Temat: Relacje MofD
View Single Post
stare 31.07.2012, 22:51   #27
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

@up - szczerze mówiąc, to nie są eaxisowe kolczyki. Takich niestety nie mogłam jej dać (to miastowa i zmieniłam jej tylko dodatki jak fryzura, makijaż itd.). Ale dzięki tak czy inaczej.

Zwyczajne perypetie rodziny Imada, część 3
Hipster?

Na początek należy oznajmić dobrą nowinę: Junko jest w ciąży! Czyli Kiyoko w końcu doczeka się rodzeństwa. Cała trójka już się cieszy. Małe ma się urodzić jakoś w środku lata.

A sama Kiyoko ma nowego kumpla, Aleksa. Który, śmiem twierdzić, wygląda jak stuprocentowy hipster.

Mniejsza jednak o jego ubiór, skoro jest niczego sobie Poza tym okazał się naprawdę sympatyczny. Kiyo poczęstowała go wczorajszym obiadem.

- Mniam, tacos! Myślałem, że będzie sushi, bez urazy.
- Cha cha, chyba nie bardzo znasz się na japońskiej kuchni. Na sushi się ona nie kończy.
- Faktycznie, poza sushi znam chyba tylko ramen.
- To i tak nieźle. Powinieneś spróbować nikuman, to jedno z moich ulubionych dań. Kluski na parze, nadziewane mięsem.
Przy okazji stwierdzili, że odrobią razem lekcje (akurat Kiyoko miała jakiś problem z angielskim, więc Alex mógł jej pomóc), zatem - gdy młody hipster zadzwonił do rodziców i ustalił z nimi, że zostanie u koleżanki do wieczora - szybko się z tym uwinęli (nota bene rozkładając się, ku lekkiemu niezadowoleniu Junko, na podłodze w salonie ) i mogli jeszcze wspólnie obejrzeć odcinek Pogromców Mitów.

- Ej, a widziałaś ten odcinek, w którym sprawdzali mity z filmów o Bondzie?
C.D.N.

BONUS: Naoki okazujący entuzjazm z powodu ciąży Junko

A serio, to się stało jak go na chwilę spuściłam z oczu.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem