View Single Post
stare 09.03.2013, 19:27   #13
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

Ogólnie dodatek jest bardzo fajny, ciekawy i w ogóle. Moja simka ma stalkera.
Cały czas za nią chodzi, zaprasza na randki i wysyła listy miłosne. ALE TO CO, ŻE ONI SIĘ W OGÓLE NIE ZNAJĄ, mu to nie przeszkadza.
minusy:
- w akademikach praktycznie wszyscy chodzą brudni, nie sprzątają.(Musiałem kupić kościdle z kodem. :c)
- po jednym semestrze/dwóch semestrach wracamy do domu (jak by nie mogło być opcji, że chcemy zostać na jeszcze jeden etc.)
- pierwszy semestr jest prosty, raczej za. (powinni przygotować do tych późniejszych, gdzie nie zdałem 2 egzaminów. :ccc)
plusy:
+ za to w domach takichtamtychwiecie jest ok. każdy się myje, dbają o siebie, sprzątają I ROBIĄ PRANIE.
+ żeby zdać egzamin, naprawdę trzeba się postarać (w tych późniejszych semestrach), więc to dla mnie jak najbardziej plus, bo nie możemy grać bez kodów simem, który chodzi na imprezy do białego rana i kończy studia z wyróżnieniem
+ ładne włosy, ciuchy spoko, mebli nie widziałem.

OGÓLNIE, grało się fajnie, simka jak skończyła semestr miała ocenę 5 (pierwszy, z drugim będzie wiele gorzej) , choć miała pasek maksymalnie (no może tak z 95%) zapełniony. :c
Niestety będę grał od nowa simką z nowego miasta, więc może będzie fajniej, czy coś. Na pewno wybiorę kierunek sztuk pięknych, ciekawie brzmi. Studiowałem biznes i nie było fajnie, jak dla mnie.

Dochodzą fajne 3 kariery, jak dla mnie fajnie je się zdobywa, bo trzeba mieć maksymalny poziom danej grupy społecznej (kujon-tester gier; buntownik- krytyk sztuki [czycośtakiego]; gwiazda szkoły- menager sportowy [czycośtakiego].)
I chyba przy osiągnięciu 4 gwiazdki z grup społecznych możesz dobrać sobie jedną cechę (TYLKO JEDNĄ, nawet jak masz 3 grupy na maksa.)

DODATEK BAAAARDZO MI SIĘ PODOBA.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem