View Single Post
stare 10.03.2013, 09:22   #16
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

Rosemarie : proszę, powiedz w jakich badaniach. Staram się spotkać simorośl od czterech semestrów (simowych, oczywiście).
Żeby nie było offtopu, dalsza część recenzji. Narazie przetestowałem naukę i umiejętności społeczne (czy jakoś tam). Aplikacja bloga jest super, zwłaszcza nowe nastrójniki : jeden na za dużo blogowania (blogowo wyczerpany), jeden za używanie smartfona (uzależniony od telefonu) i taki który dostajemy po bójce, jak zdobędziemy nowego przyjaciela itp. (nazwy nie pamiętam ale wiem, że znacznie polepsza jakość pisanych postów na blogu). A co do nauki to jest bardzo ciekawa, są cztery rodzaje eksperymentów, żeby je zrobić trzeba mieć urządzenie do badań : składanie genów, eksperyment z ziołami, eksperyment z promieniowaniem i eksperyment z warzywami. Jest też kilka innych opcji : prowadź badania naukowe, badaj próbkę i klon z próbki (pozwala klonować obiekty, wystarczy tylko mieć próbkę obiektu który chcemy zklonować). Próbki można pobierać za pomocą opcji analizuj z : roślin, ryb, ziół, owoców, warzyw, klejnotów, skał, metali, owadów i simów.
EDIT : mam nowe odkrycie co do sacji badań naukowych, przy eksperymencie ze składaniem genów nasz sim ma malutkie szanse na przypadkowe wprowadzenie DNA sima do nasiona i wytworzyć ziarno zakazanego owocu (dla niełapiących o co mi chodzi : jeśli zasadzimy ziarno zakazanego owocu to wyrośnie nam z niego mała simorośl)

Ostatnio edytowane przez redmoon : 10.03.2013 - 13:18
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem