View Single Post
stare 29.07.2013, 08:34   #25
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
tak? Zamiatasz sprawę pod dywan, miło.
Powiedz mi..
Nie można dać zwykłego ostrzeżenia?
Wielkie przepraszam, ale nigdy, powtarzam nigdy nie dostałem od Ciebie zwykłego ostrzeżenia, w sumie tak jak znajomi z którymi gadam.
Coś jeszcze. Dalej bd walczył o wyprostowanie sprawy.
Powiesz mi. Prawda jest obrazą? Przepraszam :C
Powiesz coś jeszcze? Dlaczego on dostał warna tylko za to co ja?
Przekleństwa? Spam? Proszę Cię administratorze, miałem Cię za dojrzałego człowieka T_T
Jak byś miał odrobinę godności przyjął byś warna bo doskonale wiesz, że Ci się należał, i nawet się nie odzywał i nie robił bezsensownego bałaganu na forum.

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
Boże ludzie!
Rozumiem całokształt, ale? Chyba 1 zarodek, a trzy zarodki to różnica, tak? I powiedz mi, to porównać tak jakby ktoś w kogoś kopnął, a inna osoba komuś innemu ucięła rękę. I co? Kara ta sama, tak? Śmieszne.
Czemu mam odpuścić? Bo administracja nadużywa swojej władzy?
Dzięki 10 punktom karnym od niego jestem o krok bliżej do bana, a co śmieszniejsze, warn wygasa dopiero za miesiąc.
Powiecie mi czemu tylko mnie oczerniacie? Piszę z ludźmi, i dziwią się czemu mi skaczecie do gardła, a z Motyki robicie świętoszka, bo co? Bo ma czerwony nick? Śmieszne...
Człowiek nadużywa swojej władzy, to proste i logiczne.
Jeżeli ktoś przeczytał edycję ostatniego mojego posta to wie, a jeżeli ktoś nie przeczytał to proszę. Myślę, ze śmiało mogę mówić kto stoi po drugiej stronie. A więc, Modeste napisał do Motyki taką oto wiadomość "lubie bezsensowne obrażanie sie od czasu do czasu.", co świeci tym, że zrobił to celowo, a mianowicie poddenerwował mnie. Od zawsze mnie nie lubił, a jak wczoraj na konferencji na gg kilka osób- wraz ze mną- skrytykowaliśmy jego włosy dostał ataku wściekłości, a to miała być jego zemsta.
Jeżeli administracja to jeszcze czyta, to bardzo przepraszam, ale w swoich odpoeidziach nie używałem wylgaryzmów, w przeciwieństwie do niego, w przeciwieństwie do niego odpowiadałem kulturalnie, rozumiem, ale warn celowy, ok, ale czemu dostaliśmy tyle samo pkt? Już wyjaśniłem, że chodzi mi oto, że kara była równa, a winy całkiem inne.
(pomijam wysoki poziom jakim jest obgadywanie kogoś w większym gronie bo się rzekomo dostało przez niego warna)
W regulaminie jest taki mądry punkt:
Cytat:
Każdy użytkownik, który nie będzie się stosował do regulaminu i zaleceń administratorów/moderatorów, poniesie odpowiednie konsekwencje, dalej zwane karą. Stopień kary będzie zależny od administratora/moderatora, który podejmie się jej nałożenia (jeżeli jakaś sytuacja zdarzyła się tylko raz, jest to nowy użytkownik - możliwe, że dostanie on wiadomość z prośbą o naprawienie "przewinienia").
Więc Motyka mógł dać Ci i 20 punktów. Jeżeli sprawiedliwe karanie za przewinienia nazywasz nadużywaniem władzy to przepraszam, ale dla mnie jest to śmieszne (co innego gdybyś Ty dostał warna a tamta druga osoba nie).

Mam wrażenie, że czekałeś na jakieś nagrody za zaraportowanie tej klótni, szkoda że nie widzisz swoich błędów tylko innych. A raportowanie postów sprzed x lat, żeby pokazać jak nie wypełniamy swoich obowiązków jest żenujące (prawo nie działa wstecz ).

Sprawę uważam za zamkniętą, chyba ze miałbyś SENSOWNE argumenty.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem