View Single Post
stare 09.08.2013, 13:47   #24
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Gram już w ten dodatek od jakiegoś czasu i stwierdzam, że ma kilka denerwujących rozwiązań. Mnie denerwuje pływanie łodziami. Podoba mi się kilka łodzi, więc moi Simowie mają 4 skutery, dwie motorówki i jeszcze żaglówkę. Problem w tym, że nawet jak wybieram preferowane łodzie, to Simy i tak najczęściej biorą motorówkę (tą droższą, bez daszka) lub żaglówkę. Zaczęłam chować łodzie do wyposażenia rodziny (muszę sprawdzić, czy można używać do tego kuferków z WP). Inna sprawa, jak chcę by płynęli razem gdzieś motorówką, to naprawdę można się wściec. Ciężko jest posadzić wszystkich do jednej łodzi, bo oczywiście nie poczekają aż wszyscy się znajdą na łodzi tylko wskakują do wody, lub kierowca sobie decyduje gdzieś popłynąć i porzuca rodzinę nieraz na środku oceanu. Zaczęłam im wyłączać wolną wolę na czas wspólnego pływania, bo to jedyny sposób, by nad tą hałastrą zapanować. Kolejna rzecz, nie wiem czy to u mnie jest coś nie tak, wszyscy tak mają, ale jak każę Simom nurkować z rurką, to tej czynności nie da się przerwać. Simy ją kończą nieraz cały dzień, jedyne wyjście to resetowanie ich kodem.


Z rzeczy które pokochałam wręcz w tym dodatku, to pływanie na nartach wodnych, windsurfing, pływające domy, nurkowanie w lokacjach do nurkowania, opalenizna. Dodatek ma bardzo uroczy, pozytywny klimacik. Nie wiem czy to jakieś moje wrażenie tylko, ale nagle na innych zapisach z innych miast, zaczęło być tak strasznie ciemno, powyłączałam wszędzie jesień i zimę ale i tak jest jakoś tak ponuro, wiecznie szarówka. Gram teraz tylko w Isla Paradiso praktycznie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem