Temat: Czerwonousta
View Single Post
stare 11.09.2013, 14:41   #7
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Miałem poczekać z komentarzem ale popędziłaś już z drugim odcinkiem więc napiszę teraz.

Podoba mi się pomysł. Przyznać trzeba, że jest... nietypowy. Chociaż, mieliśmy już na forum FS o pedofilii (gdzie autor był bardziej kontrowersyjny niż jego dzieło) więc nic mnie już nie zdziwi. Podobają mi się ujęcia, jednak na zdjęciach nie tylko widać słabość grafiki trzeciej części simów, ale jest ona wręcz wyeksponowana.
Jak na tę długość, znalazłem stanowczo zbyt wieke błędów, a musisz wiedzieć, że zazwyczaj nie zwracam na nie uwagi. Wiele rzeczy jestem w stanie wytrzymać, ale brak przecinka przed "że" i "wziąść" sprawiły, że moje oczy krwawią. To są po prostu podstawy, o których nie można zapomnieć przy pisaniu czegokolwiek.
Zwróciłem także uwagę na dość dużo nieścisłości. Przykładowo, najpierw bohaterka (o imieniu, którego nie jestem w stanie przeczytać ani napisać) unika wzroku brata, a w następnym zdaniu na niego patrzy. Najpierw myśli, że wyrzuci ją z domu, a po chwili kończy się na (niezbyt ostrej) wymianie zdań. Wygląda na to, że nie są tak blisko, skoro nawet nie powiedział jej o narzeczonej. W ogóle, nie czaję jeszcze, jaka relacba ich łączy. Ni to przyjaźń, ni to miłość, ni to zwykłe rodzeństwo.
Podsumowując, wiele masz do zrobienia, jeśli chodzi o poprawność językową. Liczę, że z odcinka na odcinek będzie lepiej oraz, że wynagrodzisz nam to dobrą fabułą. Pomysł jest naprawdę oryginalny, trzeba się jedbak przyłożyć, bo sam pomysł nie eystsrczy, by stworzyć coś dobrego. Powodzenia
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem