Temat: Czerwonousta
View Single Post
stare 11.09.2013, 14:57   #8
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Ok, fajnie że nowy odcinek już jest Długość odpowiednia moim zdaniem

Cytat:
Ujrzałam... Dana
Po co tutaj ten trzykropek? Czyżby narratorka musiała mieć chwilę na załapanie kogo zobaczyla ?

Cytat:
- Zadałem tylko pytanie, więc odpowiedź mi na nie.
Nie widzę żadnego sensu w tym zdaniu. Chyba, że mówiąc "tylko pytanie" miał na myśli, że może zrobić coś o wiele gorszego, żeby wyciągnąć z niej prawdę. Ale wtedy można by to jakoś jaśniej sformułować, bo czytanie między wyrazami () nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, ofc tylko wg mnie

Cytat:
z miejsca wyrzuciłby mnie z domu.
Skoro spędziła noc z Michaelem to co jej zależy? Na tym, żeby mieszkać z bratem który ją pieprzy? On by jej właśnie nigdy nie wyrzucił, prędzej przywiązałby ją do grzejnika żeby nie zwiała do swojego lovelaska.

Cytat:
Ostatni raz posmarowałam kanapkę masłem i ułożyłam wszystko na talerzu.
Ale że jak? Ostatni raz w swoim życiu? Chyba raczej "posmarowałam ostatnią kanapkę i ułożyłam wszystko na talerzu"

W ogóle pierwsza scena jest dość nielogiczna:

Koleś siedzi sobie w pokoju, patrzy na siostrę popijając kawę. Nagle wypada mu filiżanka z ręki co budzi jego siostrę.
- Eeeee.... co tu robisz?
- A nic, patrze sobie na ciebie.
- A, ok.
- Gdzie byłaś w nocy jak cie nie było?
- A.... U koleżanki!
O nie, wyrzuci mnie z domu jeśli sie dowie ze była z Michaelem!!!!!
- Nie kłam! Byłaś z Michaelem!
- No, ok, byłam.
- Acha, to ok.
- No, ok, chce się przebrać więc wyjdź
- No, ok, na razie.

Znajdź teraz chodź jeden paradoks

Cytat:
Że co? To jakiś żart? - powiedziałam ostro - Kpisz sobie ze mnie?
Przecież jesteś moim bratem i to ja z tobą sypiam!!!



Cytat:
- Czyżbyś była zazdrosna? - odparł ze śmiechem i puścił mi oczko - Przecież jesteśmy tylko rodzeństwem i...
- Więc tak to teraz nazywasz? Tylko rodzeństwo? - syknęłam cicho i spojrzałam na niego - Nie dalej jak wczoraj dobierałeś się do mnie, a teraz co?
Tym dialogiem wygrałaś internet Genialne!

Cytat:
Najwidoczniej nie pierwszy raz całowała się przy świadkach.
A to coś złego, całować się przy ludziach?

Cytat:
Jego kroki skutecznie tłumiły igły sosnowe.
Jakoś nie wiem jak igły sosnowe mogą cokolwiek tłumić oprócz tego, że jeszcze bardziej szeleszczą. Chyba że szedł po jakimś gruzie czy czymś

No, generalnie podoba mi się i jestem ciekawy dalszych perypetii Achuj.... eee.... to znaczy Achun!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem