View Single Post
stare 24.10.2013, 21:59   #8
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ja to z jetpackiem mam często, ale rzadko z niego korzystam. Po prostu drażni mnie to, że to tylko taki gadżet bez sensu. Latać nim da się tylko dla popisowych wyczynów i podrywania panienek (to całowanie w powietrzu, jak załatwię samcowi lalunię, to pokażę), ale nie kręci mnie teleportacja na inne parcele, a na interakcję "podejdź tutaj" jetPack nie reaguje... Za to deskolotki mnie kręcą na maksa! Simy mogą nawet korzystać na nich ze zwykłych schodów, co pokazywałam na zdjęciach w temacie ze zdjęciami z dodatku:

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65626

Deskolotki mogą też latać nad nierównościami terenu. Są genialną alternatywą dla rowerów np. Całkiem szybko latają, jak średniej klasy samochody, od taksówki chyba szybciej.

Ja miewam mały problem, który nie wiem z czego wynika. Może to przez któryś mod, nie mam pojęcia. Po utworzeniu robota i często potem (zauważyłam, że to ma raczej związek z robotem), miewam takie nieduże niebieskie, prześwitujące przez okno gry plansze, na których opisane są błędy skryptów. To mi śmierdzi NRaasami, ale da się kliknąć na "Disable cośtam" i plansza znika. Czasem pojawi się jeszcze ze 3 razy ale potem mam jakiś czas spokój. Pierwszy raz się przestraszyłam, że to coś w rodzaju BlueScreen'a, czyli że po prostu Windows się psuje, albo coś z pamięcią RAM, ale to dotyczy tylko gry. Po kliknięciu na "Disable cośtam" kilka razy jeśli trzeba, problem na jakiś czas daje spokój.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem