View Single Post
stare 26.10.2013, 10:37   #13
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ignorowałam ten dodatek odkąd pojawiły się pierwsze informacje o nim i zobaczyłam jaka będzie jego tematyka. Później już nie oglądałam żadnych zdjęć, żadnych filmów i nie czytałam żadnych informacji na jego temat. No ale, kiedy w końcu się pojawił, musiałam go mieć, bo jako wielbiciel simów czułabym się głupio nie posiadając pełnej serii

Nie grałam jeszcze zbyt długo, ale pierwsze wrażenie dodatek zrobił na mnie bardzo dobre.
Okolica jest bardzo futurystyczna, ale i Ja znalazłam tam coś dla siebie. Na wzgórzu jest malutkie osiedle starych domków, które oparły się nowoczesności, a po drugiej stronie miasta jest ogromna pustynia, która kiedyś była morzem (możecie to zobaczyć w temacie ze zdjęciami http://forum.thesims.pl/showpost.php...25&postcount=4)
Bardzo mi się to podoba, to takie elementy świata które wzbudzają ciekawość: jak to się stało, że zamiast morza jest tam piasek?, dlaczego te simy mieszkają w takich starych domach?. Widać, że to miasto przyszłości ma jakąś historię, że wiele się tam wydarzyło zanim ono powstało. Ja przynajmniej tak to widzę i przypomina mi to stare dobre czasy The Sims 2, które pełne było takich zagadek

Zgadzam się z poprzednimi opiniami co do mebli. Faktycznie jest ich dużo i są porządnie wykonane. Szkoda, że w poprzednich dodatkach tak się do mebli nie przykładali.

Nikt nie wspomniał o zmianie podczas wczytywania gry. Może nie dotyczy ona bezpośrednio tego dodatku, ale wydaje mi się że warto o niej wspomnieć. Teraz, zamiast gapić się w ekran ładowania, możemy pobawić się w wyszukiwanie obiektów na obrazkach z poszczególnych dodatków. Za odnalezienie wymienionego obiektu otrzymujemy punkty szczęścia życiowego, które po wczytaniu gry rozdzielone zostają pomiędzy członków naszej simowej rodziny. Może teraz chętniej będę wysyłała moje simy w podróż

Co do miasta przyszłości, zauważyłam, że nie ma w nim tanich domów. Żeby kupić sobie futurystyczny dom trzeba mieć naprawdę mnóstwo kasy, a szkoda. W bibliotece są tylko dwa domy z tego dodatku i również okropnie drogie. To minus dla osób, które nie przepadają za budowaniem domów, a grają bez kodów na pieniądze.

Na razie tyle, jak pogram dłużej, może znów coś napiszę
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem