Temat: Arousal
View Single Post
stare 26.11.2013, 15:01   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Arousal

Nie chcialem od razu odpowiadac, bo mialem zludna nadzieje, ze ktos jeszcze cos napisze i wtedy walnal bym jednego, dluzszego posta. Niestety, jest inaczej

Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Muszę się też włączyć do komentarzy. Ten filmik jest bardzo krótki, ale podoba mi się jak zwykle Twój styl.
Ciesze sie

Cytat:
Dziewczyna wchodzi pod prysznic i są piękne najazdy kamerą na jej ciało jak się kąpie. Powiem szczerze, że myślałam, że coś tam więcej zobaczę ( po innych twoich filmikach) myślałam, że dołączy do niej jakiś przystojniak ale to jest co innego
Powiem szczerze, ze i tak scenariusz chodzil mi po glowie Ale stwierdzilem, ze ten temat byl w moich pracach walkowany kilkukrotnie, wiec postanowilem zrealizowac cos innego

Cytat:
Don dodaj dalszą część bardzo mnie to interesuje.
Heh, to jest taki wlasnie krotki filmik, bez otwartego zakonczenia, ba, bez konkretnej fabuly, bo taki wlasnie mial byc. Kontynuacji nie przewiduje, aczkolwiek... Wczoraj zrodzil mi sie dosc ciekawy pomysl na wlasnie kontynuacje i szczerze mowiac, pomysl ten wydaje sie bardzo ciekawy Realistycznie jednak mowiac, zostawie to tak jak jest

Ciekawa interpretacja filmu, mile
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem