Temat: Galonowie
View Single Post
stare 13.07.2014, 11:45   #26
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Galonowie

Cytat:
Chciałam pousuwać miastowych w Secretissimum. Ta… Chciałam. Nie dość, że moja cierpliwość została nadwyrężona do granic możliwości w klikaniu po kolei na simy do usunięcia, to potem już normalnie wysiadłam jak włączyłam SimPe. Zaczęłam ich odszukiwać i odhaczać, co okazało się największą mordęgą na świecie.
Simów w simpe można posegregować wg nazwiska. Dlatego też poradziłam zapisywać simów w excelu - wystarczy potem posortować ich wg nazwy ("filtruj"), żeby maksymalnie ułatwić sobie życie
Cytat:
Patrzcie jak młody Galon wprawia się do swojej przyszłej fuchy
Ohoho, ktoś mu odgórnie narzucił, czym ma się zajmować w przyszłości! ;>

Hmmm... A może jednak nic straconego z tym Mikołajem? Ostatecznie jak Gabryś się dowie, z kim naprawdę spotyka się jego córka, nie będzie zachwycony :< Mam nadzieję, że Joachim ze złości nie zabije też ewentualnie swojego niedoszłego teścia

Stylizacja Klausa na kibola jest świetna i dziwię się, że ja na to nie wpadłam xDDD

Rety, co za historia! W sumie dobrze, że Fręch dostał za swoje, ale martwię się, co teraz będzie z Abigail i dzieciakami - czyżby Joachim jednak był skazany na przyszłość podobną do życia swojego ojca? Tak, to nie skończy się dobrze Teraz młodzi będą dopiero nieszczęśliwi!
Aczkolwiek jeśli Ada ma dużo ze swojego ojca, to obawiam się jeszcze większych kłopotów!

Ulubionym miejscem spotkań nastolatków z Nieznanowa jest zdecydowanie klub "Ósemka", ale w sumie przydałoby się też "reaktywować" "Solinkę" Świetlice chyba do mnie nie przemawiają
Zresztą - ważne, że w ogóle powstają takie miejsca! To ułatwia grę

Nie mogę się doczekać dalszego ciągu! :>
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem