View Single Post
stare 23.07.2014, 07:55   #16
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak może wyglądac CC w TS4?

Ja uważam, że CC są wstrętne, ale to moje zdanie ;p Widać na każdych zdjęciach gdzie są CC, szczególnie włosy i inne tego typu dodatki, jak nienaturalnie to wygląda i kłóci się zawsze z obranym przez twórców gry stylem graficznym. Zazwyczaj wyglądają zbyt prawdziwie jak na oprawę graficzną The Sims, albo plastikowo. Z meblami jest trochę lepiej, często są naprawdę ładne i dopasowane, ale fryzury i tego typu dodatki prawie nigdy. Zazwyczaj te simy z napchanymi CC wyglądają jak porcelanowe lalki, już nie wspomnę o skinach, w większości własnie wyglądających jak z porcelany...

A co do TS4 problem jest taki, że do ich kreskówkowej grafiki ani trochę nie pasują zaprezentowane tu przez Was CC. I choćby po wyjściu TS4 wyszły skiny, oczy i fryzury to nikt nie zmieni tej oprawy graficznej, domy i okolica cały czas będą kolorowe i jak to będzie wyglądało szpetnie, kiedy taka porcelanowa simka z mega szczegółowymi włosami CC będzie szła przez park z drzewami niczym z komiksu? No ale to wybór jest Wasz oczywiście
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem