View Single Post
stare 31.07.2014, 09:35   #30
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Ankieta odnośnie adminów i modów imo DUŻO wnosi. Userzy mogą się swobodnie wypowiedzieć (wylać swoje żale wręcz) za przyzwoleniem z góry, co tutaj - na forum - ze względu na przewrażliwienie niektórych i brak miejsca do takich dyskusji (z uwagi na gównoburze na horyzoncie) nie doszłoby do skutku. Zawalanie skrzynki Szefowej zażaleniami to też nie jest dobry pomysł - nie czarujmy się - czas oczekiwania na odpowiedź czy reakcję może niektórych zniechęcić (Bjork, sama przyznałaś, że coraz mniej Cię na forum), a poza tym myślę, że to nawet psychicznie mogłoby być męczące dla Bjork - własne zdrowie przede wszystkim (bo kto chce się dobrowolnie martwić i smucić?)

Dawno, dawno, dawno, (...) temu, kiedy jeszcze byłam modem, w takiej ankiecie dostałam łomot od userów (i obraz własnego postępowania w ich oczach), nie mówiąc o tym, że sama Bjork też miała ze mną utrapienie (i do dzisiaj jest bez zmian, noale nie bierzcie ze mnie przykładu!) i musiała mnie upominać co chwilę. Ale po tym wszystkim zluzowałam i warny już nie były takie "cięte", więc efekt był
W przypadku nielubianych adminów/modów taka sonda naprawdę ma sens, wiele wnosi i zmienia i NAPRAWDĘ nie zaszkodzi (no bo serio - jak?), a pomóc może

Ostatnio edytowane przez Liv : 31.07.2014 - 09:37
Liv jest offline