View Single Post
stare 14.01.2015, 01:24   #20
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Idea Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
W moim przypadku to nie jest kwestia bronienia się przed nieznanym. Zapoznałam się z całym tym systemem, ale po prostu mi się nie spodobał. Muszę przesłać pieniądze na konto paypal, a stamtąd dopiero trafią do odbiorcy i na pewno potrwa do dłużej niż jedną godzinę (z podanych informacji wynika, że nawet dwa dni). Tymczasem, gdy robię zwykły przelew przez internet pieniądze docierają do odbiorcy w ciągu godziny. I zdecydowanie lubię taką formę płatności. A paypal mnie zirytował i zmarnował tylko mój czas Może spróbuję innego dnia, bo jeśli nie da się kupić pakietu gdzie indziej będę zmuszona skorzystać z tej formy płatności. Przez najbliższe dni i tak nie będę miała czasu grać, więc mi się nie spieszy.
A normalny przelew robi mnóstwo ludzi i nie mam na myśli przelewu przez internet, ale taki normalny na papierze. Niedawno byłam zmuszona zrobić taki przelew z powodu braku internetu i wierz mi, kolejka w oddziale PKO bała bardzooo długa

W Polsce pakiet kosztuje 59,90 zł.
To przeplacilam 7 dolarow eh
Paypal od razu pobiera pieniadze z konta bankowego ktore sobie w nim zarejestrujesz. Nie czekasz na nic. Podczas platnosci tylko logujesz sie do paypala wpisujac email i haslo i reszta sama sie robi, platnosc jest od razu. Czekasz tylko wtedy, gdy chcesz wyslac pieniadze jakiejs osobie na jej konto bankowe, lub gdy ktos paypalem wysyla kase Tobie, mnie mama wysyla czasem kase za granice i czekam ze 3 dni, ale platnosci paypalem np. przy zakupach online odbywaja sie natychmiastowo, wiem bo nie raz korzystalam Ale jesli nie lubisz to OK, nic na sile.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem