View Single Post
stare 02.02.2015, 16:50   #6
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jak ogólnie oceniasz pracę administracji?

Jeśli chodzi o mnie, to osobiście nie mam jakichkolwiek obiekcji do współpracy administracji ze mną, ponieważ gdy czegokolwiek potrzebowałam, dostawałam odpowiedź w miarę szybko i wszystko obyło się bez problemów. Lubię zarząd forum, można z tymi osobami porozmawiać na tematy przeróżnej maści, aczkolwiek i ja zauważyłam pewne zachowania, które mogą być źródłem niedogodności użytkowników:
a) Dobrze, że admini dbają o porządek forum i wszystko zawarte jest w regulaminach, do których odsyła się tych, którzy mają jakieś wątpliwości. Czasem jednak wydaje mi się, iż zasady są zbyt ostre, wiele rzeczy jest zabronionych, karanych. Owszem, coś musi zapewniać porządek na forum i tak, w praktyce działa ten system doskonale, aczkolwiek czasem warto jest zluzować. Forum powinno być miejscem, w którym możemy wyrazić siebie, pokazać swoje emocje, jest to miejsce do miłego spędzania czasu, a nie autorytarne państewko. Jesteśmy ludźmi, a przesadne dbanie o zasady niekoniecznie zapewnia spokój i bezpieczeństwo - często wręcz odwrotnie.

b) "Bezczynność władzy". Odwołuję się tutaj do dość świeżej sprawy dot. konfliktu pomiędzy pewnymi użytkownikami oraz administracją. Ludzie zaczęli mieszać się z błotem, a Wy milczeliście. Myślę, że należało reagować, sprawować nieco większą pieczę nad wybuchem agresji aniżeli czekać na swój moment i zarzucić krótkąś odpowiedzią raz na kilka stron.

c) Moim zdaniem fakt, że jest się przedstawicielem adm. zobowiązuje nie tylko do wyłącznego wywiązywania się z obowiązków. Należy pamiętać, że jest się takim forumowiczem jak każdy innym, który po prostu pełni dodatkowe funkcje i dopuszczony jest do używania dodatkowych funkcji. Jest się bardziej odpowiedzialnym, opiekuje się, ale kontakt z "szarakami" powinien pozostać niezmienny. Tj. ja (osobiście) nie narzekam, ale część osób już się na to skarżyła i z moich obserwacji wynika, że tak to faktycznie może wyglądać.
- wynikiem tego może być czasami nadużywanie przez Was władzy

Ogólnie nie mam nic Wam do zarzucenia. Wywiązujecie się z podzielonych między Wami obowiązków, jesteście mili, naprawdę spoko z Was ludzie. Ja niczego złego nie doświadczyłam, opieram się na tym co widziałam, przeczytałam i na podstawie tego byłam w stanie wywnioskować wyżej wymienione braki.
Pozdrawiam!
__________________
Myrtek jest offline