Temat: Mody - spis
View Single Post
stare 13.08.2015, 21:50   #9
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Mody - spis

Poniższe mody chyba jeszcze nie znalazły się na liście.

Z Simlogical*:
Szkoła - pozwala założyć szkołę dla dzieci i nastolatków. Przydatne, jeśli chcemy tworzyć FS lub kręcić filmy. Ten mod już testowałam, działa dobrze, trzeba tylko uważnie przeczytać instrukcje i uwagi na stronie.
Więzienie - jak wyżej, tylko z więzieniem i dla dorosłych Simów. A tego jeszcze nie testowałam. Tak czy inaczej - czytać instrukcję

Z BackAlleySims, strona +18, wymagana rejestracja:
Porody w szpitalu - z tego, co wyczytałam, dość rozbudowany mod: dodaje szpital, lekarzy i pielęgniarki; sprawia, że porody odbywają się właśnie tam. Nie testowałam, jakoś nie czuję potrzeby posiadania tego moda.
Pregnancy relationship adjustment - Simka nie wkręci już męża, że dziecko które ma z listonoszem/majstrem/ogrodnikiem jest jego. A rodzice nastolatki w ciąży będą się na nią złościć. Testowałam, nie odnotowałam żadnych błędów na razie.

I najnowsza "znajdźka" (z MTS, wymaga rejestracji):
Kolorowe ikony pór roku - ściślej mówiąc, kolorowe ikony w trybie życia i w okolicy (na parcelach). Trochę więcej kolorów dla naszego interfejsu. Ładne. Rzecz jasna dodatek Cztery Pory Roku wymagany. Działa u mnie, nie odnotowałam żadnych błędów.
*ogólnie polecam Simlogical zwłaszcza osobom znającym w miarę dobrze angielski.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem