View Single Post
stare 16.09.2015, 17:51   #7
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Irbis fakt, moja pomyłka, a raczej podwójna Amanda aka Amelia ma na imię Amanda I pomyliłem kolejność zdjęć, przez to ma brzuch wcześniej niż o tym piszę

Dzięki za komentarz

Nina14 - wiem, że domkowi przydałby się ogród, ale na razie Amandy na niego nie stać- wszystkie pieniądze przeznacza na urządzenie wnętrza. Dzięki za komentarz

A teraz przed Wami kolejny odcinek

ODCINEK 4

Dla przypomnienia - na końcu poprzedniego odcinka Amanda zaczęła rodzić Postanowiła, że urodzi w szpitalu (ponieważ nikogo dorosłego nie było w domu – Don, ojciec noworodka, był Bóg wie z kim, Bóg wie gdzie, pewnie był bardzo zajęty z Niną, Diną i Katriną...).



Maleństwo okazało się dziewczynką, której Amanda nadała dumne imię Gloria Czyż nie jest urocza?





Gdy tylko Don Lothario dowiedział się, że ma córkę postanowił przyspieszyć ślub ze swoją wybranką, choć – bądźmy szczerzy, nie było mu to zbytnio w smak. W koncu nie to leżało w jego naturze!

Ślub odbył się niedługo po narodzinach, w klubie w Wierzbowej Zatoczce: na początku goście ustawili się równiótko, jednak fotograf mógł uchwycić ich jedynie z drona (i bynajmniej nie dlatego, że Don miał przerośnięte ego)



Składanie przysięgi:




Ślubuje tobie, ukochany Donie, że zawsze będę przy Tobie.
A ja ślubuję ci niezapomnianą przygodę, jaką ze mną przeżyjesz!



Zabawa na całego #partyhard





Tutaj państwo młodzi zadawalają swoje brzuszki przy barze: #pijemybyzapomniec



Amanda chyba zbyt dużo wypiła... Na szczęście nie przespała całej nocy poślubnej



Oraz powrót do wspólnego już domu! Para zdecydowała się, że przeniosą się do domu Amandy, z resztą ta niechętnie chciała przeprowadzać się gdziekolwiek indziej.



Noc poślubna:



Jak widać Don okazał się dobrym ojcem – cierpliwie i z miłością zajmował się córeczką:



Można powiedzieć, że rodzina, którą stworzyli, była bardzo szczęśliwa Co było bardzo, bardzo podejrzane...



CDN
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem