Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2012, 16:26   #1
Martini1992
 
Zarejestrowany: 26.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Kawalerka-Ciasne ale własne

Tym razem zdecydowałam się na mały domek żeby upchnąć w nie go ile się da. Bryła nie zachwyca ale nigdy nie miałam talentu do tworzenia brył;p

Tym razem więcej zdjęć;p

Przedpokój




Pokój dzienny






Kuchnia




Sypialnia








Łazienka




Rzut
Martini1992 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.08.2012, 17:41   #2
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kawalerka-Ciasne ale własne

Hmmmm..... Domek ma fajny klimacik, przytulny tyle że ta sypialnia jest za duża w porównaniu do całości no i nie ma zdjęcia przodu domu i nie ma ogrodu! -,- reszta może być

Więc... 7,5/10

Ostatnio edytowane przez Cytryśnia : 21.08.2012 - 20:15
Cytryśnia jest offline  
stare 21.08.2012, 17:59   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kawalerka-Ciasne ale własne

Po pierwsze, generalnie eaxis+net = NIE. Albo jedno, albo drugie.
Rozumiem, że dom nie ma żadnego przodu, ogrodu czy czegoś takiego? Hm, szkoda. Nie widziałam jeszcze domu, który nie miałby frontu do pokazania.

Przedpokój - czuję, że nie pokazałaś wszystko, co powinno być pokazane. W każdym razie to, co już jest, jest takie jakieś zwyczajne i nie ma na czym oka zawiesić.
Pokój dzienny -fajna kanapa ; D Tej półki na książki nie lubię - ma tą słynną jakość, którą charakteryzują się wszystkie dodatki z neta utrzymane w stylu modern.
Takie zasłony powinny być powodem do wstydu dla ich autora! Made in T$R?
Niska framuga w stosunku do tej wysokiej biblioteczki ma się kiepsko.
Ten ikeowski obraz spełniłby swoją rolę, gdybyś go przywiesiła w innym miejscu. Tak, żeby był bardziej widoczny. Chyba, że to jakaś nowa moda, żeby wieszać obrazy z boku ściany, a nie na jej środku.
Te poziome paski na jednej ze ścian wyglądają co najmniej strasznie. Współczuję simom, którzy wieczorem będą próbowali oglądać telewizję.
Kuchnia - te szafki są tak ostre, że mogłabym ich używać zamiast noża albo żyletki do różnych celów xD
Niska framuga znowu nijak ma się do reszty. Zasłony znowu jakieś liche. Gdyby nie one, zdjęcie w gruncie rzeczy byłoby bardzo ładne
Sypialnia - przy jednej ścianie farba bez listewek, przy drugiej już z? No proszę... Bądźmy konsekwentni.
Wieje pustką+słynne zasłony.
Po co aż dwie tablice? Na jednej nie dało się zmieścić? I jak zwykle - nuda.
Łazienka - gdybyś wiedziała, jak fajnie ją zaaranżować, może coś by z tego było. Póki co surowo, bez przekonania, chociaż i tak śmiem twierdzić, że to najlepsze pomieszczenie w tym domku. Trzymałaś się gotowego schematu, pewnie gdzieś upatrzonego na necie. Może to nawet i lepiej...
Rzut - bryła musi być fajna, ale jej podział na pomieszczenia jest nietrafiony. No i nie masz prawdziwego domku - gdybyś popracowała też nad ogrodem i wyglądem zewnętrznym, a tym samym inaczej poustawiała okna, wyszłoby zupełnie coś innego.

Zastanawiam się, co sobie myślałaś urządzając ten domek. Niby miał wyjść modern i zielony, ale miałaś jakiś pomysł, kim mógłby być mieszkaniec takiego domku? Albo jakie kolory można by dopasować do głównej palety? Jak sprawić, żeby wnętrza były żywsze?
Zamierzałaś upchnąć tyle, ile się da? Wg mnie nie wyszło.
No i gratuluję podejścia.
2/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 22.08.2012 - 10:08
Liv jest offline  
stare 21.08.2012, 21:43   #4
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kawalerka-Ciasne ale własne

Mnie wystrój Twojego domku się podoba. Bryła rzeczywiście nie zachwyca- obejrzałabym go z zewnątrz. Szkoda również, że nie przedstawiłaś ogrodu. Co do wnętrza to, mimo że wykorzystałaś wolne przestrzenie, to mam wrażenie, że dom jest pusty. Brakuje mi jakiś dodatkowych elementów dekoracji np. dywanów, kwiatów itp. Ogólnie daje 4/10 pkt.
__________________
justinea4 jest offline  
stare 22.08.2012, 10:14   #5
alicja271998
 
Avatar alicja271998
 
Zarejestrowany: 12.06.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kawalerka-Ciasne ale własne

Cały dom robi bardzo dobre wrażenie, kolory mi się podobają, bardzo mi się podoba kuchnia, zauważyłam tylko jedną rzecz, której nie moge przeżyć, otóż, zasłono-roleta w jadalni, kolorystycznie mi tam nie pasuje, ale może to tylko moje odczucie
Za całość dam 6/10
alicja271998 jest offline  
stare 22.08.2012, 10:42   #6
aniak99
 
Avatar aniak99
 
Zarejestrowany: 02.07.2012
Skąd: woj. zachodniopomorskie
Płeć: Kobieta
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kawalerka-Ciasne ale własne

Ogólnie domek jest całkiem, całkiem. Tylko jest strasznie mało przytulny. Rozumiem, że to modern itp. ale moim zdaniem można by dać jeszcze jakieś ozdoby typu świeczki, figurki, kwiaty. Tak jak już inni pisali jest strasznie pusty.
No i nie ma ogrodu.
Ogólnie najlepszym pokojem jest kuchnio-jadalnia.
5/10
aniak99 jest offline  
stare 26.08.2012, 14:47   #7
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kawalerka-Ciasne ale własne

Cytat:
Napisał Livcia ^^
Po pierwsze, generalnie eaxis+net = NIE. Albo jedno, albo drugie.
Teraz widze... jak to piecze w oczy :<

Czemu nie pokazałaś bryły? Znowu KAFLE na przedpokoju... teraz jeszcze nei naturalnie sie świecą W pokoju dziennykm rzeźbiony łuk drzwiowy w nieopodal... nowoczesna półka na książki... GR... Dałabyś rade oglądać TV na takich... paskach? Wątpię... JA dostałby migreny... i ten obraz z ikei... nie pasuje tam według mnie. jeszcze przy ścianie... Kuchnio jadalnie jest okropna... w ogóle mi sie nie podoba... jest drzydka, sztuczna i zła jakościowo... daj spokój...na podłodze w sypialni ZA DUŻO lakieru, bo sie nienaturalnie błyszczy... :/ potem do to czego Liv sie przyczepia... szałowe zasłonki i listwy,.... raz jest listwa, raz nie ma. i nei wiem, po cholere odgrodziłaś ścianką biurko :< Łazienmka... co to za wanna? i co to za zdjecia nad nią? Szkoda, że kibelek nie ma spłuczki :< rozkład pomieszczeń wg. mnie zbyt udziwniony.

2,5/1o
__________________
Kenny McCormick jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023