Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Kreatorzy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.11.2012, 15:58   #1
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Samotna Wieża - The Alone Tower

Samotna Wieża to pozostałość po sporym zamczysku... Z którego jak widać pozostało tylko kilka ścian i ta właśnie wieża.. Była to onegdaj posiadłość zamożnej i najbardziej wpływowej w Moonlight Falls rodziny - von Heidrich'ów.. Lecz niestety wraz z upływem czasu kolejne pokolenia roztrwaniały fortunę przodków i doprowadziły do kompletnej ruiny zamczyska - okoliczna biedota rozkradła bądź rozebrała resztki ścian zamku... za przyzwoleniem potomków Hrabiego Antoniego. A ziemię należącą do rodziny zabrały władze miejskie aby odzyskać pieniądze za podatki, których nikt od dawien dawna nie kwapił się płacić. Antonia von Heidrich - jego prapraprapraprawnuczka po powrocie z podróży dookoła świata zastała co zastała i urządziła się w rozsypującej się wieży.. Samotnej wieży.. Wraz ze swoim kotem Klakierem...

Lokatorka wraz z kotem będzie dostępna do pobrania wkrótce tylko muszę im machnąć screeny . Ale gra doprowadza mnie do rozpaczy swoim zmulańskiem.


Wielkość parceli/Lot size: 20x20
Wartość Parceli / Lot Value:
Umeblowane/Furnished: 167 564 $
Nieumeblowane/Unfurnished: 32 115 $
Wymagania / Requirements: Wymarzone Podróże, Kariera, Impreza w Plenerze - Akcesoria, Pokolenia, Zwierzaki, Nie z Tego Świata / World Adventures, Ambitions, Outdoor Living Stuff, Generations, Pets, Supernatural
Dom budowany i wyeksportowany pod wersją gry: 1.42


DOWNLOAD


Wygląd zewnętrzny:

























Wnętrza:

Parter:









Salon:







Sypialnia:











Kuchnio-jadalnia:







Łazienka:







Magiczny pokój czarownicy:









LISTA CC

Strony:
T$R
Platinum Simmers
Simply Styling
VitaSims3
Sims3Modeli

+Store - pralka, suszarka, kosz na bieliznę(chyba ), księga zaklęć, dynia na stole w salonie, i mam nadzieję, że to wszystko jak o czymś zapomniałam to dopiszę. Później albo jutro bo nie wiem czy właczę grę dziś jeszcze to napiszę dokładne nazwy.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023