Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.03.2013, 18:37   #271
Kamiloss
 
Zarejestrowany: 13.03.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Nie czytałem całego tematu, ale spróbujcie w sposób, który mi pomógł.

Najpierw proszę pobrać Crash Log Analizator:
http://www.sendspace.com/file/hbvyi3
Najlepiej wyczyścić w dokumentach w folderze (C:\Users\*Nazwa Użytkownika*\Documents\Electronic Arts\The Sims 3) z simsami plki zaczynające się na xcpt.
Następnie gracie do momentu wystąpienia crasha.
Uruchamiacie program TS3CLA.exe i klikacie Refresh. W ten sposób dowiecie się co jest przyczyną błędów. Najczęstsze to karta graficzna (sterowniki), mody i pamięć ram (w moim przypadku).
Program przewiduje kilka opcji jak rozwiązać problemy.
Kamiloss jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.03.2013, 13:21   #272
gabryska
 
Avatar gabryska
 
Zarejestrowany: 06.09.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 33
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Gram przez 15 min , a potem pojawia mi się komunikat , że gra przestała działać . Z góry dziękuję za pomoc
gabryska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2013, 12:40   #273
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Mam taki problem. Chodzi o ostatni dodatek SŻ. Na początku grałem i było wszystko ok, żadnych błędów, nic. Co cieszyło. Ale do czasu. Wysłałem Simy na studia i po jednym semestrze miały wrócić, wiadomo. Gdy pojawia się ekran wczytywania, ten z napisem "powrót do domu", gra się nagle wyłącza i pisze, że wystąpił błąd z aplikacją The Sims 3. Zaznaczam, że wcześniej nie było tego błędu. Od czasu kiedy go nie było, do czasu kiedy jest nic nowego nie instalowałem. Żadnych dodatków ani nic. Nie wiem, skąd ten błąd. Dlaczego się pojawił tak nagle? Nic stąd ni zowąd?
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2013, 16:25   #274
Tapas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Z moją grą znów się działy złe rzeczy... Chcąc trochę pograć gra nagle mi sie wyłączyła i pokazał sie komunikat że aplikacja przestała działać i czy chce wysłać raport do microsoftu. No i działo sie tak drugi, trzeci i piętnasty raz... kolega polecił mi przywrócić system (win xp service pack 3) i problem nie zniknął a wręcz przeciwnie. Teraz nie mogę uruchomić Launchera.. Z pliku pięknie się włącza do czasu ładowania sie rodziny i buk znów raport o błędach. Bez package się uruchamia i śmiga ale wczesniej nie bylo problemów z nimi. Wie ktoś co mogę zrobić bez utraty dodatków i reinstalacji gier?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2013, 10:43   #275
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

u mnie znowu powrocil problem wylaczania sie gry. nagle zresetowaly sie ustawienia grafiki, i teraz gra sie wylacza. moze to przez sciagnieta simke ? lub dom? sproboje z inna rodzina.
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2013, 16:16   #276
kaarlla
 
Avatar kaarlla
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 26
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Przez kilka miesięcy grałam w simsy, gra mi śmigała ładnie wszystko pięknie. Kilka dni temu pojawiło mi się że jest nowa aktualizacja ale olałam to bo ma aż 1.2gb a nie mam szybkiego neta w dodatku mam ograniczony transfer więc jej nie robiłam. Włączałam grę chwile grałam i się wyłączał cały komputer, teraz już nawet mi się do panelu rodzin nie chcę włączyć. Dołączę że nigdy mi się komputer nie wyłączał i mam dobry sprzęt więc nie wiem co się dzieje Gra jest oryginalna nie mam nic ściąganego z neta żadnych dodatków :/ Wie ktoś jak mi pomóc? Czy to wina tej aktualizacji ?
kaarlla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2013, 19:16   #277
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Jesli nie zainstalowalas tej aktualizacji to na pewno to nie ona jest powodem wylaczania sie komputera. Zreszta watpie by nawet wadliwy dodatek, aktualizacja, cokolwiek wylaczaloby caly komputer, predzej wyrzucaloby ci po prostu ze aplikacja przestala dzialac. Posprawdzaj czy zaden kabelek ci sie nie obluzowal, podociskaj je, sprawdz temperatury programem HWMonitor bo wysoka temperatura moze byc przyczyna wylaczania sie calego komputera, szczegolnie, ze teraz jest dosc cieplo. Masz laptop czy komputer stacjonarny?
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2013, 20:46   #278
kaarlla
 
Avatar kaarlla
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 26
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Mam laptopa, ale był niedawno naprawiany w sensie kiedyś Simsy chodziły mi bardzo wolno muliły i w ogóle ale zmieniłam system i teraz śmigały grałam w nie jakieś pół roku a teraz ni z tąd ni z owąd cały komputer mi siada :/ mam dużo miejsca bo nie mam żądnych śmieci praktycznie tylko simsy na tym komputerze i jest to dobry komputer. A aktualizacja ogólnie po co jest potrzebna? Trzeba ją obowiązkowo robić?
kaarlla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2013, 21:22   #279
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

kaarlla dlatego mowie ze to moze byc przyczyna przegrzewania sie, szczegolnie, ze masz laptopa. Sprawdz temperatury. Masz jakas podkladke pod laptopa, trzymasz go tak by miedzy laptopem a podlozem byla pusta przestrzen tam, gdzie ma wywietrzniki? No i masz je calkiem od spodu czy gdzies z boku obudowy? Aktualizacja poprawia rozne bledy, wystarczy poczytac co dana aktualizacja naprawia. Ale tak jak mowie - jesli nie ruszalas i nie instalowalas jej to niemozliwe by komputer ci sie od tego wylaczal podczas grania.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2013, 18:51   #280
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

a ja dalej nie wiem co sie dzieje z moimi simsami, nie instalowalam aktualizacji, nagle sie zresetowaly ustawienia grafiki - tzn wszytsko sie zrobilo brzydkie i nie da sie teraz ustawic wyzszych bo gra muli, zresta nawet przy niskich muli a śmigało bez zacinania prawie na najwyższych.. watpie zeby to byla wina karty skoro wczesniej chodzilo a nagle przestalo. teraz zmienilam miasto, ale podczas tworzenia rodziny jakies czarne kwadraty sie pokazuja potem gra sie zawiesza. nie wiem juz sama, zla rozdzielczosc dalam czy co? znow bede musiala pewnie przeinstalowac ;/
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023