Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2013, 16:38   #311
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: made by rudzia

Weszłam z czystej ciekawości, żeby zobaczyć, czemu u Ciebie taki ruch, a tutaj niespodzianka xD Mike!
Jest bardzo przystojny. Ma taką chłopięcą, delikatną urodę, to zupełnie coś nowego i różnego od kipiących testosteronem Colina czy Marco ;> Ma wprost cudowne oczy <3 a ustom mogłabym się przyjrzeć nieco bliżej Jedynie ta fryzura chyba sprawia, że jego buzia jest taka malutka albo to tylko moje nie do końca obiektywne zdanie, gdyż po prostu krótko mówiąc - nienawidzę tej fryzury Mimo wszystko sim jest ekstra!
Malin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.03.2013, 20:13   #312
Miku-Chan
 
Avatar Miku-Chan
 
Zarejestrowany: 26.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 296
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: made by rudzia

Zawsze bardzo mi sie podobały mnie twoje simy były super. Ale teraz to brakuje mi określenia bo są naprawde.. genialne. Chociaż to słowo to i tak za mało.
Miku-Chan jest offline  
stare 09.04.2013, 14:48   #313
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: made by rudzia

dzięki wszystkim za komenty! :3
dawno mnie tu nie było...

no nic, chciałam wam pokazać Lilith, która ostatnio zmieniła przedział wiekowy z nastolatki w dorosłą :>
muszę się nią pochwalić, bo według mnie jest po prostu piękna <3
dawałam ją nawet kiedyś do pobrania, jako nastolatkę TUTAJ, niestety bez ogona, rogów i paznokci (jak pozaglądam do warsztatu to obiecuję zaktualizować listę i dopisać gdzie można je dostać), no ale do rzeczy :3








:3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 09.04.2013, 16:31   #314
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: made by rudzia

Oj, ślicznotka z niej wyrosła, rzeczywiście... Usta mają bardzo ładny kształt, taki niespotykany Poza tym ta figura, boska! Prawdziwa diablica, jej charakterek widać nawet w oczach :> No i sceneria jak zwykle klimatyczna, to chyba Twój znak rozpoznawczy, bo nikt nie potrafi robić takiego tła...
Powiem szczerze, że zaskoczył mnie Twój post tutaj :> Dawno Cię nie było, już niemal zapomniałam o tym temacie... Wracaj teraz z czymś nowym!
Malin jest offline  
stare 03.05.2013, 21:41   #315
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: made by rudzia

dzięki Malinku za komenta, fajnie, że ktokolwiek pozostawił po sobie ślad


co do nowej simki (której imienia nie pamiętam, bo dawno nią nie grałam ), to foty z prezentacji mam wrzucone na serwerze od conajmniej trzech miechów i całkiem o nich zapomniałam
zrobiłam tą prezę przy okazji tworzenia pokoju do 4Ż, (dobudowałam w późniejszym czasie resztę pomieszczeń, ale dom pokażę jak go ostatecznie wykończę), a teraz oceńcie tą... przemiłą panią










__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 04.05.2013, 17:52   #316
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: made by rudzia

Tu w dziale do TS2 to ostatnio jakaś lipa z komentowaniem jest :( Zaglądać, może i zaglądają (choć mam wrażenie, że od jakiegoś czasu to może ze 2-3 osoby grają jeszcze w tę część), ale żeby chociaż dwa słowa zostawić, żeby nabić komentarz ;) to już ciężko... Eh, no co zrobisz. ;/
Dziewczyna-zombie to zupełnie nie moje klimaty! Ale na pewno nie można jej odmówić oryginalności i urody. Na moje oko, to taki lekko orientalny typ. Jest przerażająca, autentycznie. Ten skin jest masakryczny, wygląda, jakby ktoś strasznie ją torturował, te ślady po drucie kolczastym są okropne. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co ona musiała przejść! A domek piękny! :P Zdecydowanie do niej pasuje. Tak samo mroczny, jak ona.
Jestem ogromnie ciekawa, jak simka prezentuje się bez całej tej krwawej otoczki, tylko jako normalna dziewczyna. Podrzuć kiedyś jakieś foto jak znajdziesz chwilę, może być na priv.
Bez oceny liczbowej, bo to wiadomo przecież :P
Malin jest offline  
stare 04.05.2013, 21:22   #317
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: made by rudzia

O jaaa, ale dawno mnie tu nie było Zdecydowanie kocham Twoich simów, są nieziemscy <3 Ta anonimowa, makabryczna panna jest świetna. Nie wiem, kto ją tak torturował, ale mam nadzieję, że się zemściła

A tak przeglądając sobie ostatnie strony, to absolutnie absolutnie zakochałam się w Vorgu (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam imię). Facet-ideał Takie włosy, taka twarz. Przeboski <333
Ale Lilith też jest niesamowita. Piękna, seksowana, nieziemska
Aoi jest offline  
stare 07.07.2013, 20:19   #318
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: made by rudzia

Łoo jak mnie tu dawno nie było
Dziękuję dziewczyny za komentarze, a teraz simka, która ostatnio zdobyła moje rude serce <3

ps. wiem, że maska na jej nosie jest troszkę ciemniejsza, ale zmienię ją, kiedy tylko znajdę chwilę by ją zrecolorować ;p










zapraszam do komentowania :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 07.07.2013, 21:13   #319
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: made by rudzia

Najbardziej interesujące w tej simce są jej włosy Ogólnie, bardzo ładna, wszystko jest, że się tak wyrażę, na swoim miejscu, a nos mi osobiście nie przeszkadza aż tak bardzo. Po prostu bardzo udana postać :>
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 07.07.2013, 21:24   #320
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: made by rudzia

Nieee, nie zmieniaj noska! Według mnie ten nos i uszy nadają jej wygląd jakby zwierzątka. Patrząc na nią ma się wrażenie, że jest spokojną, pogodną i lubiącą duuuuużą ilość snu postacią. Naprawdę, zostaw tak jak jest! Jest świetnie.

I w ogóle, ta simka kojarzy mi się z jakąś grą, w której były podobne postacie o naprawdę przyjemnym usposobieniu. Niestety! Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to Legend of Zelda: Ocarina of Time, ale to raczej na pewno nie to. W każdym razie - nosek ma zostać!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 07.07.2013 - 21:26
Caesum jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
czekoladowa czekoladka, fantastyczni fanatyczni, mroczny pan skromności, mroku, piekielna gwoździara, rudzielec, vorguś <3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023