Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2004, 11:20   #11
kasiaw4
Guest
 
Postów: n/a
Wink

nie wiem dlaczego ale kiedy zrobie sobie w paincie (na razie nic innego nie mam -> formatowanko) taki ... wściekle różowy dywan to w programie wyświetla mi sie taki fioletowawy, a kiedy taki delikatny róż dam to mi całkiem blady wychodzi... czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak sie dzieje?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2004, 16:09   #12
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kasiaw4
nie wiem dlaczego ale kiedy zrobie sobie w paincie (na razie nic innego nie mam -> formatowanko) taki ... wściekle różowy dywan to w programie wyświetla mi sie taki fioletowawy, a kiedy taki delikatny róż dam to mi całkiem blady wychodzi... czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak sie dzieje?
Być może zapisujesz w jakimś formacie, który 'zjada' kolory? U mnie wsyzstko jest w porządku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2004, 14:33   #13
Aquila_Ardens
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się wszystko dziwnie 'rozzjasnia' jak zapisuję (tzn plik i wszystko w porządku, ale podgląd... jagby ktoś oświetlił jasym refleektorem)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2004, 12:24   #14
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja używam IrfanView, ale tylko do przekolorowywania. Według mnie, jeżeli komuś zależy tylko na tym, to ten program jest najlepszy, no i jest za darmo do ściągnięcia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2004, 15:25   #15
Thorin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pomoc

Jak ktoś ma jakieś problemy z programem, nie umie zrobić podłogi, tapety itd. To na Sim Stuff pojawił się poradnik :

"JAK STWORZYĆ NOWE POKRYCIA PODŁÓG, ŚCIAN I TERENU"

http://www.thesims.webd.pl/daga/sims...na=homecrafter
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 10:20   #16
Thorin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Podstawy GIMPowania" autorstwa Macieja Jezierskiego do pobrania :

Podstawy GIMPowania

Ostatnio edytowane przez 35C4R00N : 24.01.2005 - 23:41
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2004, 18:10   #17
donika
Guest
 
Postów: n/a
Sad Help!!

Czy może mi ktoś napisać jak sie tu w ogole tworzy jakies pokrycia scian, podlug itd? Jak chce cos stworzyc to mi jakies trojkaciki biało-żółte pojawiają! Do bani Prosze o odpowiedz! Czekam!! Pozdrówka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2004, 18:28   #18
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

... a czytałaś chociaż jeden post z tego tematu! Wiesz troche mnie denerwujesz... cały czas sie pytasz o coś co już wiele razy było omawiane... przejżyj dokładnie temat a sie dowiesz...
dobra bede i ci powiem musisz stworzyć własne pokrycia podłóg i ścian cz pokrycia terenu w edytorze graficznym na ściany 256x512 i na podłogi i pokrycia terenu 256x256 a wiećej znajdziesz w temacie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2005, 08:23   #19
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo fajny i prosty w użyciu program. Właściewie to dopiero wczoraj miałam czas żeby trochę się nim zająć. Pierwsza rzecz, to zrobiłam sobie wszystkie tapety z pierwszej części simów (niestety nawet nie wiedziałam, że aż tyle ich było) i byłam bardzo zaskoczona, że tak łatwo poszło. Trzeba przyznać, że Maxis się postarał.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2005, 07:13   #20
milirodeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi się nie chce uruchomić ten program
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023