Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.07.2008, 20:15   #11
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Bardzo fajny domek (tylko tyle i ocenka, bo chcę więcej powiedzieć na temat FS-ów w jedynce). Moja ocenka 8.9 (nei mogę dać dziewięć , sam nie wiem dlaczego) 8.9/10.

A co do FS w jedynce. Wiesz dlaczego Fs w jedynce są gorsze. Dlatego, że w dwójce jest o wiele więcej możliwości. Główną rolę odgrywa tu chyba o wiele bardziej rozwinięta opcja ustawienia widoku. W jedynce masz tylko na cztery strony i trzy poziomy przyblizenia. I to wszystko. Zaś w dwójce te możliwości są wręcz nieograniczone. Po za tym w necie są setki tysięcy (nie przesadzam, sam(a) poszukaj) dodatków, co uatrakcyjnia zdjęcia, dodajemu im potrzebnego charakteru, niekiedy dodaje nowe funcje, takie np. jak pozy, czy urozmaicenia jak setki nowych karnacji, nowe oczy, tony nowych szminek itp. . I choćby tekst w FS był taki sam do zdjęć z jedynki i dwójki, FS z dwójki na pewno przeczyta więcej osób i milej zostanie ono przyjęte na forum, nie mówiąc o wyższych ocenach. No i co mnie najbardziej martwi. Co raz to więcej osób nie zwraca szczególnej uwagi na tekst (o ile go przeczyta), tylko ocenia fs po zdjęciach, a tak być nie powinno. Tak więc, DYSKRYMINACJA fs w jedynce jest ewidenta, jednak daj to FS. Bardzo jestem ciekawy. Musiałbym je najpierw przeczytać, aby powiedzieć, czy lepiej by wyglądało w TS1 czy w TS2. Jeśli tekst będzie genialny- inwestuj w THE SIMS 2, bo przez głupię zdjęcia z dobrego FS- a będzie niewypał. Takie jest moje zdanie.
Gio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.07.2008, 21:07   #12
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Odnośnie posta wyżej:
W kilku kwestiach się z Tobą nie zgodzę.
Stare TS też ma do zaprezentowania lepsze strony.
Mimo, iż rzeczywiści możliwości jest mniej niż w "dwójce", ale jednak SĄ i można je dobrze wykorzystać.
Na zdjęcia już nic nie poradzimy, niestety. Ale przecież wcale nie muszą być gorsze pod wzgledem jakości. A niektóre ujęcia wychodzą naprawdę perfekcyjnie.
Myślisz, że dodatków do "jedynki" w internecie jest mało? Jeśli tak, to się grubo mylisz. Z resztą, widziałeś to w moim pierwszym FS- też w "jedynce". Mimo, iż u większości TS2 góruje, to są jeszcze tacy, którzy tworzą nowe rzeczy do starych The Sims.
Jeśli chodzi o te "nowości", typu oczy, włosy czy makijaż, powiem tyle, że samemu też można takie coś zrobić (kolejny przykład z "A neverending dream"-a). Zrobisz Simowi twarz, potem ją odpowiednio zmodyfikujesz. Może to nie jest zbyt proste, ale wykonalne.
O całości (zdjęcia+tekst) już nie mówię, bo to jest naprawdę... Żeby patrzeć tylko na zdjęcia! Idioctwo. Ktoś taki nie nadaje się na czytelnika ŻADNEGO FotoStory.

Dlaczego to piszę? Dlatego, że naprawdę bardzo denerwuje mnie ta dyskryminacja. Sama z resztą (niestety) jej doświadczyłam. I po prostu nie chcę, żeby tak było.
Liv jest offline  
stare 11.07.2008, 21:17   #13
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Fotostory dzisiaj. Zaraz wstawiam. długo przed czasem ,bo miałem dać je w Niedzielę o 17:00.
Ale i ja się musze z pewnymi rzeczami niezgodzić. Im większy zakres dodatków od MAxisa, tym bardziej gra jest "lepsza". Ja niestety posiadam podstawową wersjię TS1. Zakres downloadndu skraca się. Większość objektów jest do pobrania dla dodatków typu randka, czy wakacje.

Idem wstawiać FS ;p
 
stare 07.12.2008, 17:44   #14
mruffka123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Jedyne co fajne w tym to łazienka
 
stare 08.12.2008, 18:25   #15
Sweet.Dreams
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Te pomieszanie kolorów jest celowe, tak ? ; /
Nie zbyt udany ten eksperymencik ; )
Ogródek nie jest za duży, a kolor domu od zewnątrz jest smutny
Ogółem nawet dobrze.
(ale ta ciemnobrązowa szafka w łazience mnie powaliła xd)
Trzeba próbować nowych rzeczy!
W jakim stylu kolejny domek ? ; >
 
stare 12.12.2008, 21:50   #16
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Smile Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Niezły domek jak na w The Sims
8/10
dżin. jest offline  
stare 13.12.2008, 12:22   #17
Chelseaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

domek fajny, szczególnie podoba mi się łazienka i podłogi w całym domu oceniam na 9/10 - punkt odjęłam za tapetę w salonie, jakoś nie przypadła mi do gustu jeśli możesz, podaj linka do strony z której masz tą taką balustradę całkowicie zabudowaną którą masz w sypialni
 
stare 14.12.2008, 17:26   #18
kszysiek1991
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

jestem w szoku - domek bardzo ładny i z kąd te wszystkie meble (nigdy ich nie widziałem) - mam prośbę - zkąd je można pobrać? pozdrawiam i doemrk oczywiście oceniam 10/10
 
stare 21.12.2008, 18:17   #19
yuppie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy styl, i mieszanka kolorów. Od SHAGGY

Domek bradzo ładny:***
Naprawde mi sie podoba.
10/10
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023