Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.03.2007, 09:32   #101
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kati_Simka
Czy nie można umieścić "The Sims 2 Cztery Pory Roku" w oddzielnym temacie?;>
Można i nawet trzeba Tylko potrzeba tu kogoś, kto posiada takie funkcje jak robienie działów
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.03.2007, 18:39   #102
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A właśnie, jak wrażenia z gry? ;>

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 02.03.2007 - 23:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 18:49   #103
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kati_Simka
A właśnie, jak wrażenia z gry? ;>
wrażenia z gry? niestety jeszcze ich nie mam;D. probuje namowic kol na kupno (ja bede grac z obrazem z plyty, ona z plyta) w mm, ale ta gada, ze niby kasy nie ma o_O. smieszne, bo ona zawsze kase bierze od rodzicow... no, ale jakos da sie przekonac;p. tylko potem bedzie trza jakos do mm sie dostac o_O. 107 kursuje tylko do galaxy, a to jeszcze "kawalek" drogi do media marktu o_O... a tramwajom nie ufam;p.

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 02.03.2007 - 23:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 18:51   #104
szynszylam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja już zauważyłem błąd twórców. Gdy masz w ogródku zasadzone kilka pomidorów i gdy masz owoce, pojawia się opcja (oprócz zbierz) Zbierz wszystkie: Pomidors i tak samo jest ze wszystkim fasolas, bakłażans. Nie chciało mi sie przetłumaczyć na polski xP ! Czy wy też tak macie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 19:13   #105
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszylam
Ja już zauważyłem błąd twórców. Gdy masz w ogródku zasadzone kilka pomidorów i gdy masz owoce, pojawia się opcja (oprócz zbierz) Zbierz wszystkie: Pomidors i tak samo jest ze wszystkim fasolas, bakłażans. Nie chciało mi sie przetłumaczyć na polski xP ! Czy wy też tak macie?
o lol xD. ale to nie wina tworcow, tylko tlumaczy (no chyba, ze oni sami tlumacza na wszystkie jezyki o.O) xD.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 20:32   #106
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O... jeśli są takie błędy to niedobrze zrobili też twórcy gry
Mogli pomyśleć że nie w każdym języku wystarczy coś dodać na końcu wyrazu żeby zrobić liczbę mnogą No to trzeba będzie jakoś znieść bakłażansa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 20:42   #107
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Post problem

Mam od dzisiaj Sims 2 Cztery pory roku no i zniechęciłam się troszeczkę
A więc tak:
Mój Sim łowił sobie rybki i zaczął padać deszcz. Więc wysłałam go do domku żeby nie zmoknął (no i wiedziałam o piorunach) przez przypadek zrobiłam opcję podania obiadu... a stół jest na zewnątrz. No i szybko skreśliłam opcję ale Sim chciał wynieść śmieci... nie zdążyłam skreślić... Gdy tylko zszedł ze schodów, TRACH!!!! i piorun go zabił ;( jego kotka była w czarnej rozpaczy... nie zapisałam gry.

Są jakieś sposoby aby uniknąć tych incydentów? Bo mam grę niecały dzień i się trochę zniechęciłam...
Pozdrawiam
Nikita
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 22:46   #108
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie :)

Ja znalazłam coś c wygląda jak antena i to jest piorunochron umieściłam go na dachach oraz koło kwiatów i drzew, jakoś piorun nie wali mi w te miejsca, co do roślin to mam taka samo zauważyłam to na ogorkas czy jakos tak . Mam jeszcze pytanie odnośnie tego jakiegoś domku sezonowego, czy jest wogóle jakaś możliwość wyjazdu gdzieś czy coś, bo szybciej była jakaś mowa,że będzie można zimą wyjeżdżać na jakieś zimowiska czy coś takiego.....P.S mój sim próbuje złapać świetliki i mu się nie udaje NIGDY,zawsze kręci głową a słoik jest pusty,czy ktoś też tak ma,chyba nigdy ich nie złapię.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 23:06   #109
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał agnieszka130187
Ja znalazłam coś c wygląda jak antena i to jest piorunochron umieściłam go na dachach oraz koło kwiatów i drzew, jakoś piorun nie wali mi w te miejsca, co do roślin to mam taka samo zauważyłam to na ogorkas czy jakos tak . Mam jeszcze pytanie odnośnie tego jakiegoś domku sezonowego, czy jest wogóle jakaś możliwość wyjazdu gdzieś czy coś, bo szybciej była jakaś mowa,że będzie można zimą wyjeżdżać na jakieś zimowiska czy coś takiego.....P.S mój sim próbuje złapać świetliki i mu się nie udaje NIGDY,zawsze kręci głową a słoik jest pusty,czy ktoś też tak ma,chyba nigdy ich nie złapię.
Pograłam rodzinkami i się nauczyłam wszystkiego aaa... jesteś pewna, że to się nazywało PIORUNOCHRON? ^^
PS. Nie martw się. Mój Sim na początku też non stop nie mógł złapać a teraz ma pełny słój
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 00:09   #110
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszylam
Ja już zauważyłem błąd twórców. Gdy masz w ogródku zasadzone kilka pomidorów i gdy masz owoce, pojawia się opcja (oprócz zbierz) Zbierz wszystkie: Pomidors i tak samo jest ze wszystkim fasolas, bakłażans. Nie chciało mi sie przetłumaczyć na polski xP ! Czy wy też tak macie?
A ja teraz kolejny błąd zauważyłam. Gdy przeglądałam wspomnienia wszystkich mieszkańców Kwitnących Wzgórz to wszystko było na zielonym tle (czyli, że dobre wspomnienie) i tam było, że Sim zmarł. Było to przykre wspomnienie ale zamiast na czerwonym tle było na zielonym też tak macie?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023