Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2013, 08:30   #101
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Słodki Panie Ciastku - nie śmiem zaprzeczać. Ale Starlight też się przyczynił do rozwoju forum, zrobił porządki w działach, a jednak bana dostał.
A właśnie dlatego, że nie była zwykłym userem, tym bardziej sprawa jest przykra, bo pokazuje, że nie można mieć zaufania do ludzi nawet tych z moderki.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 06.10.2013 - 08:33
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2013, 09:36   #102
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

U Starlighta wina była oczywista - tutaj jedyną rzeczą jest ten nieszczęsny zrzut ekranu, który nie ujawnił nam żadnych Waszych tajemnic.
Rozumiem doskonale Twoją argumentację. I uważam, że najlepiej byłoby to załatwić polubownie. Zaufać sobie, jak sama stwierdziłaś. Nie wiem, czy Rudzielec chce w ogóle się z Wami dogadywać, ponieważ nie miałem okazji z nią rozmawiać, nie wiem też, jak Wy sądzicie - ale ja uważam, że można w tym przypadku spróbować się dogadać w ten sposób, że ona zobowiązałaby się do usunięcia wszelkich screenów z działu i nie rozmawiała z nikim o tym, co działo się "wewnątrz", gdy miała do niego dostęp, a zamian jej konto zostałoby odblokowane.
Zanim przeczytam Wasz ewentualny kontrargument, że przecież może Was oszukać, od razu dodam jeszcze jedno spostrzeżenie: jeśli się z nią nie dogadacie, musicie liczyć się z tym, że ona nie ma już nic do stracenia i w wypadku posiadania jakichkolwiek informacji może je rozpowszechnić. Wiem, że Ruda taka nie jest i tego nie zrobi, ale wiem też, że to osoba, która na forum wnosiła coś więcej, niż przeciętny użytkownik. Podsumowując, dla Was to nie ma już żadnego znaczenia, bo jeśli Rudzielec jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji, to zbanowanie jej nie zapobiegnie ich upublicznieniu. Natomiast dogadanie się może przynieść same korzyści
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 10:35   #103
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Szczerze? Nie widze roznicy pomiedzy tym, ze ktos napisze "odeszlam z moderki z wlasnej woli" a wstawieniem screena o takiej samej tresci. Zmienia sie jedynie forma. Idac tym tropem, mozna powiedziec, ze Ilona tez zlamala regulamin bo powiedziala, ze ona sama zrezygnowala z funkcji super moda(bo to tez bylo wyciagniete z wazych tajnych komnat, czy sie myle?).
Pozostaje jednak sprawa kompletowania screenow z waszego dzialu. Trudo jest powiedziec czy rudzia notorycznie sobie cos "pstrykala", czy moze to byl jeden jedyny raz (chyba, ze wam powiedziala). Pozostaje jeszcze sprawa zaufania, o ktorym sie tutaj teraz mowi nad wyraz czesto
Ja mam nadzieje, ze przemyslicie swoja decyzje raz jeszcze, bo ban w tym przypadku byl moim zdaniem niepotrzebny. Chociaz nie wiem, czy Ruda po czyms takim bedzie chciala tutaj w ogole wrocic.

Na koniec jedynie dodam, ze smutno mi bedzie bez ciebie Rudzinko i bede tesknic </3
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 06.10.2013 - 10:38
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 11:04   #104
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Don "prawie",to nie to samo
a jeżeli chodzi o jej wkład na forum, własnie dlatego została wybrana na moda i nawet sama na nią glosowałam,ale jak już sami kilkakrotnie wspominaliście,takie stanowisko do czegoś zobowiązuje,a ten screen,to nie jest jej pierwsze przewinienie,ale tak to bywa,jak się najpierw mówi-działa,a nie myśli,nie zapominajcie,ze na screenie jest również post Björk, której ma prawo to przeszkadzać. Przecież wystarczyło napisać,"nie zapominajcie o tym,ze sama odeszłam", zresztą nikt temu nie zaprzeczał.W temacie o trollach udowodniła,ze ma jaja,ups przepraszam,my kobiety mamy jajniki,no wiec jajniki,,gdzie napisała,ze sama nim jest i dobrze jej z tym.Ale niestety,jej wyskok ze screenem ja pogrążył,jak już wspomniałam,a nie był to pierwszy tego typu. Jeżeli chodzi o to,czy posiada więcej informacji poufnych i czy je wykorzysta,to już zależy od jej charakteru. Chciałabym Wam tylko powiedzieć,ze jako mod miała dostęp do Waszych danych:email,adresy IP....i dlatego proszę o uszanowanie decyzji Björk,nie musicie się z nią zgadzać,ale jest nieodwołalna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 11:27   #105
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Innymi słowy rudzielec nie dostała bana za to, co zrobiła, ale za to, co może zrobić?
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 12:01   #106
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Trafiłem tu przypadkiem.
Czy dobrze rozumiem, Rudzielec dostała perm bana tylko dlatego, że wystawiła screena z Waszej tzw. "rzeźni" ? Którym dodatkowo żadnych niesamowitości nie ujawniła?

Upomnienia, warn, ban tyg. Rozumiem, ale to już lekka przesada.
Nie zachowujcie się od razu jak rząd USA wydając nakaz ścigania interpolu na Snowden'a.

Ostatnio rozdajecie te bany jak cukierki w halloween.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 12:07   #107
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Moim zdaniem ban dla Rudzielca powinien trwać od jednego do dwóch tygodni. Uważam, że na więcej nie zasłużyła.
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 12:12   #108
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

o ja, nie było chwilę człowieka, a tu takie paranoje się dzieją. nie wiem czy wgl. dobrym będzie udzielanie się w tym temacie.

ban dla rudzielca? śmiech na sali, no ale nie widziałem dokładnie co wystawiła, jednak czytając poprzednie posty, wnoszę że nie było to mocne przewinienie. no chyba że czytam posty użytkowniczki Ilony, która z tego czynu robi sprawę wagi państwowej. o Tobie trochę później.. ban dla osoby, która udzielała się na forum, byłej moderatorki, de facto dobrej moderatorki. jest śmieszny. wręcz nieprawdopodobny. tyle w tym temacie. nie będę krzyczał o odbanowanie, czy cokolwiek bo nie moja brocha. po prostu ta decyzja jest śmieszna.

wiadomość Maqryla (nie wiem czy dobrze napisałem) to dno i 7 metrów mułu. po pierwsze nie wiem czemu tam pojawił się nick Libby. po drugie wspominka o Bjork jest tak nie sensowna, nienormalna po prostu głupia, że brak słów. no ale jak na jego poziom to i tak w miarę sensowna wypowiedź.

teraz weźmy na tapetę Ilonę, która od ostatniego czasu również bierze na tapetę poszczególne osoby. czas na Ciebie.

na początek:

Cytat:
Napisał kubuss Zobacz post
składam zażalenie na Ilonę. jej prawo do noszenia rangi administratora jest grubo przesadzone. ranga administratora powinna zdobić nicki, osób z wyższym ilorazem inteligencji od Ilony. nie jest to próba obrazy tej użytkowniczki, aczkolwiek niezaprzeczalnym jest, że na to spostrzeżenie złożyło się założenie przez nią "nieudanego" gdzie słowo "nieudany" jest raczej słowem rangi lekkiej, tematu. jak dla mnie, powinna ona zostać zdegradowana do poprzedniej rangi. wybaczcie ale od takich występków drażni w oczy. taka sytuacja, nie powinna się przytrafić osobie, odpowiedzialnej za forum. a zamknięcie i usunięcie tematu świadczyło tylko i wyłącznie o jego (nie)przydatności.

pozdrawiam.
Twoje przystąpienie do administracji było tak nielogiczne i bezsensowne jak wybór Tuska na premiera. czym sobie zasłużyłaś? niczym. nie widziałem Cię często na forum. a objęcie stanowiska administratora po tak ciężkich opiniach użytkowników w popularnej ankiecie, jest bezczelne. nie masz wstydu, żeby po gnojących opiniach przyjąć awans. a po przyjęciu awansu, dostać szajby. wybacz, ale Twoje zachowanie jest pozbawione krzty inteligencji. "Twarz nieskalana myślą" OCZYWIŚCIE SĄ TO TYLKO MOJE PRZEMYŚLENIA, ZA KTÓRE NIE NALEŻY MI SIĘ ŻADNA KARA, BAN CZY POZEW ZE STOPY CYWILNEJ.
odsyłam do kodeksy cywilnego.
ranga administratora namieszała Ci w głowie i szkoda że tego nie widzisz. ale nie martw się my to widzimy. zwykli użytkownicy, którym jakbyś mogła, powlepiała wszystkim permy i stworzyła forum IDEALNYM I BEZ SKAZY PLEBSU. daj se siana, a w parze z działaniem włącz myślenie. to że jesteś administratorem nie zwalnia Cię z liczeniem się użytkownikami. Twoja rola minęła się z przeznaczeniem. nie po to walczyliśmy o to żeby administracja i moderacja liczyła się z resztą użytkowników. NIE JESTEŚCIE SAMI NA TYM FORUM.

Cytat:
Napisał Ilona Zobacz post
Chciałabym Wam tylko powiedzieć,ze jako mod miała dostęp do Waszych danych:email,adresy IP..
Ty też masz dostęp. więc nie wiem dlaczego napisałaś, tylko o niej. i w tym miejscu chciałbym Cię przestrzec żebyś przy jakiejkolwiek próbie napisania do mnie PW, zastanowiła się 100 razy. bo ocenzuruję nick i wstawię każdą jedną wiadomość na forum. i będziesz mogła sobie tylko popatrzeć, a nic nie zrobisz. bo skąd wiadomo że to Ty? skoro nicka nie będzie wydać. z resztą radzę omijać mnie szerokim łukiem dla swojego bezpieczeństwa.
reasumując tą część posta: przystopuj, bo doprowadziłaś do sytuacji, w której użytkownicy mają o Tobie poważanie, nie większe niż to do szmaty podłogowej. <-- to też nie nadaje się na bana. zbłaźniłaś się, a swoim zachowaniem udowadniasz swoje zamroczenie czerwienią.
aha! zrobiłem screena swojego posta, przy okazji skasowania, mam je na dysku

teraz kilka słów do ogółu. proszę was administratorów (najszczególniej Bjork), zastanówcie się nad awansem Ilony. bo jej funkcja mija się ze wszystkim. doprowadziła do sytuacji, gdzie użytkownicy nie wiedzą czy cokolwiek napisać, bo nie wiedzą jaki humor ma Ilona i czy przez przypadek nie dostanie im się bana. nie potrzebujemy w administracji osoby, która przyjęła tyranię i despotyzm na swój cel główny. a opinie użytkowników najchętniej wyrzuciła by do kosza. zastanówcie się.
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 12:33   #109
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Kurde, ostatnie afery na tym forum ciekawszych od trudnych spraw i dlaczego ja.
Nic tylko przygotować sobie herbatę, rozsiąść się wygodnie w fotelu i obserwować ;D

Ja jednak zdecydowanie proponowałbym zmienienia wyroku z dożywocia bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienia na ban miesięczny w zawieszeniu na pół roku ;p Jako argumentację prosiłbym zwrócić uwagę na wcześniejszą niekaralność Rudej i znikomą szkodliwość społeczną jej czynu ;p
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:14   #110
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Ban za to, że dała głupiego screena ze swojej rezygnacji? Srsly? Zachowujecie się tutaj jakby podała nr waszego konta w banku, a nie kretyńskiego screena. Zbanujcie całe forum, będziecie mieć spokój.

I od siebie dodam tylko, że zgadzam się z kubussem nt. szmaty podłogowej.
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023