Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.03.2007, 20:48   #121
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Eamane - no cóż, jakoś przeboleję;D.

a co daje sok z buta? o_O

aha i jeszcze jedno - czy ktoś już wie, dlaczego u jednej rodziny w stawie są ryby, a u drugiej nie?;/. bo to trochę wnerwiające, że u jednej mam, a u innej nie...

P.S. - nie wiem, czy u was też tak jest, ale mi pingwin przyszedł pogadać ze strachem na wróble;D. jutro w fotkach z tego dodatku zamieszczę zdjęcia;D.

Ostatnio edytowane przez pocia : 06.03.2007 - 10:22
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.03.2007, 09:39   #122
ola669
Guest
 
Postów: n/a
Smile

ja mam pytanie jak robie simsy w body schopie to jest tak małe dziecko dziecko nastolatek młody dorosly dorosly emeryt a jak gram w the sims 2 cztery pory roku to tego młodego dorosłego nie ma??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 09:47   #123
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ola669
ja mam pytanie jak robie simsy w body schopie to jest tak małe dziecko dziecko nastolatek młody dorosly dorosly emeryt a jak gram w the sims 2 cztery pory roku to tego młodego dorosłego nie ma??
młodego dorosłego masz na studiach w tworzeniu dormitorium
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 10:27   #124
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mógłby ktoś napisać instrukcję jak stać się tą simrośliną?? pliiis. bo gram jedną simką która nic nie robi, tylko siedzi w ogrodzie - pielęgnuje rośliny, gada z nimi i tak aż do upadłego. potem zaspokajanie potrzeb i znowu do roślin. grałam tak 22 dni... (simowe;D) i co? i nic;/. kiedyś czytałam w tym temacie, że trza często opryskiwać drzewa. więc skasowałam te domki dla biedronek i wtedy z tymi drzewami spędzała jeszcze więcej czasu... pielęgnacja, opryskiwanie i dłuuugie gadanie. i nadal nie jest tą simrośliną!;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 13:14   #125
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mniemam, iż jeszcze nie ma wersji SimPe dla tego rozszerzenia? A może trwają prace nad nim, lub nie ma sensu do tego dodatku robić nową wersję... nie wiem, pytam się.

Dzisiaj dostanę TS2:CPR (fajny skrót ) na 93%.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 13:38   #126
Pysia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hi, mam parę pytań ^^:
1. Skąd można wziąść paprykę ?
2. Wziełam sima i poszłam nim nad staw, żeby łowić ryby...jest staw wszystko ładnie i chcę kliknąć (na staw), ale się nie da. Czy ktoś wie czemu tak jest ? Nie mogę ani we własnym domku (sima ;f), ani na mieście kliknąć na staw. (na początku gry mogłam i łowili ryby itd. a teraz nie mogę)
3. Czy ktoś ma tak, że np. Simka ma męskie imie ? Np. Krzysztof ? (ja tak mam i właśnie nie wiem czy tylko ja, yhh).

Z góry dzięki, sorrki że tak pomotałam ^^'.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 13:57   #127
natalioza100
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja wczoraj dostałam Cztery pory roku ;]...

Co do imion też tak mam .... Opiekunka do dziecka nazywa się Edward, a jakaś inna simka Robert
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 14:23   #128
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie no właśnie

Cytat:
Napisał Pysia_
Hi, mam parę pytań ^^:
1. Skąd można wziąść paprykę ?
2. Wziełam sima i poszłam nim nad staw, żeby łowić ryby...jest staw wszystko ładnie i chcę kliknąć (na staw), ale się nie da. Czy ktoś wie czemu tak jest ? Nie mogę ani we własnym domku (sima ;f), ani na mieście kliknąć na staw. (na początku gry mogłam i łowili ryby itd. a teraz nie mogę)
3. Czy ktoś ma tak, że np. Simka ma męskie imie ? Np. Krzysztof ? (ja tak mam i właśnie nie wiem czy tylko ja, yhh).

Z góry dzięki, sorrki że tak pomotałam ^^'.
No właśnie skąd wziąść paprykę bo mam złota range ogrodnictwa, ale papryki nie ma
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 14:38   #129
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pysia_
Hi, mam parę pytań ^^:
1. Skąd można wziąść paprykę ?
2. Wziełam sima i poszłam nim nad staw, żeby łowić ryby...jest staw wszystko ładnie i chcę kliknąć (na staw), ale się nie da. Czy ktoś wie czemu tak jest ? Nie mogę ani we własnym domku (sima ;f), ani na mieście kliknąć na staw. (na początku gry mogłam i łowili ryby itd. a teraz nie mogę)
3. Czy ktoś ma tak, że np. Simka ma męskie imie ? Np. Krzysztof ? (ja tak mam i właśnie nie wiem czy tylko ja, yhh).

Z góry dzięki, sorrki że tak pomotałam ^^'.
1. jak będziesz miała srebrną rangę, to będziesz mogła ją zasadzić.
2. może staw zamarzł?;D. a jeśli nie, to spróbuj poklikaj w innych miejscach stawu.
3. nie wiem, nie przyglądałam się;D.
Cytat:
Napisał agnieszka130187
No właśnie skąd wziąść paprykę bo mam złota range ogrodnictwa, ale papryki nie ma
eee? ja mam o_O... nie wiem czemu ty nie o_O. może nie masz kasy? xD. albo może trzeba zapisać sima do klubu ogrodników?

P.S.
MAM SIMROŚLINĘ!!!!!!!!;D;D;D jupi!;D zaraz zamieszczę zdjęcia na fotki simów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 14:52   #130
Kuba xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

taa, ale papryka nazywa sie pieprz
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023