Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2010, 13:53   #121
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

hmm...rowniez mam problem.
niedawno zainstalowalam gre, i gdy tworze sima, jego wlosy migaja na rozne kolory, i nic nie pmaga. oprzocz tego, grafika w grze wygalda nie lepiej niz z the sims 1 :<
moze ktos wie jak pomoc? grafike mam ustawiana na maxa, wiec nie wiem
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.12.2010, 10:35   #122
zaczarowana1995
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Cytat:
Mam problem z grom The sims 3 gdy włanczam gre pojawia sie taki bład: Urzadzenie 0 nie moglo uruchomic tego tytulu. Stosowana karta grafiki nie obsluguje funkcji Shader przynajmniej w wersji Model 2. Zaktualizuj swoja karte. Co mam zrobic POMOCY!!!

Mam taki sam problem .. Proszę pomocy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2010, 23:50   #123
Kazuki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem z widocznością

Witam.
Mam problem z widocznością za dnia. Gdy w sismach jest noc wszystko jest okej, ale gdy pojawia się dzień na zewnątrz nadal jest noc. W domu zaś każdy przedmiot czy sims jest szary (nie widać w ogóle kolorów).
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2010, 09:51   #124
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

zaczarowana1995:
No wyjaśnienie ma już w wiadomości "Twoja karta graficzna nie obsługuje Pixel shader 2.0"
Innymi słowy nie spełnia minimalnych wymagań gry.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 22:53   #125
vibeke89
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Witam,

Postanowiłam się tu zarejestrować, bo nie mogłam nigdzie znaleźć dobrego rozwiązania na mój problem.
Mam zainstalowane Simsy 3, podróże i akcesoria nowoczesny apartament. Gram już od jakiegoś tygodnia, mój sim podróżował już po Chinach i Francji aż w końcu przyszła pora na Egipt. Wszystko ładnie się załadowało, ale podczas gry musiałam na chwilę zminimalizować okno i sprawdzić maila. Po przywróceniu okna gry ukazał mi się taki oto obraz:


Uploaded with ImageShack.us
Najdziwniejsze jest to, że mogę wrócić do domu i tam grafika wraca do normy (to samo z innymi miejscami).

Proszę o pomoc!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2011, 12:46   #126
Ycz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Mam problem: Straszna jakość grafiki. Wszystko niewyraźne. A buuuu x.x O co może chodzić? Zawsze było świetnie, a po formacie d*pa.

Ostatnio edytowane przez Ycz : 01.01.2011 - 13:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2011, 20:27   #127
niphredil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Opisze Wam mój problem bo już nie mam pomysłów co jeszcze mogłabym zrobić, aby gra mi się nie zawieszała. Rok temu zainstalowałam sobie the sims 3, na początku strasznie wolno chodziło grafika była okropna. Ostatecznie dokupiłam pamięci i zwiększyłam rozdzielczość gry i gra chodziła fajnie. Przedwczoraj kupiłam sobie the sims 3:wymarzone podróże i grając w dodatku zacina mi się gra. Próbuje przejść 1 przygodę we Francji i jak jestem w podziemiach to gra się zatrzymuje. Kursorem nie rusze, postać się nie rusza. Już pomijając grafikę, bo rozdzielczość i wszystkie możliwe parametry mam na najniższym poziomie. Miejsca wolnego na dysku mam jeszcze 8Gb. Grę instalowałam i odinstalowałam już 2 razy, bo myślałam że z instalacją coś źle zrobiłam. DirectX 9.0c mam zaktualizowane. A jeśli chodzi o mój system w laptopie to sprawa wygląda tak:
Intel Celeron M CPU 440 @ 1.87 Ghz, 1.87 Gb RAM, Service Pack 3: jest, a karta graficzna: ATI Radeon Xpress 200 m Series. Wiem, że procesor trochę słaby, ale kurcze bez dodatku grało mi się całkiem fajnie.
PS. Mam nadzieję, że zapisałam w dobrym temacie, jeśli nie, proszę przenieść, ale nie kasować.
Prosze o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2011, 20:36   #128
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

no każdy dodatek chyba obciąża dodatkowo grę,więc instalując go mogłaś już "dobić" komputer
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2011, 21:43   #129
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Ycz:
Rozmazane ?
Wychodzi na to, że ustawienia graficzne są ustawione na najniższe, a zostały one tak ustawione automatycznie, gdyż być może nie zainstalowałem po formacie sterowników do karty graficznej.

Innymi słowy, zmień ustawienia na takie by gra wyglądała zadowalająca ale do tego stopnia by zachować płynność animacji.


niphredil;
No cóż od takiego laptopa zbyt dużo się spodziewać nie można.
Już pierwszy dodatek WP obniżał wydajność w grze, na lepszych komputer zapewne nie było to odczuwalne, ale w przypadku słabszych konfiguracji, jak Twój laptop to efekt pogorszenia wydajności będzie już bardziej dotkliwy.


Up: chryziu, już się mojego przerobionego avka pozbyłaś ? Okres świąteczny jeszcze trwa

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 02.01.2011 - 22:25
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2011, 15:36   #130
Ycz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Ustawiałam, ale niestety po tym gra strasznie woooolno chodzi.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ciało, grafika, modyfikator ciała, shader, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023