Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory ?
5 gwiazdek - Odlotowe 10 30.30%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 15 45.45%
3 gwiazdki - Przeciętne 4 12.12%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 4 12.12%
Głosujących: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2005, 19:48   #11
Neina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

fajne nie ma co. masz calikiem fajny styl pisania no i lubisz uzywac sarkazmu i Ci to wychodzi.Nie patrzylam ile masz lat ale widac , ze dosc racjonalnie myslisz , wiec jest jeszcze fajnie . Jedyne co mnie denerwuje to ubior i fryz tej babki , ale spoks . Ocenke dam po 2 odcinku i mysle ze bedzie ona wysoka . Mam nadzieje , ze sie rozkrecisz z fs i bedzie git.

Neina
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2005, 20:17   #12
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O rany, jak ja dawno nie czytałam i nie oceniałam fs, jeeeej ^^"

Ładnie piszesz, ciekawy język, brak błędów(przynajmniej ja nic rażącego nei zauważyłam) ogólnei bardzo fajnie się zapowiada. Temat też jest dosyć oryginalny, ocenię po drugim odcinku.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2005, 20:17   #13
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem, dlaczego, ale mi się to nie podoba. Pomysł na pracę tej Bijou zgapiony z mojego FS, ale tego się nie czepiam. Po pierwsze, odcinek krótki, po drugie, jakoś... nie wciągnął mnie. Trochę oklepany i nie wiadomo, o co w nim w ogóle chodzi, tak samo, jak można przewidzieć, co się stanie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2005, 20:21   #14
Eventualna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał KashW
Nie wiem, dlaczego, ale mi się to nie podoba. Pomysł na pracę tej Bijou zgapiony z mojego FS, ale tego się nie czepiam. Po pierwsze, odcinek krótki, po drugie, jakoś... nie wciągnął mnie. Trochę oklepany i nie wiadomo, o co w nim w ogóle chodzi, tak samo, jak można przewidzieć, co się stanie.
Hym... KashW nigdy nie czytałam twojego FS !
Jeżeli przypomina twoje FS to bardzo przepraszam, to czysty przypadek... Ale cóż... Zajrzyj tu później, może Ci się spodoba !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2005, 12:16   #15
Fala
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo fajne fs. Błędów nie widzę. Z niecierpliwością czekam na drugi odcinek! Wtedy ocenię dokładniej. Na razie daję 8/10

Dzięki za ocenkę mojego fotostory :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2005, 19:16   #16
Nulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No no Eventualna widzę, ze talent masz po Delicate =) Bardzo ciekawe fotostory. Ciekawe jak się rozkręci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2005, 10:39   #17
*Lucy*
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Fajne, podoba mi sie. narazie niedam oceny, ale wydaje mi sie ciekawa. Czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2005, 11:34   #18
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jezeli piszesz fotostory ot tak, to musisz byc naprawde bardzo zdolna, zebym spadla z krzesla. A poniewaz juz jestem na ziemi, wystarczy tylko, ze powiem abys poprawila detale sima i po prostu popracowala ze zdjeciami. O literowkach i malych bledach nei wspomne, bo w koncu nie jestes polonista - ale jak mozesz to pisz w wordzie, beda sie mniej czepiac ;) Ogolnia fabula zaczyna sie ciekawie, nie bede oryginalna i poczekam na kolejny odcinek. Zycze weny;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2005, 19:59   #19
Chiara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Super piszesz !!!!!! Prawie każdy pisze jakoś poetycko i tak.... elegancko francko. Treść twojego Fotostory jest w pewnym sensie banalna, a z innej perspektywy genialna. Narazie za mało historii, żeby ocenić, ale sposób pisania podziwiam i natychmiastowo chce dostać korepetycji !!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2005, 18:50   #20
pieska_SzKoLnA^
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hej juz jest dosc pozno a mialas dac "jutro"czyli dzisiaj.jesli nie bedziesz dotrzymywac obietnic danych sobie (czyli ze ucieszysz czytelnikow),przestaniesz po pewnym czasie sobie ufac.wchodze bo myslalam ze odcinek nowy,a tu bum! nie ma odcinka.tak nie zdobedziesz sobie czytelnikow,czekajac na wene.ja opowiadalam straszna historie przyjaciolce i juz nie moglam nic wymyslic ale jakies bzdury wymyslilam i troche sie przestraszyla i nawet powiedziala ze to z jakiejs ksiazki cytuje.tak samo mozesz wymyslic bzdury,a kto tego nie uzna,niech znajdzie sobie kogos co bedzie dawac SWIETNE odcinki min. co miesiac.
widze ze wena ci potrzebna,ale nikt jej nie sprzedaje
czesc :*
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023