Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.04.2005, 13:34   #11
maja12
Guest
 
Postów: n/a
Smile

tez mam rózne problemy z tą gra ale twój problem polega na tym że masz za mało pamięci wirtualnej 256ram a XP potrzebuje jej bardzo dużo i niewiele zostaje dla gry wejdz w opcje i zwiększ pamięć a jak to nie pomoże to proponuję milenium zajmuje mniej miejsca to był mój pierwszy problem z tą gra a kompa mam identyko jak ty .Zamieniłam XP na MILENIUM i gra mi chodzi bez problemu(oczywiście takiego)Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.04.2005, 14:44   #12
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

NIE zmieniaj systemu, gra nie wywala błędu z powodu małej ilości ramu, nie baw się także pamięcią wirtualną

to że jedynie 256mb ram to nie znaczy że grac nie możesz mój kolega na duronie 1ghz i 256mb ram(owszem ma o wiele lepszego 9550XT) gra w o wiele bardziej wymagające gry na full detalach, z gg w tle i jakoś żyje

Najprostszym sposobem aby gra działała jest format :C i reinstalka systemu
najlepszym ale też mało opłacalnym gdyż instalacja wszytskiego od nowa i konfigurowania nie jest miła.
najlepiej pokazać komp komuś kto się bardzo dobrze zna na tym (informatyk, nie kolega maniak), wtedy można się dowiedzieć co można zrobić aby gra działała, nie formatując dysku

A i napewno nie zmiana jakby co windowsa mna Milenium bo to najgorsze co chyba powstało(choć reszta wind nie jest także wspaniała), jakby co to Windows 98SE, starszy ale o wiele lepszy od Me(sam miałem oba systemy)

Btw.
W nowych grach widnieje w zalecanych do grania (np Street Racing Syndicate i SWAT4)
System:Windows XP Professional with Service Pack1
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2005, 14:48   #13
Marycha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sciągnij sobi antywiraizeskanujkomp. Ja miałam podobnie. poprostu musiales sciagnac dodatek do gry z wirem i cie ciągle wyłacza albo zainstaluj gre jeszcze raz moze tocos da
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2005, 14:53   #14
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Patryczek
Antywirów niemam tylko zapora włączona i gra działa zawsze bez programów w tle . No cóż muszę popróbować, dopiero teraz widzę ile już było już wątków na ten temat poruszane, ale ze <głupek> wystarczyło poszukać <pacan>.h
Masz racje bylo tyle tych tematow ze tzreba tylko troche poszukac.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.04.2005, 21:01   #15
maja12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pingwin
NIE zmieniaj systemu, gra nie wywala błędu z powodu małej ilości ramu, nie baw się także pamięcią wirtualną

to że jedynie 256mb ram to nie znaczy że grac nie możesz mój kolega na duronie 1ghz i 256mb ram(owszem ma o wiele lepszego 9550XT) gra w o wiele bardziej wymagające gry na full detalach, z gg w tle i jakoś żyje

Najprostszym sposobem aby gra działała jest format :C i reinstalka systemu
najlepszym ale też mało opłacalnym gdyż instalacja wszytskiego od nowa i konfigurowania nie jest miła.
najlepiej pokazać komp komuś kto się bardzo dobrze zna na tym (informatyk, nie kolega maniak), wtedy można się dowiedzieć co można zrobić aby gra działała, nie formatując dysku

A i napewno nie zmiana jakby co windowsa mna Milenium bo to najgorsze co chyba powstało(choć reszta wind nie jest także wspaniała), jakby co to Windows 98SE, starszy ale o wiele lepszy od Me(sam miałem oba systemy)

Btw.
W nowych grach widnieje w zalecanych do grania (np Street Racing Syndicate i SWAT4)
System:Windows XP Professional with Service Pack1
Ale rada nie zmieniaj systemu tylko zrób format to prawie to samo tylko ty mówisz zamień XP na XP i poco jak i tak nie będzie działać człowiemu ona ma taki komp jak ja i dokładnie wiem co się dzieje ja wiem XP jest cool ale naco komu taki system przy grach i takim słabym kompie potrafisz to wytłumaczyć ?
A nie wiem czy wiesz ale 98 przy tym procesorze się wysypie ? Mówił Ci to ktoś
Serwis Pack mozna sciągnąć i to na tym forum Pozatym Milenium to też Windows jakbyś nie zauważył . Co do twojego kolegi to nie rozumiem najpierw piszesz że komp ma gorszy a potem że lepszy ?W jednym się zgadzam z Tobą poproś kogoś kto się zna na kompach .Bo jeśli chodzi o Ciebie to zbytniej wiedzy co do kompa to Ty nie masz .
PS
Mam w domu informatyka choć uważa że Simy są do czterech liter to z Tobą się nie zgadza
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2005, 08:19   #16
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1.Pisałem że nie ma zmieniać win XP na inny system.
2.Nie pisałem, że ma zrobić format, tylko że to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na na naprawę win'a (chyba że ktoś ma uszkodzony dysk to i to nie pomoże).
Pozatym świeży system po formacie dysku (pełnym) nie ma prawa nie działać (obojętnie jaki system), jeżeli szwankuje to albo coś ze sprzętem albo źle zainstalowany system(wadliwa płytka np.)
3.Windows XP może być instalowany na każdym kompie posiadającym min. procka 500mhz i 128mb (co do procka to nie jestem pewny ale coś koło tego). Może na takiej konfiguracji w gry się nie pogra ale na internecie można siedzieć(na moim kompie do neta, mam durona 1ghz i 128mb ram i zainstalowany XP, i da się płynnie (w miarę) po dobrym skonfigurowaniu windy(wyłączenie niepotrzebnych progsów w autostarcie itd.) siedzieć naraz na GG, przeglądarce i Winamp'ie).
4.po co XP (a w szczególności XP pro with sp2)?? po to żeby mieć jeden z najbardziej stabilnych windows'ów, pod katem którego są optymalizowane nowe gry(sam na 2 kompie po przesiadce z 98Se na XP Pro z SP1 mam lekki przyrost wydajności dodatkowo).
5. "A nie wiem czy wiesz ale 98 przy tym procesorze się wysypie ? Mówił ci to ktoś" buhahahaha już dawno się tak nie uśmiałem, zaraz idę to opatentować na forach komputerowych A mówić nikt nic nie musi, bo system Nie ma prawa się posypać albo nie działać spowodu procka (no chyba że procek się ukruszy, spali lub w inny sposób zostanie uszkodzony, ale to wtedy nie działa cały komputer)
6.Uwierz ale wiem że istniej wśród Windows 3.1, Windows 3.11, Windows 95, Windows 98, Windows 98SE, Windows 2k, Windows XP Pro/Home także Windows ME(Millenium), mam nawet taki system na półce.
7."Co do twojego kolegi to nie rozumiem najpierw piszesz że komp ma gorszy a potem że lepszy"
Tego nie pisałem, napisałem że ma słabszego Duron'a, tyle ram (SD-Ram Pc-133 dokładnie w jednej kostce, a jakie timing'i i CL ma to nie wiem)a grafę lepszą od Patryczka.
8. Co do tego że nie znam się na kompach, to to nie jest prawda, wiem na ten temat napewno więcej od Ciebie, a że jestem bardziej w tematach Hardware a nie Software to trudno, od Software, mam znajomego z bloku. Komputery to moja mania

P.S
Nie że wszczynam kłotnię, prostuję tylko wiadomości podane przez innego użytkownika tego forum.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2005, 19:53   #17
mavia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tez mialam ten problem, ale jak przeinstalowalam (wczoraj) to narazie chodzi elegancko :]

Ostatnio edytowane przez mavia : 25.08.2005 - 21:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2005, 07:15   #18
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

lepiej się nie chwal tutaj wszyscy są wyczuleni na słowa cr***, pi*** itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2005, 14:50   #19
sims_rules
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :/

hmm... moze ponowie ten temat bo mam podobny problem.

gralam sobie w sims2 na innym kompie i nic mi ry nie przerywalo (procek intel pentium (?) 1,4, 128, a pozniej 368 mb ram, karta SiS cos tam, win XP) teraz mam kompa teoretycznie lepszego, sciagnelam jakies dodatki, i mi sie cos takiego pojawia oO. a konkretnie pojawilo mi sie jakies 10 minut temu po raz pierwszy :/. nie chce odinstalowywac gry :/.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2005, 19:00   #20
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Sad

mi rónież cos takiego się zdażyło ale tak zawsze było normalnie taki komunikat pojawia ię jak chce wejść na parcele mieszkaniową swoimi zrobionymi simami instalowałam już gre i nic to nie daje ;( ;( ;( ;( więc może format :\ ;( ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023