Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.08.2012, 10:31   #21
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Ach te wasze nieomylne przeczucia! Tak więc Kalafior przyniosła wam nowy odcinek, tum tum tum!

Odcinek 3
Xavier pomógł Rose wgramolić się do samochodu, a Hinrika została z Calebem. Po jakiś pięciu godzinach czekania, Xavier i Rose przyjechali wraz z niemowlęciem. Mały nie mógł się doczekać swojego młodszego braciszka, lub młodszej siostrzyczki. Jak się okazało, młodszej siostrzyczki.

-Nazwiemy ją Katniss- powiedział Xavier uśmiechając się porozumiewawczo do czarnowłosej.
-Ustaliliśmy to już jakiś miesiąc temu- dodała Rose.
Jeśli chodzi o imię, wyczujcie tu lekkie powiązanie do trylogii Suzanne Collins „Igrzyska śmierci” (sto serduszek!). Nie jest ono przypadkowe.
Kiedy Xavier i Rose ruszyli na górę, żeby wyposażyć sypialnię w dziecko płci pięknej, Hinrika została z Calebem, by wspólnie dokończyć tort.

-Szkoda, że mama nie przyszła- mruknął nieco smutny dzieciak.
-Nie martw się, grunt, że jest tu tatuś, Rose, twoja malutka siostrzyczka, no i ja!- zakończyła triumfalnie stawiając przed młodym kolejny kawałek ciasta.
-Wiem, wiem...

Rose wróciła do swojego żywiołu, czyli muzycznych występów.
A tymczasem Xavier postanowił dać swojej przyjaciółce jakiś prezent, w podzięce za opiekę nad Calebem i ogólne czuwanie przy nim, tak jak w chwili, gdy powiedział jej pierwszy raz o Rose. Kiedy Hinrika zmywała u nich w domu naczynia (ktoś w końcu musi), podszedł do niej i wręczył kwiaty. Jak się okazało, Hinrika nigdy nie doznała takiego gestu. Dodam, że właśnie po tym niewinnym geście, a jakże istotnym dla naszej blond istotki, Hinrika zrozumiała, że jest zakochana w swoim najlepszym przyjacielu. A różowe róże od niego, postawiła u siebie w mieszkanku, w honorowym miejscu, obok komputera.

Jestem pewna, że wy tak samo jak ja, nie lubicie patrzeć na niemowlaków. Toteż zagięłam czasoprzestrzeń i oto Katniss jako małe dziecko.

(nie zwracajcie uwagi na ciasto wystające z... Katniss)
Jak widać kolor skóry odziedziczyła po tatusiu. Nici z pieguski.

Nauka chodzenia by Xavier- „No Katniss, chodź po ciasto!”

Caleb uczy się malować. Węszę wschodzącego artystę.

Wydaje się, że rodzina Hori jest całkiem szczęśliwa. Nawet Caleb zaprzyjaźnił się ze swoją przyrodnią siostrzyczką (na tyle, na ile można zaprzyjaźnić się z kimś kto nie umie chodzić, ani mówić). Jednak wydarzyło się coś co przemieniło złudzenia domowników w gruz. Pewnego dnia, Rose po prostu zadzwoniła do Xaviera, który był w pracy i powiedziała „koniec z nami”. Facet był zszokowany. To nie było coś co mówi na przywitanie twoja wielka miłość.

Rose zaczęła coś kręcić o tym, że to jednak nie to, że nie chce, żeby się wzajemnie oszukiwali. Dodała też, że wyjeżdża nagrać płytę do Francji i Katniss musi zostać z Xavierem, a ona może nawet wysyłać mu pieniądze na utrzymanie jeśli chce.
Cała ta sytuacja była wielkim szokiem dla starzejącego się powoli pana Hori, który łudził się, że jego życie zostało wreszcie ustatkowane. Nikt się więc nie zdziwi, że całymi dniami plątał się po domu przygnębiony. Pewnie też nikt się nie zdziwi, że widząc to Hinrika, pewnego dnia zrobiła to co zrobiła.
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.08.2012, 10:40   #22
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

No teraz powinien mieć jeszcze jedno dziecko z blondaska i będzie równowaga a może dwoje dzieczynkę i chłopca

Ostatnio edytowane przez Mile : 26.08.2012 - 10:50
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 10:47   #23
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

o kuuuuurcze, ale sie porobiloooo! Rose olala wszystkich i se poleciala, a Xavier zostal z ....Hinrika!? o lol, ale zmiana akcji w opowiesci xD ciekawe co z tego wyniknie haha
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 11:33   #24
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

HURAAA, głupia Rose. Nigdy jej nie lubiłam!
Hinrika górą!
A malutka Katniss jest urocza.
Żal mi tylko Caleba, bo tak bez mamy..:<
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 12:48   #25
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

I teraz jeszcze jedno dziecko, z Hinriką, by było sprawiedliwie
Katniss (Igrzyska <3)
Och, miejmy nadzieję, że Hinia okaże się tą jedyną
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 00:17   #26
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Bardzo szkoda mi Xaviera. Najpierw Pamela teraz Rose, wszystkie robią sobie z nim dziecko i odchodzą. Niech Hinrika nie robi tego błędu i nie zachodzi z nim w ciążę. Wtedy będą razem już ever! xD
Tak w ogóle to wyrodne baby są. Bez skrupułów zostawiają swoje dzieci. Pamela dzwoni chociaż do Chleba?
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 10:19   #27
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Odcinek 4
Hinrika siedziała w jadalni z Calebem. Rozmawiali o pierwszym dniu w szkole Caleba. Chłopiec był zachwycony zajęciami muzycznymi i plastycznymi. Blondynka ekscytowała się razem z nim. Cieszyło ją, że dzieciak rośnie na rtystę. Ona sama nim jest, z tym, że nie umie ani grać, ani malować, ale za to pisze.

Jak widać, dziewczyna zafundowała sobie małą metamorfozę!

Może uznała, że skoro Xavier jest wolny i kiedy go pocałowała, on wcale jej nie odepchnął, wyzywając od wariatek, tylko odwzajemnił pocałunek, to teraz będzie mogła się z nim... związać.
Nadszedł dzień urodzin Xaviera. Starzejesz się chłopie! Cała rodzina (czyli on, Caleb, Hinrika i Katniss, która przyraczkowała) zebrali się wokół tortu i świętowali.

Po zjedzeniu tortu, Xavier zaczął myć naczynia. Musiał wręcz siłą wyrwać gąbkę z rąk Hinriki. Czy ta osóbka, musi zawsze starać się robić wszystko za innych?! Więc Hinrika wzięła się za uczenie Katniss mówienia.

Xavier zaczaił się za rogiem (co z naczyniami?!). Przeszło mu przez mu przez myśl, że Hinrika zachowuje się jak matka jego dzieci, z tym, że ona jest znacznie od nich obu odpowiedzialniejsza. Mężczyzna nie chciał się na razie w nic angażować. Za pierwszym razem źle wybrał, bo przyszło mu się żyć z zołzą, a za drugim razem, cóż, został kompletnie olany i brutalnie rzucony. Po ponad roku znajomości i jakiś dziesięciu miesiącach wspólnego mieszkania!
Wszystkie te myśli natłoczyły się w główce polityka i w jednej chwili chwycił blond dziewczę za nadgarstek, pomógł wstać i pocałował.

Powiem wam jak się sytuacja miewa po tygodniu. Hinrika mieszka w domu Xaviera, a mieszkanko nad garażem się kurzy. Oboje wyglądają znacznie doroślej. Jako, że Xavier jest znacznie starszy od swojej obecnej ukochanej, możemy podziwiać na jego zacnej głowie pierwsze oznaki siwizny.

A tu dokładniej widać, jak się nam nasz Xavier zestarzał. Ale zero zmartwień. Teraz na scenie wejdzie dojrzewający Caleb i dorastająca Katniss.

Rodzina Hori planuje przeprowadzkę.
Myślę, że mogę teraz wspaniałomyślnie powiedzieć, że to dopiero początek.

Króciutki odcinek, ale liczę, że nadrobię to tym BONUSIKIEM:

Caleb aka Chleb, już jako nastolatek. Zdjęcie już z nowego domu, w innym mieście, ale to w następnym odcinku. Tum tum tum!
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 10:23   #28
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Xavier bardzo wyprzystojnial jak stal sie doroslym, siwe wlosy mu pasuja ;d o taaaaak! Dobrze, ze im sie etraz uklada....Ca;eb jest megaaaa, a te jego ciemne wlosy, super truper! Beda laski w nowym miescie mialy o kim gadac i podrywac xD hahah czekam na next !
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 10:55   #29
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Mmmm mój Chleb jaki przystojny <3 Me gusta!
Dobrze, że Xavier jest z Hinriką. Niech im się ułoży nooo xD
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2012, 22:00   #30
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Aww, mam nadzieję, że kolejny odcinek wam się spodoba. Będzie to w pewnym sensie początek nowej "serii", gdyż teraz będzie więcej słychać u Chleba i Katniss.

Odcinek 5
Więc zacznijmy od tego, że rodzinka Hori (i Hinrika, która żyje z Xavierem na kocią łapę) przeprowadziła się z Bridgeport do Sunset Valley, do ślicznego, błękitnego domku przy plaży.

Przeprowadzka dobrze zrobiła dla gry, ale nieco gorzej dla drzewka genealogicznego, bo teraz Katniss i Caleb są na drzewku pozbawieni matek. No ale dobrze. Nie samym drzewkiem się żyje.

(Bidna Hinrika będzie musiała później po nich sprzątać, nic dziwnego, że się kobitka piekli)
Caleb jest już przystojnym nastolatkiem, który przyniósł swoją sławę po rodzicach do nowego miasta (trzy gwiazdki osobistości, yeah!), oraz Katniss, która została nauczona przez Hinrikę chodzić, mówić i korzystać z toalety, a obecnie wybiera się już do podstawówki.
Tak wyglądają, kiedy nie biją się poduszkami. Jak widać oboje mają niebieskie oczy, po Xavierze (Pamela miała zielone, a Rose różowe). Mimo, że nie są prawdziwymi dziećmi Hinriki, oboje traktują ją jak matkę, gdyż swoich własnych, nie mieli raczej sposobności poznać.

Pewnej nocy, zdaje się, że koło godziny drugiej, Caleb zerwał się z łóżka jak oparzony, ubrał i wybiegł przed dom z pewnego bardzo ważnego powodu.

Powodem tym nie mogło być nic innego, niż wóz z lodami! Tak się właśnie składa, że chłopak ma słabość do tych zimnych słodkości i ze sporą częstotliwością zjada je zbyt szybko, przez co potem wpada do Katniss wrzeszcząc „Mózg mi się zamroził!”

Swoją drogą ciekawe, że o drugiej w nocy, można kupić lody. Kierowca nigdy nie śpi? A może to słynny wóz z lodami widmo?
Z samego rana, Caleb znów wyskoczył na ganek, żeby sprawdzić, czy wóz wciąż stoi. W końcu minęło już jakieś sześć godzin od poprzedniego loda! Wtedy dostrzegł pewną niebrzydką dziewczynę zamawiającą.

Onieśmielony wycofał się i podpatrywał tylko z okna, jak dziewczyna z pasją zajada jego ulubiony smakołyk „Różowy króliczek”!

W pewnym stopniu zainspirowany jej urodą, postanowił wrócić do swojej dziecięcej pasji- czyli do malowania.

Parę dni później rozbrzmiał dzwonek do drzwi, mimo, że w domu nikogo się nie spodziewano. Jak się okazuje dziewczę jako osóbka o niezwykle wyrafinowanym poczuciu humoru, postanowiła zadzwonić do drzwi i zwiać. Muahahaha!

Po wciśnięciu dzwonka, szybko przeskoczyła żywopłot i zafundowała sobie niezawodny kamuflaż.

Niespodziewany gość przerwał chemiczne zabawy Katniss, która jest genialnym dzieckiem. Zirytowana, że gramoliła się z samego strychu (3 piętro) na sam dół (zasada w rodzinie Hori- najmłodszy otwiera drzwi), żeby okazać się ofiarą żartu, miała już wrócić, kiedy dostrzegła dwa zagadkowe krzaki.

Oj, młoda, zostałaś nakryta!

-Czemu się chowasz?- zagadnęła niewinnym głosem Katniss.
-Ja... em... jestem komitetem powitalnym...- tłumaczyła się dziewczyna.
-Więc w Sunset witacie się dzwoniąc do drzwi i zasłaniając się krzakami?- spytała mała marszcząc brwi.
-Jasne! Chyba nie macie nic przeciwko?- ucieszyła się „przedstawicielka komitetu powitalnego”.
Katniss również ulżyło, że wcale nie była obiektem dowcipu. Jako wychowanka takiej istotki jaką jest Hinrika, grzecznie zaprosiła dziewczynę do środka.
-Jestem Lindsay- powiedziała dziewczyna uśmiechając się życzliwie do małej, która też się przedstawiła. Wtedy do pokoju wszedł Caleb, chcąc nawrzeszczeć na Katniss, która dorysowała wąsy dla słonia, którego namalował. Zatrzymał się w połowie ruchu, widząc Lindsay.
-Wiesz jak się nazywa żona Popa?- zawołała do Caleba, zanim ten zdążył się przywitać. Chłopak słysząc tak trudne pytanie, znieruchomiał na chwilę marszcząc brwi.
-Poparzona!- pisnęła Linzi zanosząc się śmiechem. Osoby, które nie lubią czytać dennych żartów, muszą być świadome, że Lindsay jest osobą, która z nadzwyczajną namiętnością lubi strzelać sucharami. Ale zaraz się o tym przekonacie.

Właściwie Linzi wyszła z domu Hori, wyjątkowo późno. Okazało się, że Caleb sam znał sporo sucharów, więc bardzo wesoło im się rozmawiało ("Co mówi palma do palmy? ZAPALMY!").

A Linzi została wzbogacona wewnętrznie o całą porcję żartów, którymi będzie w przyszłości dręczyć rodzinę, znajomych i nauczycieli.

Ostatnio edytowane przez Kjalvör : 28.08.2012 - 22:03
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023