Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.01.2005, 21:05   #1
ania500
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp zgodne małżeństwo=???

ja nie wtrącam sie do spraw homo... przynajmniej nie mam takich par w simsach, ale uważam, że powinniśmy byc bardziej tolerancyjni pod tym względem... no więc w simsach fajnie jest , gdy niby jest zgodne małżeństwo, a tak naprawde mąż lub żona zdradza go np. z Donem Lotario... albo kochają się do końca swoich dni...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.01.2005, 19:48   #2
Amarae
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Romans? Często robie tak, że jak są już gotowe rodziny w TS, to wybieram sobie jednego członka rodziny, resztę zabijam, tworzę własną rodzinę i romansuje z tym facetem/babką co został/a

Pary homo? Jeszcze nie próbowałam... Zaraz włącze grę i zobacze :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2005, 20:39   #3
taSEka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Idealengo i pięknego romansu nie miałem. Chociaż 1 pocałunek mojego chłopaka z dziewczyną w świetle księżyca to było coś. Pary homosekualistów nie miałem

Ostatnio edytowane przez rainne : 09.04.2005 - 11:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2005, 18:05   #4
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie jst tak. Jest malzenstwo, kochaja sie bardzo, ale jak chce sie z kims zaprzyjaznic bo musze miec przyjaziol to zawsze sie zakocham i zawsze ilu mam przyjaciol tylu kochankow. Czyli jestem w zaleznosci jaka plec kochliwa lub kochliwy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2005, 18:27   #5
Kamirurosu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

taki wspaniały romans to najlepiej jest jak sie dwa simy poznaja juz jako nastolatkowie i potem pobieraja sie juzjako dorosli i potem jeden z nich tragicznie ginie w basenie a ten drugi z rozpaczy postanawia wejsc do basenu i usunac wszystkie arierki taka miłosc do grobowej deski ...

a pary homoseksualne sa fajne z moim simem mieszka "pan pokojowka Steven" i bynajmniej nie sa tylko kolegami, hehehe

Ostatnio edytowane przez rainne : 09.04.2005 - 11:10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 08:45   #6
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze jestem monogamista lub monogamistka prawie zawsze to znaczy w jednym domu jestem wierna swojemu partnerowi, a tak to zawsze mam romanse, ale nigdy ze sprzataczka a fuj. i zawsze romansuje jak maz lub zona sa w pracy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2005, 22:27   #7
Xanti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie to Nerwus Jakiś zakochal sie w Ulce Maroon , mojej simce, i nie wiem czemu i przy jakiej sposobnosci maz Celiny Papużki znienawidzil Nerwusa i pokochał tą Ulke i gdy zobaczyłjak oni sie caluja zaczal lac Nerwusa, potem sie skotlowali i Nerwus wyszedł zwyciezka . Potem zyli dlugo i szczesliwie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2005, 10:18   #8
Khaterine
Guest
 
Postów: n/a
Grin A ja..

Miałąm dwie simki [siostry] rozkochałam je w jednym facecie i jedna z nich poprosiła ggo o wprowadzenie się. I zrobiła z nim bara-bara. A jak jej siostra to zobaczyła to sięzdenerwowałą i zaczęła go bić, a on się rozpłąkał. ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2005, 10:56   #9
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

A mój sim, to często żonkę całuję ją tymi gorącymi pocałunkami, a jak siedzą razem obok fotela, to także każe memu simowi by porobił coś z żonką, ale najbardziej podoba mi się (zapewne memu simowi także się do podoba ]:->) pomacanie po tyłeczku^^. Och żyć nie umierać tylko zazdrościć tego, że wirtualna postać może . Acha jeszcze mój sim taki romantyk, że po pracy ma ochotę na SEX . Cóż może jak ja będe miał żonkę, to także po robótce chce tak jak mój sim robi .
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2005, 16:16   #10
Goonie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój Sim na imie ma Marek, a on lubi szybkie numerki mówię wam. Jak przychodzą goście( a moze raczej dziewczyny ) to on odrazu popada w romans! :happy2: NAWET ZE STARSZYMI PANIAMI!!! Mysle że on jest trochę dziwny :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023