Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2005, 21:22   #21
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do TS2: nie lubię aspiracji romansowania, ale czasem daję ją jakiemuś simowi. Wtedy jest ciekawie. Tak było z synem Balbiny Biedak alias Howard (po mężu). Trzeci syn Balbiny - Cezary, od dziecka lubił kobiety (np.swoją nianię, cały czas chciał do niej na ręce i myślę, że to przez jej obfity biust ). Jako nastolatek skałamanił wszystkie dostępne nastolatki bez względu na wygląd! Potem jako dorosły mężczyzna spotkał w pracy Majkę Ćwir i po kilku "odwiedzinach" Maja urodziła dziecko! Henryk (czytaj - Mortimer) był bardzo dumny i bardzo nieuświadomiony... Majka była zrozpaczona koniecznością zmiany pieluch. Tym bardziej, że Cezary zaczął ją unikać! Często do niego wydzwaniała czym irytowała Balbinę. W tym czasie Cezary spotkał swoją dawną sympatię z czasów szkolnych i... zakochał się na dobre!!! Mieszkają teraz razem, bez ślubu (bo nie lubią zbędnych formalności ). Lilith spodziewa się dziecka a Cezary uroczyście obiecuje, że tym razem nie da nogi

A w większości moich rodzinek jest miłość aż po grobową deskę, żadnych flirtów, spokój i harmonia. To lubię!!!

Ostatnio edytowane przez rainne : 09.04.2005 - 11:13
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.02.2005, 15:45   #22
Ritta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmmmm..... Ja najczesciej robie tak.

1) u nastolatki.
sposob 1. Staram się żeby przyprowadziła jakiegos kolege zwe szkoly. Wtdey masz juz 20 punktow sympatii do niego. Najpiewr schelebiaja sobie potem przytulaja a [potem caluja ile wlezie. Na radnki nie chodze. Czesto nie sa para a on ma dziewczyne.

sposob 2. Robie babke dorosla i facia doroslego ktorzy nie sa spokrewnieni i maja dzieci i te dzieci sie ze soba zakochuja.

2) doroslego
Moj najpiekniejszy romans:
Nina pozneje na imprezie uroczego barmana . Flirtowali, byli w sobie zakochani. Pobrali się. Zaadoptowali 2 dzieci. Teraz NIna jest w ciąży. A Dina mieszka u Ćwirów jako żona Mortimera z adoptowanym synkiem Miriamem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2005, 16:42   #23
czasza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój najpiękniejszy romans.............
Wiliam Travilla i Jill Valentine spotkali się na przyjeciu dla bogaczy (mają po 2.000.000)
Wiliam zauważył w niej modelkę do noszenia jego kreacji.
Po śmierci 1 męża Jill,Wiliam się jej oświadczył.
Wyprawili drogi ślub w rezydencji Jill na skraju Valentine City.
Ich życie pełne było wzlotów,wspólnych chwil przy kominku,przy stole,na bankietach pierwszej klasy,Teraz Jill ma 68 lat a Wiliam już nie żyje

Oto fotka kreacji Wiliama (zrobione przeze mnie,na podstawie sukni Marilyn Monroe)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2005, 22:27   #24
Xanti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie to Nerwus Jakiś zakochal sie w Ulce Maroon , mojej simce, i nie wiem czemu i przy jakiej sposobnosci maz Celiny Papużki znienawidzil Nerwusa i pokochał tą Ulke i gdy zobaczyłjak oni sie caluja zaczal lac Nerwusa, potem sie skotlowali i Nerwus wyszedł zwyciezka . Potem zyli dlugo i szczesliwie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2005, 10:18   #25
Khaterine
Guest
 
Postów: n/a
Grin A ja..

Miałąm dwie simki [siostry] rozkochałam je w jednym facecie i jedna z nich poprosiła ggo o wprowadzenie się. I zrobiła z nim bara-bara. A jak jej siostra to zobaczyła to sięzdenerwowałą i zaczęła go bić, a on się rozpłąkał. ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2005, 10:56   #26
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

A mój sim, to często żonkę całuję ją tymi gorącymi pocałunkami, a jak siedzą razem obok fotela, to także każe memu simowi by porobił coś z żonką, ale najbardziej podoba mi się (zapewne memu simowi także się do podoba ]:->) pomacanie po tyłeczku^^. Och żyć nie umierać tylko zazdrościć tego, że wirtualna postać może . Acha jeszcze mój sim taki romantyk, że po pracy ma ochotę na SEX . Cóż może jak ja będe miał żonkę, to także po robótce chce tak jak mój sim robi .
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2005, 16:16   #27
Goonie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój Sim na imie ma Marek, a on lubi szybkie numerki mówię wam. Jak przychodzą goście( a moze raczej dziewczyny ) to on odrazu popada w romans! :happy2: NAWET ZE STARSZYMI PANIAMI!!! Mysle że on jest trochę dziwny :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 12:30   #28
..::PIRATKA::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja simka nastolatka kiedyś zakochała się w swojej koleżance bo chciałam żeby były najlepszymi przyjaciółmi i chciałam żeby to jakoś szybciej nastąpiło więc dałam "obejmij/romantycznie". nie wiedziałam, że się w niej zakocha, bo myślałam, że trzeba mieć jeszcze lepszy kontakt :/ ale ona dorosła i tak jakoś to zauroczenie jej przeszło xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2005, 08:39   #29
Aga:-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój Sim zdradził żonę z... jej siostrą! A później z drugą. No to było gorąco...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2005, 09:35   #30
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kiedyś sobie zrobiłam rodzinke : facet żona i chyba z 4 kobiety. On najpierw rozkochał do szaleństwo w sobie żonkę ( i mieli dzieciaka ) później mu ( a raczej mi) znudziło się życie pantofla więc zdradił żonę z wysoką blondynką o imieniu Wiktoria... Robili niegrzeczne rzeczy gdy do sypialni wpadła żona! Ale było gorrrąco !! Następnie wszystkie 5 (razem z żoną) próbowały go uwieść, ale on jak na złość zakochał się w pewniej nieznajomej , jak sie później okazało Esmeraldzie Błotnej ( ) Ożenił się z nią i mieli chyba z 4 dzieci. No i w końcu mój Zdzisio czuł się spełniony !
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023