Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.07.2013, 20:12   #21
marzeniao
 
Avatar marzeniao
 
Zarejestrowany: 03.09.2011
Skąd: Opole
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Nazywam się Joanna Makowiecka. Jestem naukowcem i na co dzień zajmuję się pozyskiwaniem materiału genetycznego od różnych stworzeń i potajemnym klonowaniem ich w bazie laboratorium wojskowego, w którym pracuję. Zostałam wysłana na tą wyprawę aby odkryć nieznane i zdobyć materiał badawczy. A że urodą nie grzeszę (^^), to jako takiego życia prywatnego nie mam i cały swój czas mogę spędzać w laboratorium. Mieszkam na obrzeżach miasta, z dala od innych domów, gdyż w czasie eksperymentów w laboratorium często zdarza się, że coś wybuchnie, a po co niepotrzebnie ściągać na siebie uwagę sąsiadów?

PS. Leczenie wad genetycznych to dla mnie pestka. xD

ja się wcale nie boję. xD (jeszcze ^^)
__________________
Smile, tomorrow will be worse.

Ostatnio edytowane przez marzeniao : 30.07.2013 - 20:16
marzeniao jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.07.2013, 20:38   #22
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Jestem Caroline Fallen, ceniony lekarz weterynarii. Na wyprawę udałam się, by zbadać nowe gatunki zwierząt, których jad mógłby zostać wykorzystany w medycynie do produkcji specjalnych leków, o których nie mogę pisnąć ani słowa. Mieszkam w centrum i bardzo mi się tu podoba. Jestem towarzyska i liczę na to, że znajdę tu kogoś, z kim spędzę całe życie.
__________________
Fallen jest offline  
stare 30.07.2013, 20:41   #23
Luflee
 
Avatar Luflee
 
Zarejestrowany: 09.12.2012
Skąd: Katowice
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Jestem lekarzem, zdecydowałam się wziąść udział w wyprawie ponieważ uważam, że mogę pomóc innym gdy coś się stanie.
Luflee jest offline  
stare 30.07.2013, 20:54   #24
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Mam prawo nazywać się jedynym atlantydzkim popularsem. Moje imię nie jest obce Wam, drodzy sąsiedzi, ani Waszym dzieciom. Jestem DORA. Na ekranie pojawiłam się już w wieku 5 lat, reklamując popularne tonery CostaBonga . Wtedy jeszcze nikt nie znał pseudonimu tej fotogenicznej, uroczej dziewuszki. Jednak już po ukonczeniu gimnazjum zaangażowano mnie do przedstawiania marki producenta kabli USB. Po tym swietnych debiutach napływały do mnie coraz poważniejsze propozycje: od fabryk krakersow, browarow, producentow papeterii. Az wreszcie nadeszła rola życia. Wybrano mnie na twarz limitowanej edycji chodakow. Praca ta jednak wiązała się z przeprowadzką do Atlantydy i wzięciem udziału w tej ryzykownej wyprawie. Cos mi się jednak wydaje, że tu wcale nie chodzi o drewniaki. Szefostwo wydaje czasem dziwne polecenia... Np. Udawanie geologa, i to nawet bez kamery! Zdaje się jednak, że to po prostu wymogi obywatelskie. Zamieszkuję apartament prezydencki luksusowego pensjonatu „Schronisko Młodzieżowe” . Mam nadzieję na nowe angaże i ciepłe przyjęcie nowej divy. Lepiej już dzis kupowac koszulki z mym autografem, kiedys będą warte fortunę. Obiecuję.
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman

Ostatnio edytowane przez Cynthia : 30.07.2013 - 21:06
Cynthia jest offline  
stare 30.07.2013, 21:18   #25
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Cześć wszystkim, jestem FresH. Pracuję jako hydraulik, zawsze marzyłem o podróży w kosmos. Chociaż ryzyko jest wysokie, to zdecydowałem się wziąć udział w wyprawie. Mimo wszystko mam ogromnego stracha, ale staram się myśleć pozytywnie.
FresH jest offline  
stare 30.07.2013, 21:58   #26
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Uwaga, żeby nie było pomyłek, to rolę "lekarz", nazywajmy "doktor", a zawód postaci "lekarz" - "lekarz" .
__________________
Libby jest offline  
stare 31.07.2013, 01:37   #27
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

lol mozna juz troche rozwijac akcje, co nie libbi?

Wyszedł z domu po północy. W "domu" zabrakło alkoholu, więc poszedł kupić coś w pobliskim sklepiku. Niestety, każdy był zamknięty. czytaj, nie ma żadnego w Atlantydzie

Zmęczony chciał wrócić do domu, ale zabłądził i wylądował pod domem jakiejś Dżoany

Nieopodal klatki schodowej znalazł ławkę, na której jak gdyby nigdy nic, zasnął...


EDIT: ( musimy pisać tymi całymi imionami i nazwiskami, czy normalnie można nicków z forum używać?)
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 31.07.2013 - 12:49
Lubie jest offline  
stare 31.07.2013, 07:26   #28
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Sorry za offtop, ale nie mogę inaczej xD
alkoHol, zasnąŁ
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 31.07.2013, 08:54   #29
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Jak po nocy? Dobrze się wam spało? xD

Edit: mamy to pisać w pierwszej osobie, czy w trzeciej? bo ja nie wiem.
FresH jest offline  
stare 31.07.2013, 11:17   #30
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Najlepiej by było pisać w trzeciej, ale w sumie jeśli komuś wygodniej inaczej, to nie będę biła.
Oczywiście, że można używać nicków z forum. Nawet trzeba, bo potem się nie połapiecie, kto jest kim .
I możecie powoli rozwijać akcję, ale mafia jeszcze nikogo nie zabiła, więc nie macie jeszcze kogo oskarżać .


I tak dla wyjaśnienia może trochę przybliżę Atlantydę. Jest to miasto, ale nie takie jak znamy na co dzień. Jest to bardziej jak stacja kosmiczna, tylko umiejscowiona na "oceanie: na innej planecie . Z racji tego, że jest to stacja/statek kosmiczny nie ma tu sklepów, parków, uczelni i innych takich. Po przejściu przez Gwiezdne Wrota, obudziliście na nowo bazę. Wynurzyła się z dna. To opuszczone miejsce, więc dopiero je poznajecie i zagospodarowujecie, choćby przez zakwaterowanie wszystkich członków wyprawy. Są tu różnego typu pomieszczenia jak np. stołówka, pomieszczenie Wrót, sala treningowa, kwatery, ambulatorium, więzienie, pomieszczenie głównodowodzące z różnego rodzaju konsolami w technologii Pradawnych, różne pomieszczenia zasilające miasto, laboratoria itp.
Aby używać technologii zastosowanej w bazie trzeba mieć gen Pradawnych. W odpowiednim momencie dam znać, że np. niektórzy go mają a części po prostu będziemy go "wstrzykiwać".

I jeszcze raz przypomnę, że wyprawa jest ściśle tajna i niebezpieczna, dlatego też dziwne, żeby ktoś przepuścił przez Gwiezdne wrota aktorów, reżyserów, zwykłych ludzi itd.
A jeśli ktoś nagle dzięki mnie włączyłby sobie pilot SGA, to będę się tylko cieszyć .

Tu nieźle widać, jak pożywiają się Wraith: http://www.youtube.com/watch?v=bymcXsnaIck
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 31.07.2013 - 11:23
Libby jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023