Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.08.2012, 22:33   #41
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Jeśli Cecylia będzie miała problemy z wyborem partnera (choć wątpię) to niech zadzwoni do swatki Chociaż...lepsza będzie studnia życzeń xd
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2012, 15:26   #42
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Dzięki za komentarze!
Ruda, pozwalam na wykorzystanie "gejowskich zapędów". XDD
Co do Leona to macie racje. Ma pragnienie tworzenia rodziny. Joanna odeszła dosyć szybko i jest samotny. Syn to niesamowity nerd i kujon, siedzi w pokoju i nabija umiejętności.
Spokojnie, Cecylia już wyszła z okresu żałoby. Co do wieku to już taka młoda nie jest. Jest jedną ze starszych simek w okolicy. Wszyscy dookoła młodzi i pełni sił i kogo ona sobie może znaleźć? Co do swatki lub studni, to pani Hoffman nie zniżyłaby się aż tak nisko w poszukiwaniu partnera.

Część III

Podczas pewnej randki, Leon i Ludmiła stwierdzili, że są dla siebie stworzeni. Świetnie się ze sobą dogadują. Jednak zegar tyka i oboje za długo nie pożyją. Trzeba coś z tym zrobić i zalegalizować ich związek!


Stwierdzili, że w kawiarni nie mogą zachować prywatności, więc pojechali do domu pana Wilczek. Tam usiedli przy stole w kuchni i pili pyszną kawę.
- Wyborna! - powiedziała Ludmiła biorąc kolejny łyk.
- Dziękuję! Kupuję ją na targu. - odparł Leon.
Owy napój chociaż cudowny w smaku, był bardzo moczopędny. Panna Chrabąszcz wybrała się więc do toalety.
Ech, teraz albo nigdy! - pomyślał Leon.
Wyjął z kieszeni małe pudełko i położył na stole. Gdy Ludmiła wróciła oniemiała z radości!






Wkrótce odbył się również ślub w ogrodzie pana Leona. Było bardzo skromnie. Nie chcieli robić wielkiej sensacji. Jednak wieść szybko się rozeszła. Na uroczystość została zaproszona Stasia Zadecka, Cecylia i Natalia Hoffman i oczywiście syn pana młodego August Wilczek.
Po przysiędze Ludmiła stała się panią Wilczek i zamieszkała w domu męża razem z jego synem i swoją kotką. Miała wyrzuty sumienia, że opuszcza Cecylię, która przecież ją przygarnęła i razem były sobie ostoją. Ta jednak pocieszyła emerytkę, że nie ma co się smucić i ważne, żeby była szczęśliwa.








Dzień przed weselem, gdy Cecylia szukała na mieście sukienki spotkała Jacka. Oczywiście olśniewał jak zwykle. Na jego widok wszystkim kobietom w mieście miękły kolana.
- O boże! On jest taki hot! Krysia! Patrz! Ach... - z zamyślenia Cecylię wyrwała kasjerka, która również zobaczyła pana Matejko.
- Witam panią! - powiedział uśmiechnięty.
- Dzień dobry! Piękny dzień! - odparła pani Hoffman.
- Tak myślałem... Nie miałaby pani dzisiaj czasu? Chętnie zaprosiłbym na kawę!
- Och, nie nie mam nic do roboty, chętnie pójdę! - powiedziała.
- No to do zobaczenia! Przyjadę po panią o siódmej - odparł wychodząc.
- Proszę mi mówić po imieniu - rzuciał machając na pożegnanie.
Jeju... Jacek Matejko zaprosił ją na kawę? Co się dzieje?! Tylko co z Martyną Koźlik. Przecież chyba są razem...
To tylko zwykła kawa, nic więcej! - wmawiała sobie Cecylia.
I tak to się zaczęło! Zaczęli się spotykać coraz częściej i częściej. Zaiskrzyło między nimi i nie kryli się z tym. Byli w bardzo podobnym wieku i oboje szukali drugiej połówki.
- Kochanie, tak się zastanawiałam... Co z Martyną? Wydawało mi się, że wy razem. No wiesz - zapytała.
- To jest dawno skończone. Zdradzała mnie. Po za tym bardzo młoda. Za kilka lat gdyby zobaczyła siwy włos na mojej głowie znalazłaby sobie innego - odpowiedział Jacek.
- Jak dla mnie wyglądasz świetnie - stwierdziła.
Pasowali do siebie, jakby od zawsze byli stworzeni do wspólnego życia.
Pewnego wieczora, na jednej z randek pan Matejko wydawał się bardzo podenerwowany.
- Jedźmy już do domu. Nie podoba mi się tutaj - rzucił i bez poczekania na odpowiedź skierował się do swojego samochodu.
Gdy weszli do jego parterówki wyraźnie się rozluźnił. Zaprosił Cecylię do swojej sypialni. Usiedli na kanapie i zaczęli rozmawiać. W pewnym momencie Cecylia nie wytrzymała i wskoczyła mu na kolana.


- Jacek, Kocham Cię! - krzyknęła.
- Ja też Cię kocham! - odparł i wpił się w jej usta.
W pewnej chwili gdy tak tulili się do siebie, pan Matejko wstał. Podał rękę swojej kobiecie, żeby pomóc jej powstać.
Och jej. Prosi mnie do tańca. Jaki on jest romatyczny... - pomyślała Cecylia.
Jednak on nie złapał jej w talii i wziął za dłoń. Zrobił coś niespodziewanego. Oddalił się o krok i uklęknął. W tym momencie w oczach kobiety stanęły łzy.
- Pani Hoffman, czy zechciałaby pani przeżyć resztę życia jako moja żona - zapytał otwierając pudełko z pierścionkiem.
- Tak, tak oczywiście, że tak! - krzyknęła zakładając go na palec. - Jestem taka szczęśliwa! Kocham Cię! - i rzuciła mu się na szyję.








Po tym wszystkim Cecylia uśmiechnęła się złowieszczo i rzuciła Jacka na łóżko.
- Nie dam Ci dzisiaj zasnąć! - krzyknęła.
- I to mi się podoba - powiedział pan Matejko.


Od teraz Jacek mieszka w rezydencji Hoffmanów. Zabrał z kawalerki ważniejsze rzeczy i wprowadził się do Cecylii. Och, oni są dla siebie stworzeni!

Na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że Wam się podobało.
Zapraszam do komentowania!
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 15:32   #43
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

na wstępie powiem: NONO!

nie komentowałem pierwszej części, ale powiem to, że ładnie wyglądają obie panie ; DD

no i szkoda, że Ludmiła co miała kotkę, która poprzez niezjedzenie karmy przyniosła śmierć ( \m/ ) musiała odejść

no, ale seksowne z nich pary, pasują do siebie

fajnie, że nie grasz z mnóstwem dodatków, tylko prawie clean, rozgrywka ładnie wygląda : )

czekam na ich dzieci, fk yeah
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 16:32   #44
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Hmm Cecylia z takim podrywaczem? No nie wiem Mam przeczucie że się biedaczka jeszcze przez niego nabawi depresji Powaliło mnie zdjęcie, jak Leon wsadzał Ludmile ziemniaka (? xd) do buzi xD
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 17:53   #45
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Szybko coś ta Cecylia się uwinęła z tymi zaręczynami
I szybko się w sobie zakochali tak swoją drogą
Węszę spisek, pan podrywacz coś kombinuje! :>
Leon i Ludmiła pasują do siebie, mam nadzieję, że szybko ich nie pogrzebiesz w piachu, bo granie emerytami też dostarcza sporo frajdy :3

Czekam na ciąg dalszy

E: zdjęcie z kartoflem (???) powala
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 19:57   #46
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Aj ludzie! Dlaczego wy we wszystkim widzicie zdradę i cierpienie?! XDD
Po pierwsze, to nie jest ziemniak, tylko moment karmienia tortem weselnym. <ok>
Coś czuję, że zrozumieliście, że po pierwszym spotkaniu (tj. kawie) Jacek się oświadczył. Nic podobnego! Spotykali się od dłuższego czasu. Pomiędzy kawą, a pobytem u niego w domu jest przeskok czasowy, nie wiem czy to zauważyliście.
Mimo, że pan Matejko jest największym ciachem w mieście, nie znaczy, że przespał się z każdą kobietą łącznie z Krysią z butiku. Myślę, że warto Wam przybliżyć jego krótką historię. Podczas pobytu w liceum był młody i głupi. Niestety wpadł ze swoją dziewczyną, która okazała się nieodpowiedzialna i po skończeniu szkoły porzuciła dziecko. Studiowanie Architektury było nie lada wyzwaniem i Jacek wiązał ledwo koniec z końcem. Udało mu się wychować Michała. To go zmieniło i stał się bardziej odpowiedzialny i dojrzały. Teraz jego syn studiuje Aktorstwo, jest na trzecim roku razem z dziewczyną - Kariną Krechowicz. Ojciec boi się o syna, bo ten odziedziczył po nim charakter Don Juana. Pan Matejko jest jednym ze starszych mieszkańców okolicy i nawet nie przypuszczałem, że tak pasuje do Cecylii, która jest w podobnym wieku. Jego związek z Martyną jest już skończony. Co się dziwić, spotykał się z największą flirciarą w mieście. Dobrze, że zrezygnował zanim stało się coś złego.
No, proszę więcej nie posądzać pana Jana Matejko o bycie podrywaczem. Nic z tych rzeczy. On chce po prostu założyć rodzinę...
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 20:43   #47
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Ło jejku nie było mnie nie całe 2 dni a ty tyle się działo :o no dobra dziś mam taki sobie humor, 2 część bardzo fajna ale co do 3 mam kilka zastrzeżeń no bo tak od razu 2 związki to jest takie, no... Zwykłe! Nawet lekki paradoks bym powiedziała. A po za tym skąd pan Matejko miał pierścionek?! o.0 (trzymał go zawsze czy co?) i obawiam się że te zaręczyny (z tym pierścionkiem z którym ni dam ci spokoju jeśli mi tego nie wyjaśnisz xD ) to chyba za wcześnie a tak po za tym to wszystko super
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 22:14   #48
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Co się dziwisz! Zmieniły image, to i stały się bardziej sexy! XDD
Szczerze, to nie rozumiem o co chodzi z tym pierścionkiem... Jak już napisałem był przeskok czasowy. W między czasie spotykali się dłuższy czas i bardzo często. Wiem, że może nie są razem rok, ale sim w ich wieku już umie określić, czy chce przeżyć z drugą połówką resztę życia. Po przeskoku był po prostu wieczór, podczas którego on postanowił się oświadczyć. Zaplanował to przecież.
Dalej czegoś nie rozumiecie? To moja wina, bo w jednym odcinku poinformowałem Was o tym, że zaczęli się spotykać i o zaręczynach. Przepraszam, ale tak po prostu wyszło. Za długo grałem na raz.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2012, 12:59   #49
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Ja skomentuję!
Pani Hoffman wygląda jak Balbina Biedak Pani Chrabąszcz zaś zapomniała gdzieś brwi
Cytat:
Sobiesław nie w moim guście i słyszałam na mieście, że ma gejowskie zapędy...
Oplułam monitor xDDD
Cytat:
Została przyprowadzona przez krowę z kampusu... XDD
I znowu xD

Co mi się podoba? Ano wszystko praktycznie
Teraz czekam na rozwój wydarzeń Może jakiś ślubik w najbliższym czasie? :>

Cytat:
Podczas pewnej randki, Leon i Ludmiła stwierdzili, że są dla siebie stworzeni
Dobrze zaczęli ; D
Btw, znalazłbyś im jakieś deafulty oczu, co? :<
A państwu Wilczek życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia No i śliczne fotki ze ślubu! (i masz fajny ogródek :>)

Pan Matejko widzę konkretnie ; o Czytam, że chciałby z nią na kawę, a na zdjęciu... hm.

Oooo, so romantic! :> Kolejny ślubik się szykuje
Przedostatnie zdjęcie jest śliczne :>

Co tu dużo mówię - w ogóle jestem zachwycona! Uwielbiam grać zakochanymi simami, szczególnie na etapie zakładania rodziny
Czekam na więcej wzruszających chwil xD
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2012, 15:59   #50
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Świetnie piszesz! Zajrzałam tu dopiero dzisiaj i prawie popłakałam się za śmiechu, ) Nie będę cytować najlepszych tekstów, bo już zostały zacytowane przez innych. Genialne! Czekam na więcej. Już wiem, że nie ma nic lepszego na poprawę humoru, jak twoje opowiadania
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023