Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.08.2014, 12:39   #41
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Cytat:
Dobrze mu się z nią gadało, miała poczucie humoru i była łatwa jak wszystkie inne.
Padłam xD
Damon w sumie ma rację. Skoro jest nieśmiertelny i wiecznie młody to czemu miałby się już zaraz wiązać na wieki wieków?
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2014, 16:51   #42
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Łohohohoo ale daje czadu Damon, ale potem chyba dostanie nauczke za to co robi z wszystkimi kobietami Za to Kath widze zakochana po uszy i czekam na jej i Vincenta dzieci <3
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2014, 22:17   #43
WhiteSugar
 
Avatar WhiteSugar
 
Zarejestrowany: 14.08.2013
Skąd: Brzuszek :3
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Aa, ale świetne OJSG, przeczytałam wszystko od początku i nie mogę się doczekać kolejnego odc Ale z tego Damona babiarz się zrobił A Kath i Vincent wyglądają świetnie, zdaje mi się, że tego sima już miałam w swojej grze, chyba, że mnie pamięć myli i stworzyłaś go ty, bo przypomina mi miastowego Będę na pewno zaglądać ;D
WhiteSugar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2014, 15:11   #44
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Padłam xD
Damon w sumie ma rację. Skoro jest nieśmiertelny i wiecznie młody to czemu miałby się już zaraz wiązać na wieki wieków?
Właśnie, korzysta jak należy haha

Cytat:
Napisał eyvee Zobacz post
Łohohohoo ale daje czadu Damon, ale potem chyba dostanie nauczke za to co robi z wszystkimi kobietami Za to Kath widze zakochana po uszy i czekam na jej i Vincenta dzieci <3
Trafił go piorun, a i tak to nic nie dało xD Taak, Kath to przeciwieństwo brata jeśli chodzi o związki

Cytat:
Napisał WhiteSugar Zobacz post
Aa, ale świetne OJSG, przeczytałam wszystko od początku i nie mogę się doczekać kolejnego odc Ale z tego Damona babiarz się zrobił A Kath i Vincent wyglądają świetnie, zdaje mi się, że tego sima już miałam w swojej grze, chyba, że mnie pamięć myli i stworzyłaś go ty, bo przypomina mi miastowego Będę na pewno zaglądać ;D
Dziękuję ! Vincent to miastowy z Mesa Grande. Nosi nazwisko Moore

Damon zabrał swoją nową zdobycz na romantyczną randkę pod gwiazdami


Szepcze mu do ucha, że jest cudownie


A on wiedział, że nie musi już dłużej czekać, by ją pocałować.


Któregoś razu, nie wiem czemu, ale Kath mi się zapaliła Reakcja Damona xD


Dobrze, że zaraz się ogarnął i ugasił siostrę


Rodzeństwo postanowiło w końcu odwiedzić rodziców. Kath tu taka opalona znowu. Wręcza mamie upominek.


Szalone tańce w salonie xD


Nowa dziewczyna Damona zaakceptowała jego wampiryzm i pozwalała mu z siebie pić do woli.


Będąc na basenie, jakiś koleś wyrażał swoje onieśmielenie urodą Kath


Hmm, a co to za kobietka o ślicznej twarzy?


Damon nie mógł powstrzymać swojej natury i zaprosił ją na spacer.




Spacer z niespodzianką


Trzeba dbać o formę


Damon ma nawet swoją specjalną chatkę na sekretne spotkania...


Takie bardzo sekretne




Jego córka Mia stała się nastolatką.


Zboczuch biega nago po basenie xD


Nie wiem czy wspominałam, ale Kath jest uzdolniona artystycznie. Maluje i sprzedaje swoje piękne obrazy.


Katherine zdecydowała, że wprowadzi się do Vincenta. Jej ukochany był zachwycony, gdyż już od kilku tygodni z nią o tym rozmawiał.




Wieczorem spotkała się z mamą i poszły razem do kina, a potem robiły słit focie (uwielbiam to zdjęcie )


Po kinie i pogaduszkach z mamą, Vincent przyjechał po Kath i zabrał ją do swojego, a właściwie już prawie ich wspólnego domu.


Jest w nią zapatrzony jak w obrazek I jeszcze ta pełnia księżyca...


To był dla nich naprawdę mega romantyczny wieczór <3


Damon znał adres Meagan (tak miała na imię ta nowa czarnula ), chciał jej zrobić niespodziankę odwiedzając ją... Jednak otworzyła mu inna osoba. Była uderzająco podobna do Meagan, jednak różniła się fryzurą i kolorem oczu. Jak się okazało, była to jej siostra - Karina. Zaprosiła Damona na kawę, póki nie wróci Meagan. Kawa jednak przeniosła się do sypialni...






Wtem wróciła siostra, na którą "czekali", usłyszała co trzeba było i rozwścieczona wpadła do pokoju, w którym byli. Zrobiła wielką awanturę, a na koniec krzyknęła do Damona "Ty idioto, ja jestem w ciąży!"
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2014, 15:36   #45
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Haha, jaki zapładniacz z tego Damona
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2014, 18:16   #46
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Haha, jaki zapładniacz z tego Damona
Oj tam, tak trochę haha

Niedługo po tym, jak Damon dowiedział się, że kolejny raz zostanie ojcem, dostali z siostrą zaproszenie na przyjęcie u rodziców. W pewnym momencie Jacob wypytywał go, kiedy mu w końcu przedstawi kobietę, z którą spłodzi mu wnuki Damon nie przyznał się do niczego. "Tato, gdybyś wiedział, ze Ty już masz wnuki..." - pomyślał.


Katherine natomiast pochwaliła się o zamieszkaniu z Vincentem, co Jacobowi sprawiło dużą radość.


Damon któregoś dnia szedł zwyczajnie chodnikiem. Akurat przechodził obok domu Meagan i Kariny, gdy pod drzwiami ich domu zauważył małe, niebieskie zawiniątko, wydające dźwięki...


Był to niemowlak - zmarznięty, przemoczony, płaczący. Damon domyślił się czyje jest to dziecko i był zszokowany takim zachowaniem Meagan. Wziął małego, zadzwonił do drzwi i otworzyła mu ona. Zaczęli się kłócić, Meagan nie chciała tego dziecka, powiedziała do Damona, że skoro zrobił to teraz może sobie zabrać. Jednak on postraszył ją policją i jakoś się uspokoiła. Weszli do środka, porozmawiali. Bał się, że przez tą okropną kobietę coś stanie się małemu chłopczykowi, dlatego zaoferował, że będzie ich odwiedzał i pomagał.


W wolnych chwilach nadal chodził na siłownię, efekty było widać gołym okiem.


Zadzwoniła do niego jedna z jego dziewczyn. Od czasu do czasu nadal się spotykali, ale Damon musiał to zakończyć. Nie wiedział jak się do tego zabrać, bo dziewczyna ciągle zachwycała się jego mięśniami... W końcu jednak powiedział, że sprawy w jego życiu bardzo się pokomplikowały i muszą się rozstać. Dziewczyna posmutniała, ale przyjęła to do wiadomości bez zbędnych histerii.


Międzyczasie okazało się, że Katherine wygrała 100 000$ na loterii


Damon spełniał swoją obietnicę. Jego syn Elijah rósł jak na drożdżach.


Nie było łatwo, ale przywykł. Siłę dawał mu uśmiech małego brzdąca.




Wkrótce przyszło mu zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Siostra Meagan, Karina, również urodziła mu dziecko


Katherine jak widać musiała mieć cudowną noc


Nie wstydzi się już swojego wampiryzmu. Teraz, kiedy ma Vincenta, który ją akceptuje i zawsze staje po jej stronie, Kath nawet na mieście popija od znajomych


Odwiedzając rodziców, Damon wpadł na znajomą kobietę... Była to ta, która zerwała z nim, ponieważ nie cierpi wampirów. Groźnie zmierzyła go wzrokiem (a po schodach idzie zombie-Jacob )


Wiedziała o tym, co Damon wyprawia z kobietami oraz o tym, że ma już trójkę nieślubnych dzieci. Nawyzywała go i sprzedała mu soczystego liścia w twarz, aż zobaczył gwiazdy


Zombie-Jacoba bardzo to rozbawiło


Po wszystkim wszedł do domu rodzinnego i razem z Kath, która była już tam wcześniej, upili się krwią


Następnego dnia była Wigilia, wielkie przygotowania, a na koniec fura jedzenia na stole i dom pełen gości Jacob już normalny


Znajomi, rodzina... Tak, nawet dwie byłe Damona


Kolejnego dnia Damon odwiedził siostry. Rozmawiał chwilę z Kariną przed domem, gdy mały Elijah wyszedł sobie na śnieg w samej pieluszce...


...a za nim jego przyrodnia siostra (i jednocześnie kuzynka xD) Rebekah


Szybko wzięli dzieciaki na ręce i zanieśli do ciepłego domu




A tam, Damon uczył Rebeki chodzenia


Wiosną zatęsknił do randkowania. Kochał swoje dzieci, ale opieka nad nimi nie należała do najlżejszych. Potrzebował jakiegoś odprężenia, a Meagan i Karina prócz bycia matkami jego pociech, nie chciały od niego niczego więcej.


Dlatego gdy spotkał Cynthię, postanowił się z nią umówić.


A sprawy szły gładko jak zawsze
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2014, 20:10   #47
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Ile tu sie działo
Po pierwsze Damon super wyszedł na zdjęciu z goła dupą xD
Kath namalowała śliczny obraz, ja nie miałam ani razu takiego obrazka
Niedługo Damon będzie miał tak duzy ród, żę całe miasto będzie w dzieciach Damona hehe.
Dobrze, że Kathi dobrze sie układa z Vincentem i Damon opiekuje się ymi swoimi dzieciakami
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2014, 00:33   #48
Coppette
 
Zarejestrowany: 17.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Wiadomo skąd Jacob ma ciemnoskórych przodków. XD
Damon mi tego z Pamiętników Wampirów przypomina, przez te skakanie po kobietach, ale tamten nie miał aż tylu dzieci. Czekam na następne niemowlaki, może się kiedyś ustatkuje...
(alimenty płacić na tyle dzieci! O.o)
Coppette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2014, 15:57   #49
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Cytat:
Napisał eyvee Zobacz post
Dobrze, że Kathi dobrze sie układa z Vincentem i Damon opiekuje się ymi swoimi dzieciakami
Trochę serce mu zmiękło

Cytat:
Napisał Coppette Zobacz post
Damon mi tego z Pamiętników Wampirów przypomina, przez te skakanie po kobietach, ale tamten nie miał aż tylu dzieci. Czekam na następne niemowlaki, może się kiedyś ustatkuje...
(alimenty płacić na tyle dzieci! O.o)
Czekałam, kiedy ktoś Damona skojarzy z tego serialu Bo faktem jest, że imię ma od niego, a tendencja do podrywania miliona kobiet... jakoś tak wyszło, że też xD

Damon zabierał Cynthię do swojego sekretnego domku, gdzie pili drinki...


...tańczyli...


... i tak dalej


Cynthia nie narzekała


Po wszystkim kolejna porcja drinków


Elijah był już szkolnym dzieckiem. Damon co jakiś czas zabierał go na miasto.


Grali sobie nawet w kamień, papier i nożyce


Odprowadzał go do domu, a potem widywał się z ojcem. Jacob wiedział już o dzieciach Damona. Początkowo był zły, ale jakoś się z tym pogodził.


Ponieważ byli osobistościami, paparazzi to była nieodłączna część ich codzienności. Tutaj jakaś bezczelna stanęła na przeciwko nich i strzelała foty


Damon pozował zawsze w śmieszny sposób, a Jacob patrzył na niego jak na debila xD


Dzieciaki wróciły ze szkoły, czas odrobić lekcje. Elijah na samą myśl ma zmartwioną minę.


Rebekah miała urodziny, więc Damon wręczył jej prezencik. Ucieszyła się niezmiernie


Mia była u stylisty i wyglądała z pewnością lepiej, niż wcześniej


Damon łapie sobie świetliki


Znów odwiedziny u dzieci. Elijah również poprawił swój wygląd.




Rebekah oczywiście nie mogła pozostać bez zmiany A co tak Damon krzywo patrzy?


No tak, siostry urządzają sobie bitwę na poduszki, a jego nadal mają gdzieś


U Kath jak było sielankowo, tak dalej jest


Chodzą z Vincentem nawet na karaoke


Jednak tak jak za Damonem i Jacobem, tak za Kath i Vincentem również chodzą paparazzi. Te to dopiero bezczelne! We dwie podchodzą pod same drzwi ich domu Kath się wkurzyła i je przegoniła.


No masz... kolejne dziecko Widać ten zachwyt na twarzy naszego kobieciarza


Cóż, małą Paulą też trzeba będzie się zająć.


Damon dużo czasu spędzał teraz na myśleniu, co dalej ma robić. Tyle kobiet, dzieci... To chyba zaszło za daleko. Póki co, czas poznać Mię (omg, tak to się odmienia xD?) z Elijah'em i Rebekah.


Mina Mii nie wydaje się najszczęśliwsza. Wiedziała o przyrodnim rodzeństwie, jednak nie specjalnie jej zależało na poznawaniu ich. Ale Damon tak nalegał...


Iść do nich, czy może uciec?


Jednak nie zdążyła uciec, bo Damon ją zauważył, podszedł i przywitał się. "Będzie dobrze" - zapewnił ją, widząc jej niepewną minę.


Tymczasem Kath relaksowała się w wielkim basenie Vincenta, gdy on zarabiał simoleony


Jakiś czas później Kath pomyślała sobie, że przyda jej się trochę czasu tylko dla niej i brata. Zdecydowała, że wyjadą na kilka dni. Spotkała się z Vincentem, wszystko mu wyjaśniła, a on nie miał nic przeciwko. Chociaż po minie można stwierdzić, że było mu troszkę smutno Niedaleko nich pojawił się były-niedoszły Kath, zmierzył ich wzrokiem, szybko się odwrócił i poszedł gdzieś szybkim krokiem.


Kath i Damon już na miejscu w Champs Les Sims. Damonowi chyba nie do końca przypadł do gustu pomysł Kath


Zajęli pokój, rozpakowali się, odświeżyli i Damon rzucił się na łóżko, po czym zasnął, a w tym czasie Kath zadzwoniła do Vincenta, że dotarli już na miejsce.


Gdy Damon się wyspał, poszedł poczytać na tablicy o ciekawych miejscach i ofertach w okolicy.


Wybrali się najpierw do sklepu z pamiątkami.


Głuptasy robią głupie miny


Potem poszli skosztować miejscowych win. Kath sobie popija, a Damon gdzieś się zgubił...


No tak, dorwał jakąś Francuzkę "Miałem skończyć z podrywem, ale ona jest taka śliczna... Okej, niech to będzie ostatnia. Dopóki dzieci nie dorosną." - pomyślał.


Była nieśmiała, ale sympatyczna. Poszli sobie na spacer, chodzili też gdzieś między budynkami...


"Oh, nie sądziłam, że obcokrajowcy tak świetnie całują!" - powiedziała z wrażenia


Później Damon zamówił w restauracji jakieś ostre żarcie, które się zapaliło Wszyscy panika, a on postawa "Ale ja tu nic nie zrobiłem"


Następnego dnia Kath i Damon dalej zwiedzali miasto. Katherine zachwycała się widokami.


Robili sobie zdjęcia


Nagle z tłumu wyłoniła się Francuzka, podbiegła do Kath, zwyzywała ją...


...i sprzedała liścia


Damon wkurzył się niesamowicie: "Ty idiotko, to moja siostra!"
"Naprawdę? O nie... przepraszam... ja... ja myślałam, że to jakaś... że chce mi Ciebie odbić..." - rozpłakała się. Damon jednak dał jej do zrozumienia, że przecież nie są razem i nawet nie chce mieć już z nią do czynienia.


Resztę dnia rodzeństwo spędziło na zwiedzaniu i odkrywaniu skarbów, następnego również. Bawili się świetnie. Do tej pory nie sądzili, że tak dobrze potrafią się dogadywać i wspólnie spędzać czas.


Po kilku dniach wrócili do Mesa Grande. Damon namówił Kath na siłownię


Wieczorem była umówiona na randkę z Vincentem. Nie spodziewała się jednak, że...


...że Vincent jej się nareszcie oświadczy Pierścionek był piękny, Kath bez namysłu zgodziła się być jego żoną.
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2014, 16:28   #50
Coppette
 
Zarejestrowany: 17.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Yay, czekam na ślub. <3 Już myślałam że teraz będzie miał dzieciaka z Francuzką, a tu się zdziwiłam. + pogubiłam się które dziecko jest kogo. ^^
Coppette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023