Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.08.2010, 09:52   #41
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

2135? Nie przyszło mi do głowy, że to przyszłość, nic na to nie wskazywało, ale kto wie czy w tych odległych latach coś się zmieni
Jestem pod wrażeniem wyobraźni, serio. Trzeba mieć talent, żeby potrafić stworzyć taką bajkę.
Podoba mi się. Podejrzewam, że te potwory są z jakichś chińskich mitów czy coś w tym rodzaju
Fajnie, choć na razie mało się dzieje. Tylko ten Len-Vorg, Len-Vorg i tak w kółko.
Czekam na wielką akcję, bo zapowiada się na nią
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.08.2010, 10:05   #42
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

bubel-96 a nie wiem kiedy, jutro się zabieram za pisanie

Lira no tak, wszystko musi mieć swoją kolej, więc na początku musiałam wstawić zapowiedź do akcji ^^ spokojnie, szykuje się jatka więc w następnym odcinku będzie co czytać

dzięki za komentarze
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 10:13   #43
Miley98
 
Avatar Miley98
 
Zarejestrowany: 05.06.2010
Skąd: Łódź
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Super odcinek. Nie zauważyłam żadnych błędów.
__________________
Każdy jest mądry na swój sposób.

Simy Miley
Historia córki Assassyna



Miley98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 10:14   #44
Panna Lu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

Powiem ci, że dobrze, że zaczęłaś tłumaczyć wypowiedzi demona w nawiasikach obok, zamiast przy pomocy gwiazdek. To zdecydowanie wszystko ułatwia, kiedy nie trzeba lecieć na koniec odcinka, żeby zobaczyć, co bohater mówi. :3

Zaczyna się zupełnie inaczej niż poprzednia część i jestem nawet skłonna stwierdzić, że całość wygląda na nawet bardziej udaną. I obserwujemy też Vorga z nieco innej strony niż ta, z której dał się poznać wcześniej. I to na plus.
Cytat:
Vorg zignorował wypowiadane szeptem słowa, wpatrując się w ferie świateł rozbłyskującą przed jego upiornymi ślepiami.
Mówiąc "ferie" mamy na myśli czas wolny od pracy, od nauki. Tobie chyba chodziło o "feerie".

Cytat:
Karze ci wrócić do piekła.
Każe.

Cytat:
Zaskoczona „upiorzyca” odwróciła się w jego stronę stając z nim twarzą w twarz
Dlaczego "upiorzyca" jest w cudzysłowie? W objaśnieniu napisałaś, że Futakuchi to upiór, więc wydaje mi się, że ten znak interpunkcyjny nie jest tu konieczny. Chyba.
Cytat:
a tam cię znajdę i będę dręczył na wieki – dodał podchodząc do Lena.
Hm... wydaje mi się, że "przez wieki" zgrabniej by tu zabrzmiało.

Układ z demonem... Luńce coraz bardziej się to podoba. Twoje fotostory jest nietypowe, oryginalne, a poza tym dobrze napisane. *w*

pquote]Furgonetki sunęły ulicą, bryzgając na boki wodą z wszechobecnych kałuży.[/quote]
Dopełniacz od rzeczownika "kałuże" brzmi "kałuż". "Kałuży" to dopełniacz od rzeczownika "kałuża". ( swoją drogą to dziwne słowo, jak tak się w nie wczytać o,o )
Cytat:
Wielkie to odkrycie nie było, ale zawsze mogli spróbować rozwiązać zagadkę narodzin Vorg'a o którym trąbiły już wszystkie gazety.
"Vorg" kończy się spółgłoską, a więc odmieniamy go bez apostrofu.

Rok 2135. Czyli wszystko dzieje się w przyszłości. Takie szczegóły, a cieszą, są zaskakujące.

Cytat:
Nie fajnie było wiedzieć, że bliskie mu osoby, tak dobre, ciepłe i serdeczne, doznały czegoś takiego.
Niefajnie - pisane razem. A sama ta wizja tego, co dzieje się z duszą po śmierci, jaką przedstawiasz, mnie zaintrygowała. Jeszcze się z tego typu wyobrażeniem nie spotkałam. Prawdę mówiąc pasuje to do klimatu opowiadania. Jednocześnie podoba mi się, że właściwie nie do końca wiadomo, czy Vorg mówi prawdę, przynajmniej na razie. Albo okłamał Lena, by zawrzeć z nim układ, albo nie. Czytelnik się zastanawia. xD
[quote]Sierżant wyjął portfel z kieszeni i zapłacił mężczyźnie siedzącym za kółkiem.[.quote]
Siedzącemu za kółkiem.

To teraz czekam zarówno na kolejny odcinek Vorga, jak i Belle Rose. W miarę, jak czytam twoje fotostory, coraz bardziej mi się podobają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 11:07   #45
Dastina
 
Avatar Dastina
 
Zarejestrowany: 30.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 640
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Uff..
przeczytałam wszystko (to znaczy te dwie ostatnie części) teraz ,bo jakoś wcześniej nie miałam czasu.I muszę Ci powiedzieć,że to jest super ;-) Po prostu super ! Podoba mi się,bo jest inne ,napisane w innym stylu,takie mroczne(?),trzymające w napięciu ..
Chyba jestem już Twoją stałą czytelniczką .
I bym musiała się jeszcze wziąć za Belle Rose,ale to może już jak wrócę z wakacji
Pozdrawiam gorąco.
Dastina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 12:20   #46
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Vorg

Fajnie, że wysłuchałaś mojej prośby i tłumaczenia są w nawiasach . Teraz będzie wygodniej .
Tam gdzieś napisalaś "po łacińsku" a powinno być "po łacinie" .
Swoją drogą ciekawe, że Len zna łacinę, ale to pewnie takie czasy .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 13:51   #47
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Miley98 dziękuję

Panna Lu uff.. rozpisałaś się ^^ obiecuję, że poprawię błędy
Na pomysł napisania tego odcinka w ten sposób, wpadłam jak miałam zapisane dwie i pół strony w wordzie. Zawsze kiedy piszę, to wpadają mi do głowy różne pomysły, w tym przypadku, akurat to był ten, w którym przedstawiłam niebo w inny sposób niż być powinno
Co do samego demona, to fakt, można się zastanowić czy nie robi z Lena debila i nie pogrywa z nim, no ale jak jest naprawdę to już się dowiecie w kolejnych częściach

Dastina miło mi, że się podoba
muszę jeszcze popracować trochę nad tekstem, bo robię błędy, ale to wszystko małymi kroczkami wskazówki czytelników, już kiedy pisałam swoje romansidło, bardzo mi pomogły, wydaje mi się, że jest lepiej niż na początku
no i zapraszam do Belle Rose po wakacjach

Libby jestem otwarta na sugestie czytelników, skoro tak jest lepiej, to czemu nie? ^^
Len zna łacinę, bo jak napisałam na początku FS (w pierwszym odcinku) od dawna pracuje w Legionie, a w tych czasach "opowiadaniowych" jest to język powszechnie znany wszystkim łowcom demonów

Dzięki za komentarze
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 13:57   #48
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 1,070
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

łał, kolejny odcinek przegapiłam! Ale wreszcie go przeczytałam i jestem na ciebie zła, rudzielcu! Wklej gdzieś moją śliczną Debbie, chociażby tak w bonusie Proooooooszę :kocie oczy: (:
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 14:02   #49
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Super , super Takiego obrotu akcji się nie spodziewałam , fajnie , że tak dużo się dzieje
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 14:13   #50
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

pensivelane akurat tak się składa, że mam jej zdjęcie, które nigdzie nie wykorzystałam ^^
proszę
[img]http://i38.************/5f50fl.jpg[/img]

Gold_Chocolate czyli umiem jeszcze zaskakiwać?

Libby moja droga, a nie zastanawiałaś się nad tym?
Cytat:
- Nie zjadam swoich ofiar – zrobił kilka susów i znalazł się tuż przed upiorną koleżanką.
- Och, no tak... zapomniałam, że ty przecież nie możesz skarbie – wredny uśmiech znów zagościł na jej twarzy
Jak myślisz, dlaczego Vorg nie może zjadać swych ofiar? ...
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 7 (0 użytkownik(ów) i 7 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023