Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.08.2012, 17:47   #41
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Miasteczko

Kurczę, ciężki ma orzech do zgryzienia nasza bohaterka, bo wybierać między miłością, a realizacją życiowych marzeń jest strasznie trudno... Z jednej strony chciałoby się powiedzieć: "nie rezygnuj z marzeń, nie rezygnuj z siebie", ale z drugiej, czy warto poświęcać miłość? A jeśli to ta prawdziwa, jedyna, przeznaczona? Złym krokiem można ją zaprzepaścić. Tylko że miłość to też kompromisy i Kastor nie powinien wymuszać na niej takiej decyzji, tylko naprawdę poczekać, aż ukochana spełni swoje marzenia i wtedy bezgranicznie i całkowicie mu się odda ;/ Chce mieć żonę szczęśliwą i spełnioną, czy nieszczęśliwą i do końca życia obwiniającą go w duszy za uniemożliwienie jej spełnienia życiowego celu? Do czego mu się tak spieszy? ;/
Cytat:
Napisał Liv
Zależy mi na czasie. Nie wiem, ile tu jeszcze zabawię, a ślub i te sprawy chciałbym mieć już za sobą. Właściwie to chciałbym, żeby pan jakoś opóźnił jej pójście na studia. A jak pan to zrobi, to mnie już nie interesuje. Zresztą sądzę, że to, co pan już o mnie wie, dodatkowo zmotywuje pana do działania.
Zabrzmiało, jak groźba :> Zwłaszcza ostatnie zdanie. Szczerze mówiąc, ja na miejscu ojca miałabym się na baczności, a nie oddawała mu swoją córkę No chyba, że niewłaściwie odebrałam to zdanie (a chodzi mi po głowie ta działalność przestępcza, stąd moja nieufność) :>
Bardzo fajny odcinek, ciekawi mnie, jaką decyzję podejmie Kira.

Ostatnio edytowane przez Malin : 06.08.2012 - 17:50
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2012, 17:52   #42
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Miasteczko

A moim zdaniem ten typek wcale jej nie kocha, i powinna wybrać studia
No i nie rozumiem postawy jej rodziców. Matka powinna jej o wszystkim powiedzieć i się z nią pogodzić. Co do ojca to raczej kontakty powinny zostać chłodne Takie jest moje zdanie.
No i świetne zdjęcia - chyba najlepsze w dziale

No i sorry, że nie pamiętam imion - nie mam do tego pamięci.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2012, 18:11   #43
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Miasteczko

Nie ma opcji, że zostawi studia
Moim zdaniem najgorsze co może zrobić to wrócić do domu, pokaże wtedy, że jest uległa. Tak mi się przynajmniej wydaje
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 09:22   #44
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Miasteczko

Według mnie nie powinna zostawiać studiów, całe życie poświęciła aby dostać się na te studia, może jak je skończy to powinna się spotkać z tym kochasiem, ale znając życie on będzie miał wtedy żonę i dwójkę dzieci...
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 12:39   #45
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Miasteczko

W końcu znalazłam chwilę czasu, żeby wszystko nadrobić. Miałam się zabrać za czytanie dużo wcześniej, ale ostatnio mam coraz mniej czasu na simsy, nad czym potwornie ubolewam, a co za tym idzie - na zaglądanie na forum.
Więc może zacznę od zdjęć. Krotko mówiąc widać, że przykładasz do nich, są świetnie obrobione i widać na nich wszystko co potrzeba, a to zachęca do czytania :3
Jak dla mnie, to tekstu jest trochę za dużo, wolałabym więcej fotek, ale to pewnie przez to, że ostatnio mam potworną niechęć do czytania czegokolwiek, więc nie zwracaj na to uwagi
Rodzinki widzę, że świetnie rozbudowane, kiedyś chciałam tak zrobić i zaludnić swoją okolice, ale póki co się nie dało, może jak uporam się ostatecznie z tą grą, to wtedy przejdę do tego planu (choć szczerze mówiąc to nie wiem, czy to nastąpi w tym roku :/)
Mafia opanowała Nieznanowo? :> Ciekawie rozbudowałaś te wszystkie historie, łączą sie ze sobą idealnie w miarę czytania, co mi się bardzo spodobało :3

Dobra, koniec moich wywodów, dodam tylko, że mam nadzieję, że Kira (której imię kojarzy mi się z jedną z bohaterek pewnej gry xD), nie da się omamić tą miłością, tylko pójdzie śladami swoich marzeń!

Czekam na ciąg dalszy :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2012, 10:44   #46
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Miasteczko

Ja chcę zawsze tyle komentarzy!

Cytat:
Napisał kalafjor
W Nieznanowie widzę masz z tym problem...
Taka grupka jest tylko jedna i w sumie są w niej wszyscy, których już poznaliście ;]
Ale fakt, policja mogłaby się bardziej przyłożyć do szerzenia sprawiedliwości (nawet sam Armando tak stwierdził!). Ale pewnego dnia wezmą się za nich wszystkich xD
Cytat:
Wydaje mi się, że Andrea powinna porozmawiać z córką o przeszłości pana Jagódek.
Sama niewiele wie o Kastorze, tzn. tylko tyle, czym się zajmuje od paru lat.
No i trzeba tez nadmienić, że rodzice Kiry przez tę parę lat mieszkania w sąsiedztwie mieli okazję poznać Kastora i wiedzą, że zależy mu na Kirze. No i być może mają nadzieję, że dziewczyna sama zechce się z nim związać.
Co do zdjęcia - mówią, że złość piękności szkodzi, więc ja tam nie wiem

Cześć, Libby! Cieszę się, że zerknęłaś do czegoś nowego ode mnie
Cytat:
W końcu sam stwierdził, że poczeka, to niech czeka
Aczkolwiek nie do końca miał to na myśli ; D
W zasadzie ile było szczerej prawdy w słowach Kastora skierowanych do Kiry to nie wiadomo ; D

Cytat:
Napisał Malin
Kastor nie powinien wymuszać na niej takiej decyzji, tylko naprawdę poczekać, aż ukochana spełni swoje marzenia i wtedy bezgranicznie i całkowicie mu się odda ;/
Jemu zależy też na czasie. W sumie bardziej, niż na czymkolwiek innym.
Cytat:
Zabrzmiało, jak groźba :>
Bo to była groźba tak de facto ; D

Pana administratora również witam w moich skromnych progach!
Oficjalnie, bo nieoficjalnie niejednego przyłapałam już na czytani xD
Cytat:
Napisał Irreplaceable
A moim zdaniem ten typek wcale jej nie kocha
Fakt, może to niekoniecznie jest wielka miłość, ale coś do niej czuje.

Trykuu. chyba też pierwszy raz u mnie?
Uległa? Hm, ostatecznie "miłość jest ślepa". A nie wiadomo teraz, czy okaże się silniejsza od marzeń.

marmolaaada - kolejna nowa czytelniczka! Yay! :> Ale najlepiej błoby "czytelniczka i stałą komentatorka"!
Haha, ciekawa wizja z tą żoną i dwójką dzieci Mi się jednak wydaje, że jak nie Kira, to żadna ;] Mało która normalna, inteligentna dziewczyna związałaby się z kryminalistą, chyba, że byłaby w nim zakochana na zabój jak np. Daniela Skarpa.

Cytat:
Napisał rudzielec
Jak dla mnie, to tekstu jest trochę za dużo

A kiedyś ktoś narzekał przy FS, że tekstu jest za mało...
Staram się układać tekst i zdjęcia proporcjonalnie. No i żeby tez nie przesadzić z ilością fotek, bo strona się będzie ładować w nieskończoność.

Wszystkim Wam bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się, że dostanę tyle tak napisanych postów!
Niestety, dzisiaj nie dowiecie się, co zrobiła Kira, aczkolwiek mam dla Was trochę innych dobroci

Od Bartosza wszystko się zaczęło ;]
Miasteczko

Macie wszystkich burmistrzów (Arek, Antoś, Esi) w jednym miejscu
+ nie mam pomysłu jak zaznaczać bliźnięta... w każdym razie Alicja i Julianna to bliźniaczki, no i studenci Tymek i Nina to również bliźnięta
+ Alicja miała tak naprawdę 3 mężów, ale nie wiedziałam, gdzie go tam wcisnąć xD
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2012, 11:44   #47
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Miasteczko

Ja w ikonach z trójki mam ikonkę bliźniaków, więc łatwiej I Chyba Tymon i Celina, a nie Nina

Kolejne drzewo! Uwielbiam te Twoje drzewa, haha najbardziej podobają mi się ze wszystkiego Podziwiam, że tak to wszystko ogarniasz i wszystkimi grasz Świetne historie, niezmiennie
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2012, 12:09   #48
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Miasteczko

Cytat:
Napisał Liv
Jemu zależy też na czasie. W sumie bardziej, niż na czymkolwiek innym.
Hmm...
Cytat:
Napisał Pan Admin
A moim zdaniem ten typek wcale jej nie kocha
No i to mi dało do myślenia, czy aby na pewno Kastor ją kocha aż tak, jak deklaruje. A może raczej ma wobec niej jakieś niecne zamiary i jest mu do czegoś potrzebna? Może chce ją wykorzystać jako część jakiegoś swojego planu, który nie może długo czekać? :>

Btw. a propo fotek - o matkoooooooooo, jak można aż tak rozbudować okolicę? O.O Wygląda to cudnie! <3
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2012, 12:31   #49
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Miasteczko

O jejusiu ale to miasto jest wielkie! A w życiu bym takiego nie zrobiła O.o aż chciałabym poznać każdego z mieszkańców a chodziarz ich nazwiska i członków rodziny drzewko też niczego sobie
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2012, 13:14   #50
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Miasteczko

Ach, Liv! Doczekaliśmy się!
Drzewo jak zwykle niczego sobie i chętnie bym poznał historię pani Alicji Burk... Chyba, że jest aż tak nudna. Co jest niemożliwe u Ciebie.
Miasteczki widzę rozrosło się od kiedy ostatnio je widziałem. ^^
Pięknie, ale czy Twoja gra i komputer to wytrzymują?
Parceli naliczyłem 74, a i tak rodzin jest na pewno więcej z racji bloków mieszkalnych. :>
Dzięki za umilenie popołudnia!
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023