Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2012, 20:11   #71
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Cytat:
Napisał Volturia Zobacz post
Hm. Nie nie... niebardzo.
Wszystkie simki sa do siebie mocno podobne i troszke maxisowskie.
No cóż, nie wiem czy simki faktycznie są do siebie takie podobne, osobiście podobieństwa nie widzę

Cytat:
Napisał Volturia Zobacz post
Czesc z nich ma za male oczy i za pociagla twarz.
Szok. Za małe oczy??? Wszyscy mówią, że za duże. Co do pociągłej twarzy, to faktycznie niektóre tak mają... ale uwaga o oczach mnie zdziwiła.

Cytat:
Napisał Volturia Zobacz post
Ostatnia ma chyba za mocno podniesione kaciki ust, co bardzo rzuca sie w oczy.
Ona się uśmiecha na tych zdjęciach, to chyba nie wina za mocno podniesionych kącików.


Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Tak naprawdę tylko 2 rzeczy w wyglądzie powyższej postaci nie są w moim guście, a mianowicie nos i brwi. Pierwszy - jest za mały i mam wrażenie, że przesadziłaś z maskami, no chyba, że to taki niefajny światłocień, w takim razie zwracam honor
To nie światłocień, przyznam Ci rację, przesadziłam z maskami. Ten nos wyszedł po prostu źle i jest za wąski. Teraz to widzę, ale kiedy ją tworzyłam najwyraźniej nie zauważyłam tego.

Dziękuję za komentarze
__________________
Avis jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2012, 01:42   #72
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

A mnie się podoba. Oczy są ładne, takie wyraziste. Piegi też ładnie komponują się z jej urodą. Przyczepię się jedynie do za bardzo uniesionych kącików ust... generalnie nie wyglądają za ciekawie.
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 18.08.2012, 12:17   #73
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Jesli chodzi o oczy, to raczej wlasnie pomylilam pojecia - za duze.

'Ona się uśmiecha na tych zdjęciach, to chyba nie wina za mocno podniesionych kącików.' nie stwierdzilam tego na podstawie jednego zdjecia, ale trzech.

'No cóż, nie wiem czy simki faktycznie są do siebie takie podobne, osobiście podobieństwa nie widzę' domyslam sie, jesli bys je widziala nie publikowalabys podobnych simek, prawda?

Jednak brak podobienstwa czasami nie tkwi w kolorze oczu, wlosow czy skory. Nawet ciezko okreslic podobienstwo tych simek powierzchownie,ale sa troche malo wyraziste, kazda z nich jest taka 'naturalna', delikatna. Dlatego MIN wydaja mi sie podobne, nawet jesli jedna powiedzmy ma cos z skosnookiej urody a druga jest mulatka. XXX
__________________
Well well well...

Ostatnio edytowane przez Volturia : 18.08.2012 - 12:22
Volturia jest offline  
stare 20.08.2012, 21:24   #74
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Cytat:
Napisał Volturia
Jesli chodzi o oczy, to raczej wlasnie pomylilam pojecia - za duze.
Teraz rozumiem! Chociaż i tak szczerze mówiąc tego nie widzę, ale na pewno na przyszłość postaram się na to uważać.

Cytat:
Napisał Volturia
nie stwierdzilam tego na podstawie jednego zdjecia, ale trzech.
Wiem, wiem. Po włączeniu gry i przyjrzeniu się simce bliżej muszę przyznać Ci rację.

Cytat:
Napisał Volturia
Jednak brak podobienstwa czasami nie tkwi w kolorze oczu, wlosow czy skory. Nawet ciezko okreslic podobienstwo tych simek powierzchownie,ale sa troche malo wyraziste, kazda z nich jest taka 'naturalna', delikatna. Dlatego MI wydaja mi sie podobne, nawet jesli jedna powiedzmy ma cos z skosnookiej urody a druga jest mulatka.
Zrozumiałam(chyba) o co chodzi. Dziękuję, że mi to napisałaś. Każdą wskazówkę i słowa krytyki staram się uwzględnić przy pracy w warsztacie. Postaram się... coś z tym zrobić. Przyjrzę się każdej simce jeszcze raz i... no.

Cytat:
Napisał Katerina
A mnie się podoba. Oczy są ładne, takie wyraziste. Piegi też ładnie komponują się z jej urodą.
Bardzo się cieszę i dziękuję za komentarz.

Cytat:
Napisał Katerina
Przyczepię się jedynie do za bardzo uniesionych kącików ust... generalnie nie wyglądają za ciekawie.
Już pisałam: macie racje, faktycznie są zbyt uniesione. Dziękuję, że zwrócono na to uwagę.
__________________
Avis jest offline  
stare 21.08.2012, 10:30   #75
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Wydawało mi się, że skomentowałam tę simkę O.o
No cóż, chyba się starzeję

Madelaine ma taki charakterystyczny dla tamtych czasów styl urody. Gdyby nie ten nos (o którym sama wspomniałaś) wyglądałaby znacznie lepiej. No i trochę dziwnie wyglądają te cienie pod oczami
Nie mniej jednak twierdzę, że stać Cię na stworzenie o wiele ładniejszej simki, także do roboty!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 10.12.2012, 21:51   #76
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Dzięki rudzielec, podbudowałaś mnie.


Nooo i jestem. I zaprezentuję pewien eksperyment eksperymentalny.









http://imageshack.us/a/img706/8956/jessiesp.jpg
__________________

Ostatnio edytowane przez Avis : 10.12.2012 - 21:55
Avis jest offline  
stare 08.01.2013, 10:26   #77
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Dlaczego tak mało ludzi komentuje simy w dwójce?

Ok, więc jeśli o zdjęcia chodzi, to troszkę przesadziłaś z tą sepią, bo zrobiły się niewyraźne, natomiast jeśli chodzi o Jessice to jest śliczna, jedyne co bym w niej zmieniła, to dolna warga, którą bym pomniejszyła i dopiero wtedy powiększyła usta w całości
Swoją drogą simka ma piękne oczy, można się w nich utopić :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 09.01.2013, 09:05   #78
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simy Avis

Ja nie widziałam wcześniej tej nowej simki ale to raczej tylko moja wina, bo nie używam opcji do sprawdzania ostatnio napisanych postów, tylko zerkam na stronę główną i pewnie przykryło mi gdzieś ten temat jakimś innym postem ;/
No trudno, nadrabiam więc teraz.
Sama swego czasu miałam fazę na lata 20-30 Uważam, że stylizacje z tamtego okresu są bardzo interesujące, zwłaszcza ubrania. Twoja simka idealnie wkomponowuje się w klimat tamtych lat. Jest bardzo urodziwa. Właściwie nie ma się czego przyczepić, bo tak naprawdę wszystko mi się bardzo podoba. Kolor oczu jest obłędny. Podoba mi się również ta sukienka, niedawno pościągałam sobie z netu przekonwertowane z niej bluzki
Jedyne, co mi przeszkadza, to obróbka zdjęć. Sama sepia jest na miejscu, ale fotki są zupełnie nieostre i mi osobiście trochę to przeszkadza w oglądaniu. Gdybyś je nieco wyostrzyła, byłoby super.
9/10

edit:
druga fotka aż się prosi, by wcisnąć jej w dłoń jakiegoś długiego papierosa

Ostatnio edytowane przez Malin : 09.01.2013 - 09:08
Malin jest offline  
stare 11.01.2013, 14:45   #79
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Lepsze by były kolorowe zdjęcia, nic nie widać

Dolna warga trochę za gruba i nos mi się wydaje jakiś dziwny. Co do reszty, może zostać.

7/10.
Arisane jest offline  
stare 12.01.2013, 12:12   #80
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Avis

Dziękuję za komentarze.
Przepraszam, przepraszam, przepraszam za sepię. Na pierwszym zdjęciu była konieczna, bo kieliszek nie miał tekstury, więc musiałam go pomalować w programie graficznym, więc musiałam to jakoś... zamaskować.
Byłby długi papieros Malin, byłby, ale z kieliszkiem było wystarczająco dużo problemów.
Jeszcze raz dziękuję za komentarze.
A sepii stosować już chyba nie będę, bo jak widać niebezpieczna jest...
__________________
Avis jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023