Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.12.2003, 18:34   #1
Nikee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Filen zauwaz ze tez rozmawiacie o gwiezdzie wiec sie nie czepiaj.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.12.2003, 19:49   #2
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by andonezja@Dec 13 2003, 07:30 PM
mam wszystkie dodatki i jush wszystkie zaklecia, zadne sie nowe nie pojawiaja. to bylo jush gdies na forum :/ niom ale wracajac do tematu te bezmyslne laczenie skladnikow nie ma sensu. trzeba sie dobrze powglebiac, moze w opisie skladnikow cos bedzie, jakas podpowiedz? trzeba dobrze poszukac...
andonezja ma racje...Może są jakieś ,,malutkie" podpowiedzi których my nie dostrzegamy? ^_^
 
stare 13.12.2003, 20:30   #3
Czarodziejka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

na już nie mam Abrakadabry, ale mam dla Was radę... jedźcie do Abrakadabrowa i tam gdzie będzie taka maszyna do wróżenia, to ciągle wrzucajcie monetę... a ona Wam będzie wrózyć... jak mi wrózyła, to się dowiedziałam jakie sa składniki na magiczny nektar i magiczny biszkopt i sądzę, że czary pewnie też tam są... nie zniechęcajcie się od razu, jeśli Wam nie wywróży jakiegoś czaru, bo ja też musiałam trochę czekać, zanim dała mi te dwa przepisy Życzę powodzenia
 
stare 14.12.2003, 10:57   #4
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Czarodziejka@Dec 13 2003, 10:30 PM
na już nie mam Abrakadabry, ale mam dla Was radę... jedźcie do Abrakadabrowa i tam gdzie będzie taka maszyna do wróżenia, to ciągle wrzucajcie monetę... a ona Wam będzie wrózyć... jak mi wrózyła, to się dowiedziałam jakie sa składniki na magiczny nektar i magiczny biszkopt i sądzę, że czary pewnie też tam są... nie zniechęcajcie się od razu, jeśli Wam nie wywróży jakiegoś czaru, bo ja też musiałam trochę czekać, zanim dała mi te dwa przepisy Życzę powodzenia
Mój Sim wrzucał monety przez 20 simowych godzin i niczego nowego mu nie wywróżyło Zresztą tam jest jedna taka przepowiednia - cośtam że nie wszystko można zapisać w księgach i jest w niej mowa właśnie o tym magicznym biszkopcie i nektarze. Może to znaczy, że już więcej tajnych przepisów nie ma
 
stare 14.12.2003, 12:35   #5
Nikee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moze nie ma moze sa
 
stare 14.12.2003, 12:39   #6
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by galazek+Dec 14 2003, 12:57 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (galazek @ Dec 14 2003, 12:57 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Czarodziejka@Dec 13 2003, 10:30 PM
na już nie mam Abrakadabry, ale mam dla Was radę... jedźcie do Abrakadabrowa i tam gdzie będzie taka maszyna do wróżenia, to ciągle wrzucajcie monetę... a ona Wam będzie wrózyć... jak mi wrózyła, to się dowiedziałam jakie sa składniki na magiczny nektar i magiczny biszkopt i sądzę, że czary pewnie też tam są... nie zniechęcajcie się od razu, jeśli Wam nie wywróży jakiegoś czaru, bo ja też musiałam trochę czekać, zanim dała mi te dwa przepisy Życzę powodzenia
Mój Sim wrzucał monety przez 20 simowych godzin i niczego nowego mu nie wywróżyło Zresztą tam jest jedna taka przepowiednia - cośtam że nie wszystko można zapisać w księgach i jest w niej mowa właśnie o tym magicznym biszkopcie i nektarze. Może to znaczy, że już więcej tajnych przepisów nie ma [/b][/quote]
Wtakim razie było ich bardzo malutko. Ale szkoda człowiek miałby wiekszą satysfakcję. A co do Czarodziejki to ona mi powiedziała tylko o magicznym nektarze o biszkopcie nic nie wspomniała
 
stare 14.12.2003, 15:12   #7
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja Simka też wrzucała dużo tych monet i rzeczywiście była mowa o księgach, o gnomach i innych rzeczach... Hm... Chyba wybiore się do Abrakadabrowa, żeby się czegoś więcej dowiedzieć.
 
stare 14.12.2003, 15:17   #8
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie

ja jush wszystkie czytalam z automatu wrozby. nic wiecej tam nie ma - na 90%.
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023