Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2012, 00:50   #1
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,159
Reputacja: 10
Domyślnie tak się znęcam >D

nazwa tematu mówi sama za siebie.
spis rodzin:
Blackthrone - wstęp (poniżej)


Rodzina Blackthrone [wstęp]
No to może zacznę od tego, że to pierwsza rodzina, którą gram tak długo przy tak nudnej rozgrywce - to już aż trzy dni! No i to nazwisko możecie kojarzyć ze świetnej książki Córka łowcy demonów Jany Oliver (kto nie czytał - polecam, jest świetna, osobiście przeczytałam ją już jakieś cztery razy ). Ci, jak na razie nudziarze, mieszkają w Bridgeport (dobrze to napisałam?) na przedmieściach.


Niemowlak rozpłakany 24/7, przez co doprowadza mnie do szału. Miał być dziewczynką (nawet rodzice ją chcieli, ale simka zajadała za mało arbuzów :/), no ale coś poszło nie tak i jeden organ niestety jest za długi (if you know what I mean... ). Jak na razie jego cechy to odważny (po mamie), sama dobrałam mu podekscytowany. Szczerze go nie lubię i chyba z wzajemnością, bo ciągle siedzi przy zgaszonym świetle a jak już jest na dole to nie wkładam go w bujankę tylko kładę na podłodze - on za to wyje jak syrena. Imię ma po Kurcie z serialu Glee i będzie deskę w deskę taki jak on... Jak na razie nie robi nic konkretnego poza płakaniem, jedzeniem, moczeniem pieluchy i leżeniem na podłodze, czasami nawet wyjdzie na spacer! Ale to tylko jak mam kaprys.


Złota Simka, matka Bachora powyżej. Absolutnie ją uwielbiam, niestety ma cechę histeryczka, przez co mdleje (albo udaje) co najmniej dwa razy dziennie - to już tradycja. Poza tym świetnie gotuje i wspina się po szczeblach kariery kulinarnej, dzięki czemu zdobyła jedną gwiazdkę osobistości (podlizywała się szefowi) i za każdym razem jak idzie do spożywczaka lub księgarni, dostaje zniżkę. Jakby to powiedzieć, ona jest bardziej męska od swojego męża, tzw. on jest bardziej ciapowaty, a ona jest jednocześnie szyją i głową tej rodziny. Nikt jej nie podskoczy, jest wygadana i każdemu zamknie buzię (poza gotowaniem rozwija charyzmę). Chodzi na siłkę w każdą sobotę, niestety przez ciążę musiała przestać - jeden powód więcej do nieznoszenia Bachora, tak na marginesie. Twarda babka. W końcu to po niej ten mały ma cechę odważny. No cóż... Ponoć przeciwieństwa się przyciągają jeżeli chodzi o jej spontaniczne małżeństwo - pobrali się prawie jak w Las Vegas, tylko zamiast w okienku to w pubie, U Gieńka tak dokładnie, nawet Matthew CHamcośtam tam był! Towarzyska simka, ale z drugiej strony jest naprawdę rodzinna.


Mąż-nieudacznik aka Paul. Teoretycznie głowa rodziny, ale tak naprawdę jest inaczej. Jedyne co w nim fajnego to imię, które ma po bohaterze książki, o której wspomniałam wcześniej - szkoda tylko, że on nie łowi demonów, jak to robi książkowy Blackthorne. Nie lubię go. Delikatnie mówiąc, służy tylko do rozpłodu. xD Kilka rzeczy w jego charakterze jest zbędnych, między innymi cecha komputerowiec i pragnienie zostania miksologiem z barem. Miał już dwie pracy, w medycynie - chyba doszedł do basenowego - i w nauce, ale rzucił to dla... ogrodnictwa. Co to za facet, który chce utrzymać dziecko i żonę z marnych grządek? Muszę przyznać, że idzie mu całkiem nieźle. Jeszcze trochę i rozwinie tę umiejętność do końca. Czasami majsterkuje, czasami udaje, że przesuwa szachy po szachownicy mając o tym pojęcie. Żonę ma chyba tylko od gotowania... Nie chce z nią wykonywać żadnych romantycznych rzeczy (ale do łóżka jest pierwszy : |) Cóż... Wkurza mnie jak jego pierworodny. Jest oszczędny, co widać na fotografii powyżej, każdego wieczoru równo o 22:00 robi gaszenie świateł. O! I nie mogłabym zapomnieć, że jest też od robienia prania!

i na koniec
Z ostatniej chwili...

__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2012, 01:21   #2
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

oo, fajne opisy ;33 mi też najczęściej płeć brzydka służy do rozpłodu ; )

a ten jackass to narodziny Kurta mam rozumieć?
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 08:50   #3
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

Strasznie mi się podoba jak piszesz. Tak jakoś inaczej niż większość.
Podoba mi się, będę tu wchodzić.
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 10:19   #4
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

boże, to jest zawaliste xD
prawie przy każdym zdaniu miałem zaciesz

pisz dalej <ok>
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 10:33   #5
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

no świetne pisz dalej bo świetnie ci to idzie . Czekam na dalszą cześć ich losów
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:38   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

Rodzina świetna, zwłaszcza Pan Truteń Ja też czasem tępię dzieciaki, zwłaszcza dziewczynki, bo je ledwie toleruję Jakby Ci się dzieciak znudził... to jest jeszcze opieka społeczna... W dwójce często była moim "odbiorcą końcowym" Jeśli coś mi z dzieckiem nie wyszło, miał złą płeć lub był brzydki... Sami rozumiecie... Za to jakoś w trójce jestem bardziej humanitarna... Nie morduję ludzi by mieć duży cmentarz, sami umierają , emerytom pozwalam dożyć końca swych dni, nie pozbywam się ich zaraz jak się zestarzeją. Dzieci nie oddaję do bidula, bo płcią i wyglądem\charakterem łatwo sterować.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:59   #7
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 959
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

świetne podoba mi się będę napewno zaglądać <3
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 12:20   #8
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

napewno będzie fajnie więc pozaglądam
__________________
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 13:03   #9
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

genialne. staram się jeszcze coś napisać, ale nic tego nie odzwierciedla tak jak: genialne
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 13:26   #10
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: tak się znęcam >D

Haha, leżę, leżę!
Opisy są rewelacyjne, to jest ten typ humoru, który osobiście uwielbiam i który najbardziej do mnie przemawia. Najlepszy wstęp z przedstawieniem postaci, jaki kiedykolwiek przeczytałam. Wszyscy - albo większość - traktują Simów na poważnie, a tu proszę, ciekawe opisy z przymrużeniem oka.

You made my day! C:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023