Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.09.2007, 11:41   #1
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zaczepki na wakacjach.

No właśnie . Nie wiem o co tu chodzi. Pojechałam simami na wyspę twikki, a pewien gość ciągle ich policzkował - a nawet zaatakował moją simkę oO. Gdy wygrała bójkę Wyskakuje okienko coś w tym stylu "pozwól mi zachować trochę godności i odejść, narazie...". Czy to Ci kieszonkowcy czy co?? I to nie tylko na wyspie twikki - wszędzie ich pełno. Już mnie to denerwuje bo ciągle się biją z moimi simami. Gdy na jednego z nich klikne jest opcja "Przekup 50$" Co to ma być?? kto to właściwie jest??? :wacko:
Nie mam żadnych wrogów. Nawet go simy nie znali. Przychodzi, zaczepia, atakuje. STrasznie irytujące

Przykład z wioski Takemizu:


[IMG]http://i21.************/1zvpyq8.jpg[/IMG]

Ostatnio edytowane przez Fảlivrin : 29.09.2007 - 11:50
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.09.2007, 11:59   #2
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

To są po prostu "Łobuzy".
Kliknij w niego i Przekup 50 to dadzą Ci spokój
 
stare 30.09.2007, 18:41   #3
Alicja008
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

Oooo to dziwne... Ja juz byłam 3 razy na Wyspie i 1 raz w Wisce i nic takiego nie mialo miejsca...
I co z tymi kieszonkowcami ja chyba mam zrytą gre bo zadnych kieszonkowcow nie ma u mnie(zreszta jak narazie nie bylo)
 
stare 30.09.2007, 18:45   #4
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

Wpisz kod boolprop testingcheatsenabled true->kliknij na niego trzymając SHIFT->force error->Delete i po sprawie ^^ Już ich nie ma
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline  
stare 30.09.2007, 19:28   #5
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

Kieszonkowiec nazywa się "Nikczemny Szarlatan"
 
stare 01.10.2007, 07:29   #6
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

U mnie też się biją, ale nie z moimi simami na wakacjach, ale między sobą. Jak widzę, że ktoś chce mnie zaczepiać, to po prostu kasuję tą relację i każę simowi robić coś innego
 
stare 01.10.2007, 12:42   #7
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

No dobra, pozbyć się ich można szybko. Ale to jest strasznie wkurzające. Mojego Sima (mężczyznę) tylko policzkują. Za to moją SImkę (kobietę) normalnie atakuje Na szczęście wszystkie wygrała (ok. 6 z wyspy Twikki i Takemizu) xP
Trochę z tym Maxis przesadził. Albo to wszyscy tak mojej rodziny nienawidzą (bo kod motherlode nie żałowałam)
 
stare 01.10.2007, 13:14   #8
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

Cytat:
Napisał Fảlivrin
No dobra, pozbyć się ich można szybko. Ale to jest strasznie wkurzające. Mojego Sima (mężczyznę) tylko policzkują. Za to moją SImkę (kobietę) normalnie atakuje Na szczęście wszystkie wygrała (ok. 6 z wyspy Twikki i Takemizu) xP
Trochę z tym Maxis przesadził. Albo to wszyscy tak mojej rodziny nienawidzą (bo kod motherlode nie żałowałam)
Kolejna "tajemnica" :laugh: Nie wiem czy pojawiła się już łatka. Jeżeli tak to spróbuj ją zainstalować. Tylko dziwne... Mi się to nigdy nie zdarzyło...
Lilith jest offline  
stare 01.10.2007, 13:34   #9
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

Ja mam takich zaczepnych simów w Przedmieściach.
Jak moje simy jadą na zakupy albo do klubu,to pojawia się sim,który szturcha i policzkuje innych.Czasami jest ich więcej.
Wczoraj mój sim pojechał do sklepu odzieżowego "Druga Skóra".Pojawił się jakiś rudzielec,zaczął szturchać jakąś simkę i innego sima.
Potem ją spoliczkował,i gdyby nie to,że mój Sim wrócił do domu,to pewnie widziałabym bijatykę.
Już parę razy mi się takie coś zdarzyło.
 
stare 01.10.2007, 13:56   #10
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zaczepki na wakacjach.

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty
Ja mam takich zaczepnych simów w Przedmieściach.
Jak moje simy jadą na zakupy albo do klubu,to pojawia się sim,który szturcha i policzkuje innych.Czasami jest ich więcej.
Wczoraj mój sim pojechał do sklepu odzieżowego "Druga Skóra".Pojawił się jakiś rudzielec,zaczął szturchać jakąś simkę i innego sima.
Potem ją spoliczkował,i gdyby nie to,że mój Sim wrócił do domu,to pewnie widziałabym bijatykę.
Już parę razy mi się takie coś zdarzyło.

Ale masz dodatek "podróże" ?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023