Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.05.2005, 14:32   #1
Warson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Bara-Bara = Dziecko ??

Witam, mam pytanie robilem Bara Bara, staralem sie o dziecko czekam i czekam i dziecka nie ma?? CO Zrobic...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.05.2005, 14:36   #2
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Warson
Witam, mam pytanie robilem Bara Bara, staralem sie o dziecko czekam i czekam i dziecka nie ma?? CO Zrobic...
spróbować jeszcze raz, a następnym razem poszukać na forum.
opcja "postaraj się o dziecko" nie gwarantuje zajście simki w ciążę. jeśli się udaje można usłyszeć melodię, która to potwierdza. jeśli melodii nie ma, trzeba jeszcze raz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2005, 14:39   #3
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Smile odp

Dobrze rainne mówi A opcja "postaraj się o dziecko" nie zawsze jest dostępna - żeby sprawdzić czy simka jest w ciąży sprawdź czy jest opcja "bara bara" i "postaraj się o dziecko" czy damo "bara bara". Jeśli masz TS2NS, i grałeś simami którzy są młodymi dorosłymi to wtedy nie da się żeby simka zaszła w ciąże. Chyba że z pomocą kodu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2005, 23:27   #4
Warson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest Opcja Postaraj sie o Dziecko i Bara Bara,, ale Ona ma pragnienie Bara Bara w Miejscu Publicznym albo w Łozku a to juz nie wiem jak zrobic??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2005, 23:33   #5
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Warson
Jest Opcja Postaraj sie o Dziecko i Bara Bara,, ale Ona ma pragnienie Bara Bara w Miejscu Publicznym albo w Łozku a to juz nie wiem jak zrobic??
Zrób jak chcesz. Wybierz te, za które dostaniesz więcej punktów aspiracji. To nie ma znaczenia co wybierzesz. Po prostu Twoja simka nie może zajść w ciążę. Tak się czasami dzieje. Musisz próbować. Spróbuj w dużej wannie, w miejscu publicznym, w łóżku i kiedyś się uda.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2005, 23:35   #6
Warson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobra niewazne to dziecko, ale jak zrobic, bara bara w miejscu publicznym lub w lozku?? Nie mam takiej opcj...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2005, 23:56   #7
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Warson
Dobra niewazne to dziecko, ale jak zrobic, bara bara w miejscu publicznym lub w lozku?? Nie mam takiej opcj...
Aaa, nie zrozumiałam Cię.
Nie wiesz jak zrobić bara bara w łóżku, czy tylko w miejscu publiczym?
bara bara w łóżku - klikasz simem na łóżko i wybierasz 'odpręż się'. Następnie klikasz simką na łóżko i robisz to samo. Póżniej klikasz simem na simkę, bądź simką na sima i bierzesz "bara bara"
bara bara w miejscu publicznym - Jedziesz simem i simką na parcelę publiczną (MUSI być w niej przymierzalnia). Nstępnie klikasz jednym z nich na półkę z ubraniami i wybierasz opcję "przymierz/..." Kiedy sim/simka będzie przymierzać ubranie klikasz nim/nią na simkę/sima i wybierasz opcję "zaproś/bara bara" czy jakoś tak. Możesz też zaprosić jakiegoś sima na parcelę publiczną (koniecznie musi kochać Twego sima/ Twoją simkę). Później wszystko tak samo. Wszystko
Zawsze, gdy nie wiesz jak spełnić jakieś pragnienie bądź obawę kliknij na nie i pokaże Ci się opis jak je spełnić.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2005, 08:11   #8
Warson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzieki widzish nie wiedziałem

A Skad maszw swoim domku takie Fajne Akwarium i nowe rzeczy ktorych nie ma w simsach?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2005, 10:58   #9
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,743
Reputacja: 32
Domyślnie

Mozna tez kupic w tym miejscu publicznym tom dozom wanne kliknonc np simkom zeby tam weszla a potem siemem wybiez opcje: ,,przyloncz sie'' i potem obejmij i bara bara
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2005, 14:21   #10
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Warson
Dzieki widzish nie wiedziałem

A Skad maszw swoim domku takie Fajne Akwarium i nowe rzeczy ktorych nie ma w simsach?
http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=23 - Codziennie są podawane adresy stron z nowymi dodatkami.
Jeśli zależy Ci na akwarium to przejrzyj temat z moim domkiem. Już to podawałam dwa razy.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
nieslubne dziecko Czerwone jabłuszko The Sims 1: Problemy z grą 43 20.02.2007 17:27


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023