Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.03.2009, 17:30   #1
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
ThumbsUp Dom Málaga

Cześć! Tak to już mój 13 dom . Mam nadzieję, że ta 13-nastka nie będzie moją pechową liczbą Dom Málaga zamieszkuje Jagoda Artystka wraz ze swoim kotem Popsy. Najbardziej w tym domu podoba mi się ogród, wyszedł mi całkiem nieźle.


Informacje ogólne:
Koszt: 85 000§
Otoczenie: Dolina Niezbędna
Rozmiar parceli: 3x3



Bryła


*
Pozdrawiam


Ogródek














Przedsionek










Salon+gabinet








Kuchnia





Jadalnia




Ogródek zimowy




Łazienka






Sypialnia








Rzuty


Ostatnio edytowane przez dżin. : 07.03.2009 - 15:27
dżin. jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.03.2009, 17:50   #2
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,270
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dom Málaga

Witaj mój przyjacielu! Jestem pierwszy. Zaskoczyłeś mnie tzn. pozytywnie rzecz jasna
Drogi Mateuszu sorry nie mogłem się pohamować, żeby nie napisać imienia znając Cię bliżej. Domek cud, miód, malina - piękna nieduża rezydencja dla młodej kobiety z kotkiem. Jedyny mankament to w tym ślicznym salonie z tą, żeby się nie powtarzać piękną podłogą popaćkane drewno - no wybacz mi, ale to nie podoba mi się. Ogółem ocena: 9,99/10 pkt. 0,1 pkt za te rozpaćkane coś na podłodze, ale można to łatwo usunąć płynem do podłóg "Ajax". Pozdrawiam D_S
__________________
Łezka jest offline  
stare 05.03.2009, 17:53   #3
steve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Málaga

Witaj...
Rzut to raczej nie rzut
Ogród mi sie wogóle nie podoba. Kwiatów jest nawalone jeden na drugim i wcale nie wygląda to ładnie, w dodatku z jeden strony ładny krzew róż a obok wiejskie sloneczniki. Tych "pałek" w jeziorku też za dużo. Pozatym obok siebie są drzewa liściaste i palmy. Za ogród 2/10
Bryła nie prezentuje sie najgorzej chociaż ta ściezka do domu mi sie nie podoba, a na chodniku (czasami nawet na asfalcie) rośnie jakaś dziwna trawa. 4/10
W przedsionku nie podoba mi ze zaslonka powieszona na drzwiach wejsciowych, użyłem tego w swoim domu jednak na łuku wewnątrz. Nie podoba mi sie że sufit i podloga są takie same, nie komponuje sie to dobrze ze ścianami. I wg mnie te kwiaty na pierwszym zdjęciu też tam nie pasują, jak by były tam postawione na siłę. Miłe wrażanie robi kominek. Ale zaraz psuje to bluszcz który porósł ksiażki...aż tak mało czytają? Karygodne. Ten kącik gdzie są 2 krzesła i jakieś kwiatki i jest taki nijaki. Salon nawet może być pomijając fakt ze stolik na kawe jest brązowy a pułka pod telewizorem biała. I strasznie brzydko wygląda kącik do malowania. Starałas/eś sie zrobić bałagan, ale wyszło wręcz niestetycznie. Pozatym co tam robi keczup i musztarda? A te plamy na podłodze są fuj. Kuchnia mi sie raczej podoba i nie mam większysz zastrzerzeń. Tylko dziwnie wyglądają dwa wazony kwiatów na stole. Ogród zimowy wygląda na strasznie mały i tych kwiatów chyba jest tam za bardoz nawalone. Pozatym do takiego małego domu wogóle nie dawałby ogródka zimowego... z takim czymś można sie raczej spotkać w willach. W łazience zasłona wchodzi w wanne. W sypialni okropna tapeta na scianach.
Ogólnie za wnętrza: 5/10. A za cały dom: 11/30.
Pozdrawiam.
 
stare 05.03.2009, 17:59   #4
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Málaga

Ups nie zauważyłem, już poprawiam
dżin. jest offline  
stare 05.03.2009, 18:04   #5
steve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Málaga

W takim razie sie nie myliłem, ogród zimowy mega mały... Pozatym zrobiłes wielki salon i chyba za bardzo nie wiedziałes jak go zagospodarowac? Bo widze na rzucie ze połowa salonu jest pusta, tak samo kąt za sztalugą. Aha i dopiero teraz zauwazyłem te okropne obrazki które wiszą na ścianie własnie w kąciku malarskim, są brzydkie
 
stare 05.03.2009, 18:13   #6
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Málaga

Hej. Od razu zacznę: masz rację, ogródek Ci wyszedł bardzo bardzo ładnie Wnętrze jest śliczne, a ta pracowania malarska, czy coś- trochę tam brudno , ale fajnie to wygląda z tym umeblowaniem. Pozostałe pomieszczenia podobają mi się, zwłaszcza kuchnia. To to chyba tyle. Bez zastrzeżeń 10/10 Pozdr.
 
stare 05.03.2009, 18:49   #7
Aya de Chat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Málaga

1. Na zewnątrz.
świetna bryła! cholernie mi się podoba I ładnie się komponuje ogrodzenie, ogród szczerze mówiąc taki bez pomysłu, napaćkany.
2. Przedsionek
Nie mam żadnych 'ochów,achów' ale nie mogę powiedziec, że mi się nie podoba
3. Salon
Za wielki! Ta pusta przestrzeń za sztalugą okropna, nie podoba mi się. Przy sztaludze ładnie, fajnie prócz tego krzesła... wg mnie powinno być troszku dalej I cholernie nieciekawe pokrycie ściany.
4. Kuchnia
Bardzo mi się podoba. Ułożenie blatów świetne, ładne kolory i dekoracja. Tylko ten tył wysepek... lepiej by wyglądały zwykłe blaty.
5. Jadalnia
Nic ładnego, nic brzydkiego, neutralnie.
6. Ogródek zimowy
Za mały, wg mnie ten fotel tam nie pasuje
7. Łazienka
Ładna, dobrze dobrane kolory.
8. Sypialnia
Świetna, prócz jednej rzeczy: to samo lustro co w łazience, trochę nie bardzo
 
stare 05.03.2009, 18:50   #8
seattle
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 24.03.2008
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 295
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Málaga

Kolejny przykład, że z maxisowskich rzeczy da się zrobic odlotową chałupkę. Bardzo ładnie, a salon... ymm... świetny Jedynie kuchnia mi się nie podoba. W dodatku szafki są bardzo dziwnie ustawione. I jakieś okropno-żółte kafelki na ścianie. Poza tym nie mam zasteżeń. No może zarośnięta półka na książki. Jakoś nie bawi mnie latanie z sekatorem aby zdjąc z półki "Królewnę Śnieżkę" czy chocby Pamiętnik "Bridżyt Dżons" Poza kuchnią domek extra.

9/10

Czekoladowy.pl, Boston Maseczjusets.
__________________
"Listen very carefully, I shall say this only once!"
seattle jest offline  
stare 05.03.2009, 18:54   #9
Lapis
 
Avatar Lapis
 
Zarejestrowany: 22.11.2008
Skąd: Oj daleko ;p
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 136
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Málaga

A mi sie domek bardzo podoba 10/10
Lapis jest offline  
stare 05.03.2009, 19:03   #10
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Málaga

Dziękuję za komentarze
Czekoladowy, to żółte ''coś'' to nie kafelki, ale kamień, albo cegły nie pamiętam
dżin. jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
jinchüüriki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023