Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.11.2006, 19:02   #1
naughty
Guest
 
Postów: n/a
Arrow Second Life

Witam wszystkich

chcialabym wszystkim polecic gre internetowa Second Life . Jezeli lubicie TS polubicie second life , jest to cos typu the simes online !! tyle ze baaaaaardziej rozwiniete . Gra jest po angielsku , ja osobiscie zaczelam praktycznie znajac jedynie podstawowe zwroty a teraz biegle posluguje sie angielskim , a nawet slangiem


www.secondlife.com


istnieje tez polska nieoficjalna strona secondlife , jest tam wspaniale forum , ktore prowadze , jest tam juz kilka poradnikow , a ponaddto sluze pomoca ! zapraszam serdecznie

www.secondlife.pl


  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.11.2006, 15:51   #2
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

same zboki, furry + ta wspaniala grafika :v

Ostatnio edytowane przez wildthing : 14.08.2009 - 10:27
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2006, 17:58   #3
Baorti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ta gra cięła się na moim kompie niemiłosiernie niestety. Ze złością odinstalowałem
i już nigdy więcej do niej nie powracałem lecz moge stwierdzić że jest to gra bardzo rozbudowana i poprostu ładna

PS
Trzeba być naprawdę upartym człowiekiem by przejść przez te wszystkie formularze rejestracyjne

Ostatnio edytowane przez Baorti : 20.11.2006 - 18:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 19:23   #4
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Second Life

Second Life to naprawdę wspaniała gra. Poznaje tam wielu ludzi... A jeśli ktoś chce poznać polaków wpiszcie w wyszukiwarkę "Centrum Polska". Ja tam należę. Jakby co to jestem Tonetti Aayo czy jakoś tak...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 16:34   #5
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Second Life

Też w to czasem pogrywam. Mój secondname to Osiol Auer.

Ogółem fajne to to jest, jeżeli ma się dużo czasu i cierpliwości to można projektować wyrąbane budowle lub pojazdy. A jak nie...to SC można traktować jako komunikator w 3D.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2007, 20:06   #6
Peter Xavier
 
Avatar Peter Xavier
 
Zarejestrowany: 25.03.2007
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 1,543
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Second Life

Nie lubie, jest nudne, zacina sie (nie chodzi o moja karte graficzna czy komputer, bo postacie chodza plynnie, raczej cala reszta sie zacina), wkurza mnie to pseudo 3d i w ogole.
mega niedopracowane miejsca.
__________________
smazony serr
Peter Xavier jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2007, 12:24   #7
Sara_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Second Life

Z tego co mi wiadomo, większość opcji w tej grze jest płatna. Nie gram. Wolę TS2
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2007, 02:06   #8
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Second Life

Cytat:
Napisał CocaCola
Nie lubie, jest nudne, zacina sie (nie chodzi o moja karte graficzna czy komputer, bo postacie chodza plynnie, raczej cala reszta sie zacina), wkurza mnie to pseudo 3d i w ogole.
mega niedopracowane miejsca.
Świat gry w 99% jest zrobiony przez samych grających w SL. Dlatego też różne miejsca wyglądają kiepsko, a niektóre bardzo ładnie. Zacina sie, bo grając, SL ściąga wszystkie dane na bieżąco na dysk. Jak posiada się bardzo szybkie łącze to problemu nie ma.
Cytat:
Napisał Sara_
Z tego co mi wiadomo, większość opcji w tej grze jest płatna. Nie gram. Wolę TS2
Płatne: działki, bajery dla awatara
Darmowe: bajery dla awatara (tylko trochę gorszej jakości) no i...wszystko. Nie spotkałem się jeszcze z żadnym miejscem gdzie mi proszą o zapłatę za wejściówkę czy też za przechodzenie po danym terenie. To nie Entropia Universe.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2007, 18:25   #9
xxxxxmichalxxxxx
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Second Life

Mam problem z założeniem konta.
Pisze ze niby zostało \założone ale jak włączam gre to trzeba się logować . I wszysttko wypełniam a nie mogę się zalogować.
pomocy




A jednak , się udalo. gram w to opg miesiąca. Gra jest swietna, nic mi się nie zacinka i moze naprawd nauczuc się biegle mówić w języku angielskim .

Ostatnio edytowane przez xxxxxmichalxxxxx : 20.02.2008 - 16:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2008, 16:06   #10
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Second Life

Ja się tam nawet nie mogę zarejestrować ;p jeszcze jak się loguję(bo wyświetla się że rejestracja się udała)wyświetla mi się że użytkownik o takim e - mail itp. nie istnieje
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023