Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.10.2005, 11:20   #1
Kmiala_m
Guest
 
Postów: n/a
Question <<wejdz!!>>

wiem że ten temat był ale ja jestem za głupia żeby coś tam zrozumieć.pliz powiedzcie mi jak wstawiać łóżka,lodówki itp na pracele publiczne!najlepiej w jak najprostrzy sposób ;( ;( :wacko: :con:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.10.2005, 11:25   #2
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Lodówki się przecież da.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 11:29   #3
Kmiala_m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vanillienné
Lodówki się przecież da.
nie da siw suklam wszedzie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 12:06   #4
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kmiala_m
wiem że ten temat był ale ja jestem za głupia żeby coś tam zrozumieć.pliz powiedzcie mi jak wstawiać łóżka,lodówki itp na pracele publiczne!najlepiej w jak najprostrzy sposób ;( ;( :wacko: :con:
Urządź ta parcelę najpierw jako parcelę mieszkalną. Wpisz kod changelotzoning community Zapisz i wyjdź do otoczenia. Wejdź z powrotem. Zamień /kod moveobjects on/ skrzynkę pocztową na budkę telefoniczną, a śmietnik na taki kosz do śmieci z parcel publicznych. I dalej ją dziergaj jako publiczną.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 12:43   #5
Kmiala_m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alia
Urządź ta parcelę najpierw jako parcelę mieszkalną. Wpisz kod changelotzoning community Zapisz i wyjdź do otoczenia. Wejdź z powrotem. Zamień /kod moveobjects on/ skrzynkę pocztową na budkę telefoniczną, a śmietnik na taki kosz do śmieci z parcel publicznych. I dalej ją dziergaj jako publiczną.
nie wychodzi mi wchodze na pracele mieszkalną, kupujełóżka itp wpisuje kod changelotzoning community wychodze i nic!!!!!!!!1
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 13:37   #6
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kmiala_m
nie wychodzi mi wchodze na pracele mieszkalną, kupujełóżka itp wpisuje kod changelotzoning community wychodze i nic!!!!!!!!1
A po wejściu na parcelę co sie dzieje? Nie masz w menu kupowania rzeczy dostepnych w community? Poczekaj może u Ciebie ważne są literki... wpisz tak: changeLotZoning community
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 16:52   #7
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak,to moze byc wina wielkosci liter.Dziwne,to zalezy chyba od wersji gry.U mnie wszstko dobrze chodzi.A nie trzeba przed kodem wpisywac zednego Boolprop itp???Jka co to na www.silversims.com w menu Cheats sa kody to poszukaj tego ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 18:05   #8
Kmiala_m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alia
A po wejściu na parcelę co sie dzieje? Nie masz w menu kupowania rzeczy dostepnych w community? Poczekaj może u Ciebie ważne są literki... wpisz tak: changeLotZoning community
wchodze spowrotem i jest to samo co w mieszkalnych wielkość liter terz nic nioe dala ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 18:09   #9
Kmiala_m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Snake Eye
Tak,to moze byc wina wielkosci liter.Dziwne,to zalezy chyba od wersji gry.U mnie wszstko dobrze chodzi.A nie trzeba przed kodem wpisywac zednego Boolprop itp???Jka co to na www.silversims.com w menu Cheats sa kody to poszukaj tego ;p
nie ma nic na ten temat
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 18:19   #10
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej, a zapisujesz grę? Czy tylko wychodzisz?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023