Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.02.2012, 14:31   #1
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Przytulna chatka by Lubie

Otóż tak. Niedawno zakończyłem prace nad nowym projektem, więc chcę wam go przedstawić.
Przytulna chatka
by Lubie

Jest to chatka dla jednej, góra dwóch osób. Więcej nie pomieści, ponieważ jest tylko jedna sypialnia. Mały, przestronny z łatwym dostępem do każdego pomieszczenia.

PS. Chciałbym przeprosić, że niektóre meble wykorzystane w "Big Modern" powtarzają się w tym domku. Moja kolekcja 'downloads' jest jeszcze baaardzo uboga, więc chciałem was uprzedzić z góry.

OTO MOJE DZIEŁO


Front:

Salon:



Jadalnia:



Kuchnia:





Łazienka:





Sypialnia:



Zrzut:


Mam nadzieje że się podobało. Liczę na szczere komentarze.
Pozwalam jeździć po moim projekcie (chodzi tylko o ocene xd) jak rolnik kombajnem po polu.
Jeżeli zdjęcia się nie wyświetlają, piszcie na PM
Jeżeli wam się spodobał i chcecie mieć go w swojej grze, również zapraszam na PM
!! Podziękowania dla Kennego za stworzenie MixBox'a z którego czerpałem meble do owego projektu !!
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 29.02.2012 - 15:14
Lubie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.02.2012, 14:53   #2
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

Ty... Ty... Ty... będziesz nie długo jak ja budował.

Najfajniejsza łazienka Fajnie wykorzystany prysznic
W sypialni nie podchodzą mi tylko obrazy, nie lubie fotek z reala w simach

A i wg. mnie drzwi do podmianki

9,5/10
__________________
Kenny McCormick jest offline  
stare 29.02.2012, 14:53   #3
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

Nieźle
Bryła fajna, tylko trochę przeraża mnie tak wielkie okno od frontu. Wejście też nie do końca mi się podoba. Przejście od razu do salonu może być ok, ale u Ciebie wygląda to trochę jak wejście do hotelowego pokoju xd Wolałabym mieć w domu jakiś kącik, w którym mogę zostawić buty i kurtkę. U Ciebie widzę jedną parę butów pod drzwiami i stojak z wieszakami, ale dla mnie to trochę za mało.
Co do samego salonu, to trochę w nim pusto. Gdybyś tylko zmniejszył rozmiar pomieszczenia to byłoby super, bo kolorystyka i meble są fajne (chociaż nie do końca pasuje mi fotel do kanapy).
Kuchnia jest ok, ale jakoś szału nie ma. Trochę tam za ciemno i zabiję za ten okap kuchenny za oknie Proponowałabym przenieść kuchenkę w inne miejsce, albo zrezygnować z okapu. A nawiasem mówiąc: boskie krzesła <3 Razem ze stolikiem trochę nie pasują mi stylem do reszty mebli, ale chyba wybaczę, bo mi się mega podobają
No i łazienka jest super To chyba moje ulubione pomieszczenie w domku Trochę mi tylko te okna i szafa nie pasują, ale za to musisz mi powiedzieć, skąd masz ten prysznic
Sypialnia też ładna. Mała, skromna, bez zbędnych pustych miejsc. I chcę wiedzieć, jaką szafę tam postawiłeś

Ogólnie to jest ok, ale w kuchni i salonie jest za dużo miejsca, oba te pomieszczenia bym zmniejszyła.
Moja ocena to 8,5/10


@down: w kuchni jest po prostu za dużo tych szafek, ze spokojem dałoby radę zmniejszyć pomieszczenie i zagospodarować je tak, żeby wyglądało zgrabniej.

@edit:
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Może być przymontowany do sufitu.
No przecież nie do szyby. Ale źle to wygląda, jak na oknie wisi coś takiego.

Ostatnio edytowane przez Aoi : 29.02.2012 - 17:38
Aoi jest offline  
stare 29.02.2012, 15:03   #4
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

@Kenny
Tej, ja cię nie długo przegonie. ;3 (skromny)
@Aoi
Kurdę, trudno mi powiedzieć skąd jest prysznic, czy krzesełka. xd
Jakoś ci je podrzucę.
Co do szafy w sypialni, to one są dwie (), tylko na jedną wyglądają.
Jedna to tylko zwyczajne półki bez drzwi, a druga to zwyczajne drzwi bez półek.
Ty mi mówisz, że w kuchni jest dużo miejsca? ()
Rozumiem, salon troszkę wieje pustkami, ale w kuchni nie miałem jak to upchać.
A okna w łazience są (prawie) w całości zakryte żaluzjami. <3

Dziękuję wam za piękne (nie spodziewałem się) oceny.
Ktoś jeszcze chce zabawić się w rolnika ?

Edit.
@up
Dramatyzujesz.
Jak dla mnie, mało tam miejsca i już. <3
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 29.02.2012 - 15:08
Lubie jest offline  
stare 29.02.2012, 15:10   #5
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

Jejku, jak wspaniale *,*
Najładniejsza łazienka, salon i sypialnia, kuchnia taka se xD Ale dodatki do kuchni są świetne (ozdoby! xD) Ten okap nie pasuje.
Nie wiem co powiedzieć, bo wyżej już wszystko zostało napisane
A więc 9/10, kocham go!
__________________
Fallen jest offline  
stare 29.02.2012, 15:30   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

Cytat:
Jest to chatka
Taka może? :>

Płotki się nie sprawdziły, tyle Ci powiem. I nie wiem jak Ty, ale ja byłabym bardzo zdziwiona, gdybym po wejściu do domu weszła prosto w kanapę
I popatrz: przychodzi ktoś i przez przeszklone drzwi widzi, jak siedzę w salonie i patrzę na telewizor?
Poza tym, dywan na wejściu? A jak będzie mokro i ktoś wejdzie tymi mokrymi buciorami na ten dywan? Nie wytrzesz tego tak szybko jakbyś miał posadzkę, kafelki albo panele. To tylko jeden z przykładów braku praktyczności domku.
Powodzenia przy przechodzeniu przez ten próg! Ciekawe ile przejść skończyłoby się upadkiem na glebę.
No i w salonie fajna tapeta, aczkolwiek wiadomo - jak ma gwiazdkę na MTS to musi być fajna
Rozumiem, że domownicy jedzą z takich wielkich misek? Ciekawa koncepcja, pomyślę o tym jak będę kiedyś gotować obiad I po raz kolejny powodzenia dla pani domu, która będzie wydobywać okruszki z dywanu I na rzutach pięknie widać, że ten sam dywan masz w jadalni i w salonie.
Zlew w nowoczesnej kuchni pasuje jak ubłocone adidasy do garnituru za 1000zł. Ot takie obrazowe porównanie.
To wiszące coś w łazience przypomina mi bożonarodzeniowe dekoracje w galeriach handlowych. Dwa grzejniki i roleta niezasłaniająca całego okna mnie rozwaliły ;]
Masz jednak plusa za dobre zagospodarowanie przestrzeni - taki układ obiektów jest całkiem fajny, aczkolwiek te zielone kule z żywopłotu (nie zmieściły się w wersji wiszącej? ) nie wypadają tam najlepiej.
No i sypialnia wyszła zdecydowanie najładniej i, jak widzisz, nie mam co do niej żadnych "praktycznych" zastrzeżeń!
EDIT: No dobra, jednak jest ;] Przesadziłeś z ilością obrazów.
6/10, bo nie napracowałeś się zbytnio z tym domkiem.


Cytat:
skąd jest prysznic
MTS, autorstwa eris3000.
Cytat:
Napisał Aoi
zabiję za ten okap kuchenny za oknie
Może być przymontowany do sufitu.

Ostatnio edytowane przez Liv : 29.02.2012 - 15:40
Liv jest offline  
stare 29.02.2012, 15:56   #7
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

@Liv
Nieee, to nie taka chatka. ;>
Ja lubię lądować na kanapie. Jak wejdziesz w nią od tyłu to automatycznie znajdziesz się przed telewizorkiem (przelecisz nad nią i wylądujesz na podłodze). Praktyczne dla leni.
To są lustra weneckie. ()
Od zewnątrz nic nie widać. xd
Właścicielka domu kocha sprzątać, więc czyszczenie wykładziny z błota to dla niej zaszczyt. Tak samo wyciąganie okruszków z jadalni.
(co do misek) Na obiad będzie chińszczyzna, a oni naprawdę lubią sobie podjeść. =)
Zlew w nowoczesnej kuchni... khmm... Kiedyś była tam zmywarka, ale od czasu, kiedy nie do końca umyła talerze, simka woli wykonać to własnoręcznie.
Wiszące "coś"... Tego chyba nie dam rady obronić. ;]
Obrazów pełno w sypialni, bo były puste ściany, a gdyby były, to by się komuś nie podobało. xd

A co do napracowania, domek robiłem dobra dwa dni. Może na tyle nie wygląda, ale taka prawda.
(Naprawdę dobry z ciebie kierowca kombajnów. Kocham czytać twoje komentarze. <3

Dziękuję za oceny.
Next, please.
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 29.02.2012 - 15:59
Lubie jest offline  
stare 29.02.2012, 16:25   #8
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

Pomijając wszystkie minusy, które zostały już wymienione dodam, że modernistyczny wystrój domu zupełnie nie pasuje do tej przytulnej chatki. To jak dwie różne bajki. Bezmyślnie to wygląda.
Jednak podoba mi się ten projekt. Wnętrza są ładnie i dosyć harmonijnie umeblowane, najlepsza sypialnia.
Pamiętam niektóre Twoje projekty robione w TS3 i muszę przyznać, że ten podoba mi się bardziej od tych "trójkowych", które widziałam.
cerastes jest offline  
stare 29.02.2012, 16:37   #9
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

@aniołek
O kurde, aniołek w moim dziele. Czuję się jak w niebie. :3
To dla mnie zaszczyt.

Ale nie zawsze przytulna chatka jest taka nie modernistyczna (nie wiem jak to nazwać).
Mi się "przytulna" chatka kojarzy z delikatnymi kolorami i miłym, spokojnym wnętrzem. ;]
Dziękuję bardzo. ;3

Ktoś jeszcze ?
__________________
Lubie jest offline  
stare 29.02.2012, 18:06   #10
nightmare
 
Avatar nightmare
 
Zarejestrowany: 06.01.2011
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przytulna chatka by Lubie

Ooo, jak uroczo Uwielbiam takie małe, przytulne domki. Ładne kolory. Szkoda tylko, że nie ma chociaż jakiegoś małego ogródka. Ale 10/10
nightmare jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023