Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.08.2014, 14:18   #71
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Cytat:
Napisał Gingers Zobacz post
Być może Twój komputer/laptop ma dwie karty graficzne i gra domyślnie uruchamia się ze słabszej. Kliknij na pliku z którego odpalasz grę prawym przyciskiem myszy i wybierz 'Uruchom z kartą graficzną' i tutaj wybierz lepszą kartę.
A żeby zablokować wolną wolę musisz wejść na jakąś parcelę
No też mi się tak wydaje,albo po prostu ma za słabą kartę graficzną.Miałem taką samą sytuacje,gdy zainstalowałem TS2 na laptopie z kartą Intel Hd Graphics.Ta karta po prostu nie obsługuje wygładzania krawędzi ,to też nie ma go dostępnego w grze.I tutaj jest chyba taka sama sytuacja.
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.08.2014, 19:37   #72
temptinggal
 
Zarejestrowany: 29.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

hejka, jestem nowa i kompletnie zielona jeśli chodzi o CC i inne takie bajery zawsze grałam bez tego, ale zainspirowana pewną osobą, która wzbogaciła historię simów i przeniosła ich na kompletnie inny lewel, tworząc systemy polityczne itp. w jednej dosyć małej mieścinie, chciałam pójść w jej ślady i całkowicie wsiąkład w stronkę modthesims i kilka godzin na nią poświęciłam przeszukując i pobierając. Problem jest taki, że nie umiem tego wrzucić do gry... Ehhh trzeba było o tym pomyśleć wcześniej. Ale może ktoś by mi łopatologicznie powiedział gdzie utworzyć folder i czy to ma być folder 'downloads' coby tam wepchać CC itp. Ktoś pisał, że w w the sims ultimate collection i nie wiem właśnie czy tam? czy może gdzieś głębiej np. tam gdzie znalazłam body shop. Z góry dziękuję i pozdrawiam
temptinggal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 23:17   #73
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

W Moich Dokumentach powinnaś mieć folder EA Games. A w tym folderze folder The Sims 2, a potem pierdyliard innych folderów. Jeżeli będziesz miała tam folder Downloads, to okej. Jeżeli nie to po prostu go stwórz. Później wklej do tego folderu wszystko co ściągnęłaś, wypakuj jeżeli trzeba. Nie wiem czy masz włączoną w grze zawartość zmodyfikowaną, jeżeli nie, to po uruchomieniu gry powinno wyskoczyć Ci okienko z listą ściągniętych przez Ciebie rzeczy, a niżej będzie można zaznaczyć czy zawartość zmodyfikowana ma być włączona czy wyłączona. Zaznacz, że włączona i uruchom ponownie grę.
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 00:42   #74
temptinggal
 
Zarejestrowany: 29.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

tyle, że mi akurat albo tak po prostu jest The Sims 2 Ultimate Collection nie pojawia się w moich dokumentach/EA Games itd. Jest w ścieżce Mój komputer/C/program files/Origin Games/The Sims 2 Ultimate Collection. Nie miałam The Sims 2 wcześniej, dopiero teraz skorzystałam z tej darmowej akcji i ściągnęłam z origina. także w EA mam tylko The sims 3.

Zdążyłam się już dowiedzieć, że muszę włączyć zawartość zmodyfikowaną w grze, utworzyć folder Downloads i wpychałam go do ścięzki Mój komputer/C/program files/Origin Games/The Sims 2 Ultimate Collection, jak również do Mój komputer/C/program files/Origin Games/The Sims 2 Ultimate Collection/Fun with Pets/SP9/TS Data/Res może powinnam wepchać głebiej i wepchać do UserData?

Nic z tych rzeczy nie zadziałało, próbowałam też te wszystkie pliki zaprzyjaźnić z Package Installer przez kliknięcie na jednym z CC i otwórz za pomocą package Installer. Klikałam durna dwa razy tak jak pisało i nic

Ręcę opadają, że takie cymbały jak ja mają tyle problemów z zainstalowaniem głupich oczu a co dopiero inne mody meshe i bóg wie co jeszcze i marzenia o prowadzeniu szkoły, banku itp. i zakończenie ery króliczych nor

ni panimaju ludziska tego wszystkiego
może komuś jednak się uda mi w tym pomóc
temptinggal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 08:55   #75
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Łap poradnik: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35186
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2014, 14:49   #76
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Tym razem ja mam problem. Nie całkiem z Ultimate Collection, z SimPE, ale problem dotyczy UC. Otóż po przeinstalowaniu windowsa i zainstalowaniu gry z Origina SimPE nie widzi obiektów z dodatków w Object Workshop. Dodałem ścieżki do wszystkich rozszerzeń ręcznie, resetowałem, wczytywałem ponownie i nic. Pokazuje tylko obiekty z podstawy i akcesoriów. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2014, 17:53   #77
tomzacz
 
Zarejestrowany: 31.07.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Nie jest to związane z Simsami, ale jeśli nic się nie zrobi, to nie zagram. Udało mi się włączyć Origina na Linuxa dzięki WINE, jednak nie mogę ściągnąć Simsów.
tomzacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2014, 07:33   #78
Blacky_21
 
Zarejestrowany: 24.06.2014
Wiek: 23
Płeć: Mężczyzna
Postów: 23
Reputacja: 10
Sad Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Ech , czyli wychodzi na to że nie pogram w dwójeczkę
Funkcja DEP nie pomaga , tryb zgodności tym bardziej nie , nawet na live chat z EA nie wiedzą co zrobić No cóż .
Blacky_21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2014, 21:35   #79
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Tak gdzieś od przedwczoraj (wcześniej wszystko działało) zaczęła mi się pojawiać "aplikacja". Pojawia się w trybie życia, gdy włączę otoczenie, wybiorę rodzinkę i jakiś czas po tym mam ten błąd. Didawalam do DEP plik EP9 i dalej wyskakuje. Mam 2GB ramu i komp z vistą
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2014, 11:44   #80
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Masz tak we wszystkich domach?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023