Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.04.2005, 21:21   #1
putin13
Guest
 
Postów: n/a
Question Hey !!! Help Czy Jest JakiŚ Kod Albo Mod ??

Czy jest jakiś kod albo co żeby można było zrobić w jednym domu więcej niż 8 osóbek ?? Prooosze o odpowiedzi i czekam....Z góry dzieki nie zawiedźcie mnie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.04.2005, 06:23   #2
frecia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie ma czegos takiego ale mozesz to latwo zrobic normalie, wystarcz ze polaczysz w pare malzenska dwie rodziny, ktore maja po 8 osob, tylko najlepiej meza z 7 nastolatkami wprowadzonego do rodziny juz roznej, bo jesli zrobisz odwrotnie, ze dorosly/a z domu, gdzie masz innych starszych ozeni sie/ wyjdzie w domu gdzie sa nastolatkowie, to nie zabierze ze soba reszty rodzinki

a i to nie miejsce na ten temat, raczej poradniki, problemy z gra itp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2005, 18:25   #3
putin13
Guest
 
Postów: n/a
Excl Wiem że nie ma w tworzeniu rodziny ale..

Bo w TS2:NS można wprowadzić kogoś do rodziny a wielkość to zawsze 8 osób...a czy jest na to jakiś kod zeby mozna było więcej osób doprowadzić ?? (jeżeli wydaje sie to wam głupie pytanie to nieodpowiadajcie lub nie krytyjucie)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2005, 15:36   #4
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał koszalek
ile razy trzeba potworzyc abys zrozumial?? nie ma kodu, mozesz jedynie sprobowac z polaczeniem dwoch rodzin instrukcja w mojej pierwszej wypowiedzi...
Yyy... chyba jednak nie da się połączyć małżeństwem dwóch licznych rodzin. Przynajmniej u mnie. Wyskakuje tabelka z przeprowadzką ale więcej dzieci niż do ośmiu, zabrać się nie da, a potem wyskakuje komunikat, że reszta dzieci zostanie bez opieki, jak tak możesz itp... Więc tak nie idzie zrobić. Kodu nie znam, hacka też nie. Poczekaj, może ktoś wie więcej na ten temat.
__________________
av by rainne
edited by saya
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2005, 18:24   #5
Lisa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał putin13
Czy jest jakiś kod albo co żeby można było zrobić w jednym domu więcej niż 8 osóbek ?? Prooosze o odpowiedzi i czekam....Z góry dzieki nie zawiedźcie mnie
Nie ma czegoś takiego. A jak Ty byś sobie poradził z tyloma osobami na raz z czego karzda ma inne potrzeby i pragnienia??? Jak na mój gust to trochę nierealne. Wiem, że są osoby z baaaaaardzo podzielną uwagą (ja niestety mam tylko podzielną), które może i by sobie poradziły, ale ile to zachodu. Nie prościej mieć cztetrech członków rodziny???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2005, 16:57   #6
putin13
Guest
 
Postów: n/a
Idea ale mi..

Ale ja nie chce zrobić ogromnej rodziny tak po prostu chcem zrobic FS i nie wiem jak zrobic zeby było wiecej osbób ..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2005, 20:48   #7
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Uch kiedy ja robiłam FS nie musiałam mieć tak licznej rodziny.

Ależ jasne, że to można zrobić i nie rozumiem czemu na nią (niego) tak się drzecie, a sami nie wiecie co robicie... tylko jest jeden proble, a to że simy rzeczywiście nie mieszczą się na panelu (Sprawdziłam na własnej rodzinece)...

Można to zrobić przez SimPe i chyba z kodem boolProp testingCheatsEnabled true też zadziała

poczytaj to i zrób tak jak radziła Karen jak nie zadziała to zrób jak radziłam ja

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=17287&page=2

moje jest na 1 stronie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2005, 01:48   #8
szymanska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Kody

Wiem ze byl juz taki temat na forum ,szukalam ale na prozno.
Wiec chodzi mi o to ze wiem ze istnieje drugi kod niz move objects on/off,ale nie wiem jak sie go poprawnie pisze!
Czy mozecie napisac??????z gory dziekuje!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2005, 06:30   #9
frecia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymanska
Wiem ze byl juz taki temat na forum ,szukalam ale na prozno.
Wiec chodzi mi o to ze wiem ze istnieje drugi kod niz move objects on/off,ale nie wiem jak sie go poprawnie pisze!
Czy mozecie napisac??????z gory dziekuje!

to nie ten temat... powiniennes.as napisac w porblemach, albo w na studiach...

kody:

move_objects on/off (laczysz co chcesz)

jesli masz NS to polecam jeszcze te kody:

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true (obracasz o 45 stopni)

boolProp snapObjectsToGrid false (uruchamia kod) true (wylacza) (doslownie suniesz obiektami)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2005, 07:27   #10
***Silye***
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem o co ci chodzi to się pisze : moveObjects on/off
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023