Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o tym domku?
świetny! 14 56.00%
całkiem, całkiem 9 36.00%
taki sobie 1 4.00%
niezbyt... 1 4.00%
beznadziejny! 0 0%
Głosujących: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2012, 21:09   #1
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Przedwiośnie by L.

W sam raz na tą porę roku. Nawet w simsach na tej parceli jest obecnie pierwszy dzień wiosny =)
Aha, i to moje drugie, właściwie trzecie podejście do zdjęć, do obróbki - na szczęście pierwsze. Zdjęcia z kolażu jako jedyne są tylko wykadrowane.





Młodzi Domańscy widząc, że ich rosnącemu synkowi zaczyna brakować swobody i miejsc do zabawy, postanowili wybudować własny dom.
Jakiś czas później rodzina powiększyła się - Esi został starszym bratem Bazylego, albo, jak przezywa go starszy brat, Buzza.
Wkrótce jednak przyszły burmistrz opuści rodzinny dom, by móc podjąć studia wyższe i nauczyć się odpowiedzialności.



Właściele:




Na zdjęciu Antoni, burmistrz Nieznanowa, i Faustyna Domańscy wraz z dziećmi - starszym Bronisławem i młodszym Bazylim.

Dom:






























Pokój Bazylego:






Pokój Esiego:







Sypialnia rodziców:







Ogród:









Rzuty:




I w ramach przypomnienia, ich wcześniejsze miejsce zamieszkania: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60199
Liv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.03.2012, 21:18   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Ten dom jest super... Livko.
Czy udostępniłabyś go do pobrania?
Nie mam żadnych zastrzeżeń.Daje 9,5/10...
-0,5 za... Hm. 'czegoś' mi brakuje w tym domu.
__________________
Lubie jest offline  
stare 12.03.2012, 21:26   #3
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Pierwsze wrażenie:SUPERAŚNIE I SŁITAŚNIE
Bryła super, a w środku najsuprowszo-najfaniejsza-najpozytywaniejsza jest sypialnia i kuchnia
Rozpisywać się nie bedę, bo wiesz że ja wielbię Twoją twurczość, i ocena będzie zawsze super-pozytywna xD

A Liv, pytanie: Do pobrania dać to nie łaska?

1ooo/10
__________________

Ostatnio edytowane przez Kenny McCormick : 12.03.2012 - 21:52
Kenny McCormick jest offline  
stare 12.03.2012, 22:10   #4
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

bardzo mi się podoba : )

dom jest taki eteryczny, w sam raz pasuje na wiosnę, najbardziej podoba mi się sypialnia Esiego, jest taka świeża i sam był chciał taką mieć

pasuje mi wszystko oprócz tej gałęzi w salonie (naklejka?)
nie pasuje tak centralnie na ścianie, ładniej byłoby, gdyby była z boku : D
nie, no. ogólnie jest to chyba najlepszy z twoich projektów, a obróbka świetna
zachęca mnie to do wstawienia mojego projektu xD

bez oceny : 3
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline  
stare 12.03.2012, 22:19   #5
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Dom sprawia wrażenie surowego, a wręcz nawet ascetycznego (szczególnie w porównaniu do "The heaven of green"), ale w jego przypadku to chyba zaleta, a nie wada... Piszę "chyba", bo sama jeszcze nie jestem tego pewna, chociaż im dłużej patrzę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że tak właśnie ma być.
Najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę nie potrafię znaleźć nic, czego można się na dłużej przyczepić. Jedyne, co mi nie leży, to ta mozaika w łazience na wszystkich ścianach - trochę jej za dużo i dostaję oczopląsu, poza tym brak mi dywanów, no i może obrazów. Do tych okien też trzeba by mnie mocno przekonywać. I to by było na tyle. :P Podobają mi się natomiast kolory ścian, które nie kontrastują ze sobą za bardzo, a są w jasnych, pastelowych barwach. Fajnie to wyszło. Trochę już przywykłam do tych wszystkich "krzykliwości" na ścianach, więc to taka miła odmiana. No jednym słowem, podoba mi się .
I wiesz, patrząc na Twoje dzieło, mam autentycznie ochotę wywalić cały swój folder Downloads i zacząć wszystko od nowa z maxis match. o.O
Bardzo pozytywna praca, ode mnie 9/10.
Malin jest offline  
stare 13.03.2012, 13:28   #6
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy - świetne, bardzo oryginalne połączenie pół-ścianek z płotkiem ^^ Ponadto prześliczne okna i drzwi na zewnątrz
Jadalnia mimo swej prostoty, bardzo urzekająca, ciepła. Jedyne, co mi przeszkadza, to kolor krzeseł i stołu, nie pasuje do niczego.
Kuchnia bardzo ładna, nie mam nic do zarzucenia
Salon jest już zbyt prosty. Wydaje się bardzo nienaturalny, jakby ktokolwiek rzadko tam bywał.
Łazienki fajne, ale te kafelki strasznie rzucają się w oczy. Sama nie wiem czemu, najbardziej zwróciły moją uwagę.
Pokój Bazylego jest zbyt zimny, osobiście nie chciałabym w takim dłużej przebywać.
Pokój Essiego jest przeciętny, nie podoba mi się kolor ścian, jest taki... nijaki.
Sypialnia rodziców jest za to bardzo przyjemna, wydaje mi się, ze jest to najlepsze pomieszczenie w domu. Brak mi jedynie jakiegoś obrazu nad łóżkiem.
Ogród zwyczajny, choć podobają mi się krzesła i stolik, ładnie się komponują z resztą ogrodu.
Ogółem nie jest źle, ale po prostu czegoś tam brak. Ja nazwałabym to coś "duszą". Dom po prostu wygląda na niezamieszkany, jest zimny.
Ode mnie mocne 7,5/10
__________________

Meryam jest offline  
stare 13.03.2012, 15:16   #7
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Cytat:
Napisał Lubie
Czy udostępniłabyś go do pobrania?
Cytat:
Napisał Kenny
A Liv, pytanie: Do pobrania dać to nie łaska?
Dałoby radę.
Jak to wszystko ogarnę, to dam Wam znać.
Cytat:
Napisał pan poniżej
pasuje mi wszystko oprócz tej gałęzi w salonie (naklejka?)
Taaa ;]
Cytat:
Napisał Malin
ascetycznego (szczególnie w porównaniu do "The heaven of green"
Cięzko mi się z tym zgodzić
Cytat:
brak mi dywanów, no i może obrazów.
Przypatrz się rzutom - podłogi ani ściany nie są puste.
Poza tym zważ na to, że dom jest w gruncie rzeczy mały i wszystko jest ze sobą ściśnięte. Więcej "pierdół" trudno byłoby tam wcisnąć, a nie miałam zamairu go zagracać, zresztą nawet nie miałabym czym.
Cytat:
Napisał Meryam
Ponadto prześliczne okna i drzwi na zewnątrz
A to już sprawdzony trick z tymi białymi oknami
Cytat:
Jadalnia mimo swej prostoty, bardzo urzekająca, ciepła. Jedyne, co mi przeszkadza, to kolor krzeseł i stołu, nie pasuje do niczego.
Kuchnia jest w tym samym kolorze.
Cytat:
Ogród zwyczajny
No jak na kogoś, kto nie potrafi robić ogrodów to i tak nieźle!

Wrażenie zimna jest uzasadnione - obróbka, użyte w domku kolory (mój ulubiony biały i pedantyczny porządek robią swoje. Czyli jest po mojemu
No i po małym domku, gdzie jest dwójka starszych dzieci, też nie spodziewałabym się nie wiadomo czego.

Dzięki za opinie.

Ostatnio edytowane przez Liv : 13.03.2012 - 15:23
Liv jest offline  
stare 13.03.2012, 15:52   #8
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Prosto, ładnie, schludnie, funkcjonalnie, mało dodatków z neta. Cała Liv
Ładna bryła 5/5
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 13.03.2012, 16:33   #9
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Mogę się rozpisać?

Domek ogólnie uroczy, ale nie podoba mi się parę rzeczy. Bryła mnie trochę przeraża. Tylko ucharakteryzować inaczej i byłby nawiedzony dom jak z marzeń W dodatku nie rozumiem, dlaczego ta skrzynka jest tak daleko od furtki? Komu by się chciało tyle łazić po rachunki? Mi chyba nie. Ale za to ogrodzenie jest przesłodkie
Co dalej... W przedpokoju trochę powiało pustką, ale sama zaczynam się zastanawiać, jakim cudem chcę tam powpychać jakiekolwiek drobiazgi. Nie, nie słuchaj tego.
Ale za to jadalni się przeczepię Brakuje mi chociaż jednego dużego kwiatka na podłodze, tak pusto tam. Przydałoby się wstawić coś, co sprawiłoby, że to pomieszczenie stałoby się przytulniejsze.
O, o! Pamiętam, jak mówiłaś mi w jednym z ostatnich moich projektów, że za bardzo skupiam się na szczegółach, zamiast pokazać całość. A wytłumaczysz mi w takim razie, co to za wstrętne zdjęcia kuchni? Zrobiłaś niemal identyczne jak ja i tu przyznam Ci rację: nic na nich nie widać. Mogłabyś dodać parę fotek, które pokazywałyby całość. Ale swoją drogą, boskie, przeboskie szafki masz <33 Ale niestety te kafelki mi do nich nie pasują.
Salon też trochę świeci pustkami... Te pomieszczenia wyglądają, jakby nikt tam nie mieszkał. Żadnego stoliczka z gazetami? I w ogóle tylko jedna, mała kanapa? Jak cała rodzina ogląda tam filmy wieczorami? I przesunęłabym tą gałąź na ścianie bliżej okna. Dziwnie to wygląda, jak się tak ni stąd ni zowąd urywa i nic z tego nie wynika.
Łazienki są fajne. Nie lubię tego typu kafelków, ale nie będę się ich czepiać, bo to tylko kwestia gustu.
Podobają mi się sypialnie Ich największą zaletą jest to, że wstawiłaś tam więcej mebli niż jeden. Są przytulne, miłe, pewnie fajnie by się w nich przesiadywało.
No i ogródek to zdecydowanie najlepsze miejsce na parceli Przecudny jest <33 Ale też przeczepię się do tego, że za mało widać na tych zdjęciach. Zamiast robić zdjęcie blatu stolika, mogłabyś objąć go całego z nieco większej odległości.

Dobra, koniec monologu, bo się zaraz pogubię w tym, co tu piszę. Ocenię chyba na 7,5.

edit: zmieniam zdanie. Oceniam na 8,5 ;]
Aoi jest offline  
stare 13.03.2012, 16:41   #10
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Bardzo ładny dom. Podoba mi się zarówno bryła jak i wnętrza. Wszędzie są jasne barwy przez co dom wydaje się mało ożywiony, ale ja sama lubię jasne kolory więc nie krytykuję. Ponadto pastelowe, jasne barwy doskonale podkreślają estetykę aranżacji co jest bardzo dużym plusem tego projektu.
Simowa rodzinka też bardzo ładna.
cerastes jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023