Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.09.2014, 19:19   #1
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Forumowa Mafia IV

Zasady gry:

W tym temacie dyskutujecie o tym, kto może być mafiosem. Codziennie do 19:00 każdy z graczy wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą uważa za mafiosa. Po tej godzinie zostaną upublicznione wyniki głosowania i odbędzie się „egzekucja”. Po niej do 22:00 mafiosi wysyłają mi pm’a z ustalonym między sobą nickiem osoby, którą eliminują z gry. W tym samym czasie Cattani przesyła mi pm’a z nickiem osoby, którą sprawdza, czy jest w mafii. Jeśli mafiosi i Cattani wytypują tego samego gracza, to on przeżywa. Żeby uniknąć podglądania, czy ktoś do mnie pisze, reszta uczestników do tej 22:00 ma mi wysłać pm’a o treści: „miasto”.
Osoba, która zginie, nie bierze udziału w dalszej zabawie i nie spekuluje z innymi na temat ról innych graczy.

Cattani może sprawdzić samego siebie, jeśli z jakichś powodów boi się o własne życie. Choć prosiłabym o nienadużywanie tego .

Jeśli w głosowaniu mieszkańców będzie remis, nikt nie ginie.
Po śmierci z rąk miasta poinformuję, czy dana osoba była mafiosem, czy nie. W wypadku śmierci przez mafię nie będzie takiej informacji. Nie będę zdradzać również, czy ofiara miała jakąś inną rolę (w obu przypadkach).


Absolutnie zakazane jest:
1. Zdradzanie innym, jaką dostało się rolę. Dopuszczalne jest przyznanie się do roli oraz blefowanie w tym temacie, ale trzeba się wtedy liczyć z możliwością wyeliminowania z gry przez mafię lub mieszkańców.
2. Plotki i spekulacje na temat ról innych uczestników poza tym tematem. Tylko mafiosi mogą się kontaktować między sobą poza grą.
3. Pisanie w tym temacie przez osoby spoza gry.

Niech ktoś mi się wyłamie i spróbuje złamać któryś z powyższych punktów lub w jakikolwiek inny sposób oszukiwać, to dostanie miesięcznego bana . Nie, to nie był żart.

Jeśli ktoś raz nie odda głosu w głosowaniu mieszkańców, to ok. W każdym kolejnym przypadku będzie to liczone jako głos na siebie.

Pierwsze zabójstwo mafii jutro do 22:00, pierwsze głosowanie mieszkańców pojutrze do 19:00.
W tym temacie mogą się wypowiadać jedynie gracze pozostali przy życiu (też grozi banem)!



Realia:

Miejsce: Nowy Jork
Realia: Avengers

Trwa wojna z Lokim o Tesseract. Jesteście agentami TARCZY (S.H.I.E.L.D.) i razem walczycie ze złem w postaci nordyckiego boga. Niestety w Waszych szeregach są zdrajcy omamieni przez Lokiego.



Aby jakoś zacząć grę, możecie opisać swoje postaci. Czas akcji: mniej więcej aktualny. Zebraliście się w kwaterze głównej S.H.I.E.L.D.
Nie zagłębiajcie się za bardzo w fabułę. Pamiętajcie, że głównym celem jest wyłapanie mafiosów! Nie róbcie z tego zwykłego RPGa. Będzie bardziej emocjonująco.




Podział ról:

- 4 mafiosów,
- 1 Cattani.


Głosujcie, blefujcie, eliminujcie, rzucajcie na innych podejrzenia i bawcie się dobrze!
Oskarżajcie się, ale kulturalnie .

Pamiętajcie: nieważne, jaką rolę dostaniecie. Każdy z uczestników jest tak samo ważny i ma wpływ na życie innych graczy!

Powodzenia w przeżyciu !

Lista osób biorących udział w zabawie wg kolejności zgłoszeń:


1. Lepkie Paluszki23
Genesis
2. Ktoś
Rainbow Dash
kontrowersyjna kaczuszka
Skromny Pan Mroczności
Luna
Ata
konformistyczny lodzik
3. Nix
Pink Panther
Diana
Everlasting
Słodki Pan Ciastek
Charionette
Bjork
Wieloryb
4. Mystically mad
Chwalisława
Shiver




Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało. Zaraz idę rozsyłać role.


EDIT: Jesteście agentami, ale ludźmi, nie superbohaterami typu Hulk, Kapitan Ameryka itd.!

__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 05.10.2014 - 15:18
Libby jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.09.2014, 19:27   #2
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

yay! na razie nie mam podejrzeń, na ten moment to będzie strzelanie ślepakami :/
__________________

La Tortura jest offline  
stare 23.09.2014, 19:34   #3
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Nazywam się Flaky Rogalik. Coś o sobie hmmm.... kocham biedronkową czekoladę z dmuchanym ryżem o smaku kokosa <3 A tak ogónie jestem tajnym (bardzo tajnym xD) agentem, ale trzymam się tego co wmawiam ludziom. Jestem piercerem i nałogowym pisarzem. To chyba tyle. Aha. Nikogo nie znam i nie lubię przeciętnych ludzi
Słodki Pan Ciastek jest offline  
stare 23.09.2014, 19:38   #4
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

To też się opiszę
Od razu muszę się przyznać, że nigdy Avengers nie oglądałem ani nawet się tym nie interesowałem Tylko teraz troszkę poczytałem.

~~

Jestem major Pink. Swego czasu służyłem w Wietnamie w 18. Pułku Piechoty. Po wojnie awansowałem na stopień kapitana, później majora. Jakiś czas temu zostałem wysłany tutaj, do TARCZY. Musiałem rozstać się z moją dwumiesięczną córką Aureline, ale wojna to nie czas na sentymenty. Tu nie ma miejsca dla mięczaków.
Moją pasją jest historia i militaria, trenuję też boks. Poza tym mam psa. Husky o imieniu Husky. Nie potrafię wymyślać imion.
Jestem też prawnikiem z zamiłowania. Prawo znam jak własną kieszeń, byłem sędzią Sądu Wojskowego.
Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało i razem zniszczymy Lokiego!
A teraz - kolacja. Żeberka w sosie własnym. Polecam. Całą wojnę w Wietnamie się tym żywiłem. I nie pytajcie, skąd miałem sos...
Pink Panther jest offline  
stare 23.09.2014, 19:54   #5
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Hej Ogólnie rzecz biorąc, jestem tutaj pierwszy raz, więc liczę na to, że szybko się "wpasuję".
A coś o sobie, to hm... Nazywam się Morgana Caffrey. Jestem bezwzględną, nieco apodyktyczną i "twardą" kobietą uzależnioną od adrenaliny. Doskonale posługuję się różnego rodzaju bronią, byłam w służbie wojskowej oraz pracowałam w FBI. Generalnie... radzę nie zachodzić za skórę
Chwalisława jest offline  
stare 23.09.2014, 20:00   #6
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Nazywam się ... Krewetka Wodna. Nie będę się rozpisywał, wypisywał jaki to ja jestem genialny, wspaniałomyślny, jakich to ja szkół nie skończyłem. Pracuję w tarczy od miesiąca, pracuję przy komputerach.

Miłej gry
__________________
Lubie jest offline  
stare 23.09.2014, 20:03   #7
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Witam.
Jestem Ktosica Ktosińska, dla przyjaciół Ktosia. Wcześniej znana jako Wiśnia, ale stałam się agentką i zmieniłam dane personalne. Jestem raczej kompromisowa i pozytywnie nastawiona, chyba że kogoś po prostu nie lubię. Ale lubię czekoladę.

Cytat:
A teraz - kolacja. Żeberka w sosie własnym. Polecam.
już 21 :< musisz zaproponować mi wrzątek z solą. Trzymam się ścisłej diety.
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 23.09.2014, 20:04   #8
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

OMG, gdybym jeszcze cokolwiek wiedział o Avengers/Agents of S.H.I.E.L.D.

Nazywam się Mroczymierz Mroczek. Jestem kucharzem, ale moją pasją jest balet. Lubię placki, jednak nie mogę jeść ich często, ponieważ dbam o linię. Nie mam rodziny (w sensie takiej, której byłbym "głową").
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 23.09.2014, 20:05   #9
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Dobry Wieczor Panstwu. Z tej strony Sqiera i o tej porze moj plebsie kochany....

[wylacza Polszmat TV]


Jol Moje imie jest scisle tajne, wszyscy zwracaja sie do mnie per Don, tudziez Mr. jezeli dany osobnik nie trawi italiano z jakis powodow. Obecnie pracuje nad rownie scisle tajnym projektem, co moje imie. Oprocz tego, dostalem specjalne zadanie z centrali, majace na celu wylapanie szpiegow w szeregach S.H.I.E.L.D.
Czeka mnie pracowita noc...
__________________
Malfurion jest offline  
stare 23.09.2014, 20:06   #10
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,262
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

To i ja się odezwę
Mam na imię po prostu Diana, lubię emocje, więc dlatego zgłosiłam się do tajnego projektu (czy jak to nazwać ). Nie będę się więcej rozpisywać bo i tak za wiele fabuły pewnie nie będzie. Ciekawa jestem, co wydarzy się w tej edycji gry!
__________________
Diana jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023